Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ABank Dijital

Günümüzde İnternet’in yaygın kullanılımıyla birlikte haber ağı genişlemiş, bilgiye ulaşım tüm zamanların aksine hızlanmış ve kolaylaşmıştır. Bu durum geleneksel yöntemleri değişime uğratmıştır. Birçok işimizi İnternet üzerinden halletmenin kolay olması, tabiri caizse tek tuşla yapmış olmanın rahatlığı ilgimizi bu yöne çekmiştir. Özellikle metropol de yaşayan insanlar için, metropol de zamanın hızlı tüketimi ve kendine zaman ayırma noktasında sağladığı yararlar gözardı edilemez büyüklüktedir. Oturduğumuz masadan sadece parmaklarımızı oynatarak işlemlerimizi yapabilir ve daha çok zamanın bize kalmasını sağlayabiliriz. Bu durum birçok yeni uygulamayı ayağımıza kadar getirmiştir. Yeni düzenin getirdiği avantajlar oldukça çeşitlilik göstermektedir. Biz de bu yazımızda ABank Dijital konusunu işleyeceğiz.

İnternetin gelişmesiyle birlikte artık cebimizde  taşıdığımız teknolojik bir aletle işlerimizi pratik bir yöntemle halledebiliriz. İnternetin sağladığı avantajlardan biri de ABank olarak adlandırdığımız tam adı ile Alternatif Bank’dır

ABank müşterilerine internet üzerinden bankacılık işlerini kolay ve pratik bir yoldan yapabilmenin imkanını sunar. ABank müşterilerinin her ihtiyaç duyduklarında her an yanı başında olarak kurumsal ticari ve bireysel bankacılıkta teknolojik yapısıyla farkını ortaya koyarken yenilikçi imajıyla günümüz dünyasına ayak uydurmayı başarmıştır.

Alternatif Bank’ın en önemli amacı ve hedefi kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun hızlı  ve pratik çözümler üretmektir. Alternatif Bank  yeni dönem bankacılık sistemiyle birlikte artık şubeye gitmek yerine, bulunduğumuz yerden bütün isteklerimizi gerçekleştirebilmenin imkanını sağlar.

ABank 1991 yılında Doğan Grubu bünyesinde kurulmuştur. 1992 yılında  bankacılık faaliyetlerine başlamıştır.

 ABank Mobil Uygulama Nasıl Kullanılır?

ABank Dijital kapsamındaki mobil uygulamasını kullanmak için ilk öncelikle ABank Bireysel ya da kurumsal İnternet Bankacılığı müşterisi olmak yeterlidir. Bankanın müşterisi iseniz şubeye gidip form doldurarak internet bankacılığı hizmetinden yaralanabilirsiniz. İşlemlerinizi mobil şube uygulama üzerinden gerçekleştirme hakkına sahip olabilirsiniz. Başvuru işleminiz beş aşamada gerçekleşir.

ABank Dijital kapsamındaki mobil şubesini kullanabilmek için hesap açılış formuna internet bankacılığı kullanıcı adı yazılıp başvuru işlemleriniz tamamlandıktan sonra size gönderilen şifre ile girişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Mobil şubeden yaptığınız işlemler ve aldığınız hizmetlerden dolayı herhangi bir ücret ödemesi yapmanız gerekli değildir.

ABank Dijital mobil uygulaması ile Kredi ve Mevduat faiz oranı hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz ve başvuru yapabilirsiniz. Mobil şubede yapabileceğimiz diğer işlemler ise EFT, Virman, Havale, Swift, Vadeli hesap açabilir, fatura ödemeleri, SGK, vergi, trafik cezası gibi bir çok işlemi şubeye gitmeden halledebilirsiniz. Hesaplarınızı 7 gün 24 saat takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil şube üzerinden çağrı merkezine tek tuşla ulaşabilirsiniz.

ABank Dijital Mobil Uygulaması Nasıl İndirilir?

Mobil uygulamayı kullanmak isteyen müşteri; IPhone, IPod Touch ve IPad kullanıyor ise Apple Store üzerinden, Android kullanıcı ise  Google Play Store uygulama indirme programı aracılığıyla yükleme işlemini gerçekleştirilebilir. Mobil uygulama indirilirken ücrete tabi tutulmaz.

ABank Dijital mobil şubesi bankada hesabı olan tüm müşterilerinin kullanımına açık olup, müşterisi olmayan kullanıcılar ise uygulamayı kullanmak için şubeler aracılığı ile başvuru formu doldurarak bu hizmetten yararlanabilirler.

ABank Dijital bireysel müşteri olmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.