Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ABank Bonus Card

ABank Bonus Card bir kredi kartı grubunun ortak adıdır ve bu kart ABank tarafından çıkarılmıştır. Bilindiği gibi ABank ülkemizde birçok alanda yenilikçi adımlar atmakta ve her gerçekleştirdiği yenilikçi çalışmalar ile müşterilerine en büyük desteği vermeye çalışmaktadır. Büyüyen bankalar arasında yer alan ABank çıkarmış olduğu ABank Bonus Card ile kendisini diğer bankalardan bir adım daha öteye taşımaktadır. ABank Bonus Card birçok kartlardan oluşmakta ve her bir kartın kendine has avantajları bulunmaktadır. Ancak ABank Bonus Card grubu altındaki bütün kartlar aynı zamanda ABank Bonus Card grubunun hepsine sunulmuş olan ortak avantajları da bünyesinde barındırmaktadır. ABank grubu içerisinde bulunan kredi kartları bir alt kısımda listeli olarak sıralanmıştır.

 • ABank Bonus Platinum Card
 • ABank Bonus Plus Card
 • ABank Bonus Card
 • ABank Bonus Premium Card

Bu yazımızda sizlere ABank Bonus grubunun bütün özelliklerini barındıran ABank Bonus Card özelliklerinden bahsedeceğiz. Bütün bu özellikleri aşağıdaki kısımda listeli bir şekilde açıkladık.

 • ABank Bonus Card ülke genelinde olduğu gibi yurt dışında herhangi bir VISA/MasterCard amblemi bulunduran işyerinden alışveriş imkanını sunmaktadır. Aynı zamanda bu kart ile gerekli özelliği taşıyan iş yerlerinden yapılan alışverişlerin bir kısmı puan olarak karta geri yansımaktadır. Bütün bu özelliklerin dışında ABank Bonus Card Türkiye’de çıkarılmış olan ilk çipli kart özelliğini de taşımaktadır.
 • Biriktirilen bonus puanlar, istenilirse o an harcanabilir veya biriktirilmesi durumunda daha sonradan harcanabilmektedir.
 • Bonus üye işyeri anlaşması bulunan bütün işyerlerinden veya program ortaklığı bulunan bütün işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde taksit olanağından yararlanabilirsiniz. Taksitlendirme sayesinde rahat bir şekilde ödemelerinizi yapabilirken harcamalarınızdan kazandığınız bonus puanları rahatlıkla harcayabilirsiniz.
 • Kazandığınız bu bonus puanların yanı sıra sizlere ekstra kampanyalar sunulmaktadır. Bunlar zamana ve duruma göre değişiklik göstermektedir. Bu kampanyalar size daha rahat bir alışveriş imkanı sunmaktadır.
 • Ayrıca kartınıza tanımlı olan limitinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz ABank şubesi veya ATM’sinden nakit olarak alabilirsiniz. Böylelikle nakit ihtiyacınız olduğunda limitinizi aşmayacak şekilde nakit ihtiyacınızı temin edebilirsiniz. Ancak daha öncesinde yapmış olduğunuz harcamalar kart limitinizden düşüldüğü için nakit olarak çekebileceğin para miktarı harcamalarınızdan arta kalan limit miktarı kadar olabilmektedir.
 • Bunlara ek olarak ABank Bonus Card kredi kartını banka kartı olarak kullanabilirsiniz. Normal bir ABank banka kartının sahip olduğu bütün özelliklere sahip olarak kendi bünyesinde ekstra bir kredi limiti de bulundurmaktadır. Kartınıza tanımlı olan bir banka hesabınızda kredi harici paranızı bulundurabilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerinizde limit üstüne çıkmanız durumunda ara farkı hesabınızdan rahatlıkla ödeyebilirsiniz.
 • ABank Bonus Card hesabınızda bulunan paranızı ancak ABank ATM’lerinden çekebilirsiniz. ABank ATM’leri dışında para çekme işlemlerinizde çekeceğiniz para miktarı nakit avans olarak sayılmakta ve bu sizin ABank Bonus Card kredi limitinizden düşülmektedir.
 • Ayrıca ABank Bonus Card ile birçok banka işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için herhangi bir ABank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Şubeye giderek rahatlıkla fatura ödeme işlemi gibi birçok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz durumunda ABank sizin yerinize düzenli olarak faturalarınızı belirlediğiniz tarihte ABank Bonus Card hesabınızdan veya ABank Bonus Card kredi limitinizden düşerek ödemektedir. Bu sayede ödeme işlemleri için bankaya gitmenize gerek kalmayacaktır.

ABank Bonus Card Başvurusu Nasıl Yapılır?

ABank Bonus Card başvurusu yapabilmek için yapmanız gereken en yakın bir ABank şubesine gitmenizdir. Şubeye gideceğiniz zaman ABank Bonus Card başvurusu yapacağınızı belirtmeniz durumunda ABank şubesi sizin için bir başvuru işlemi başlatacaktır. Bu başvuru sırasında gerekli olan belgeler sizden talep edilecektir. Bu belgeleri ancak başvuru sırasında öğrenebilmektesiniz. Sizlere en yakın ABank şubesini öğrenmek için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

Size en yakın ABank şubesini öğrenmek için TIKLAYINIZ!

ABank sizler için ABank Bonus Card hakkında bir bilgilendirme sayfası hazırlamış bulunmaktadır. Bu bilgilendirme sayfasına ulaşmak için sizlere aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayınız!

ABank Bonus Card bilgilendirme sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.