Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ABank İhtiyaç Kredisi

Günümüz tüketim harcamaları gün geçtikçe artmakta ve bu artışla birlikte bazı sektörler açısından önemli derecede yatırım fırsatı oluşturmaktadır. Bu fırsatı etkili bir biçimde kullanan sektörlerin başında bankacılık sektörü gelmektedir. Bankalar bireysel ve ticari müşterilerine farklı kredi ürünleri sunmaktadır. Bu kredi ürünleri içerisinde bireysel müşteri kitlesine hitaben çıkarmış oldukları taşıt ve konut kredilerine ek olarak ihtiyaç kredileri kalıcı olarak konumunu almış durumdadır. Ülkemizde belirli tüketim alışkanlıklarının yoğunlaştığı dönemlere özel olarak da hazırlanabilen ihtiyaç kredileri karşımıza çıkmaktadır. Özel durumlar içerisinde bayramlarda yapılan giyim harcamaları, düğün sünnet gibi topluluk etkinlikleri için yapılan birtakım harcamalar, okul dönemleri öne çıkan öğrenci ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturulan ihtiyaç kredileri ve buna benzer krediler ön plana çıkmaktadır. Bankalar bu özel zamanlar dışında genel olarak ürünleri içerisinde tuttukları ihtiyaç kredilerine oldukça önem vermektedir. İnsanlığın gün geçtikçe tüketim toplumu özelliğinin şiddetlenmesi durumu bankaların ihtiyaç kredileri özelliğindeki ürünlerine oldukça yoğun yatırım çabaları içerisinde bulunmasına neden olmaktadır. Bu çabalardan nasibini almış bir banka olan ABank ihtiyaç kredisi çerçevesinde “Bireysel İhtiyaç Kredisi” ve “Ötelemeli İhtiyaç Kredisi” ürünlerini müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Yazımızın devamında ABank’ın müşterilerine sunduğu bu ihtiyaç kredileri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Siz de ABank’ın ihtiyaç kredisi ürünlerinden faydalanma yönelimin deyseniz yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz. Yazımızın sonunda ABank ihtiyaç kredisi sayfasına hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak linkleri sizlere sunacağız.

Bireysel ABank İhtiyaç Kredisi

ABank’ın “Hayallerinizi ertelemeyin, gelin ABank’tan ihtiyaç kredisi kullanın!” sloganı ile müşterilerine sunduğu ürünü beyaz eşyadan giyime, evlilikten çocuklarınızın okul masraflarına kadar her türlü harcamanız için çeşitli nitelikler taşımaktadır. Bu niteliklere değinecek olursak, ABank bireysel ihtiyaç kredisi vade süresi en az 3 ay en fazla 36 ay ile sınırlandırılmış durumdadır. Yapılacak değerlendirmeler sonucunda herhangi bir sakınca görülmezse teminatsız kullanım özelliğini barındırmaktadır. Fakat bankanın kefil isteme hakkı saklı tutulmaktadır. Vergi ve fon konusunda oranlarına değinecek olursak % 15 KKDF ve % 5 BSMV banka tarafından alınmaktadır. Kredi teminatı için hayat sigortası yapılması ABank ihtiyaç kredisi kapsamında gerekli tutulmuştur. Sigorta tutarı yaş, cinsiyet ve kredi tutarına göre değişiklik göstermektedir. ABank bireysel ihtiyaç kredisi kapsamında sadece TL cinsinden işlem yapılmaktadır. ABank bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu kapsamında gerekli evraklar ise “Nüfus Cüzdanı”, “Adres Teyid Edici Belge” ve “Gelir Belgesi” olarak belirtilmiştir. Gerekli evraklar eksiksiz olarak tamamlanmış ve bankanın sunmuş olduğu nitelikler size uygun içerikler bulunduruyor ise ABank ihtiyaç kredisi başvurunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ötelemeli ABank İhtiyaç Kredisi

Abank ihtiyaç kredisi ürünlerinden bir diğeri ise ötelemeli ihtiyaç kredisi olarak karşımıza çıkmaktadır. ABank, ötelemeli ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilerine, devam eden kredilerini ABank’a getirip vadelerini uzatma, kredi kartlarını tek seferde ödeme ve evi boya-badana yaptırma işlemleri doğrultusunda 36 aya varan vadeler ile karşılamaktadır. Bu ürün içeriğinde müşterilerine uygun taksit imkanları ve faiz oranlarıyla ihtiyaçlarınızı karşılamanın verdiği mutluluğu doya doya yaşama vaadini bulunduruyor. Kampanya kapsamında değerlendirilen ötelemeli ihtiyaç kredisi 3 ay ertelemeli özelliğini bünyesinde bulunduruyor. Kampanyanın özellikleri içerisinde ayrıca krediler masraflı/masrafsız olarak kullandırılabilmektedir. Kredili hayat sigortasını içerisinde bulunduran ürün ayrıca mutluluk paketi ile birlikte kullandırılabilmektedir. Mutluluk paketi kapsamında ise “KMH başvurusu”, “ABank bonus kredi kartı başvurusu” ve “2 adet otomatik ödeme talimatı” içeriğini barındırmakta. Ötelemeli ihtiyaç kredisi kredi tutarına göre değişen faiz oranı tablosu aşağıdaki görselde belirtilmiştir.

ABank ürünlerinden olan ötelemeli ihtiyaç kredisi ürününe başvuru yapmak isterseniz gerekli olan belgeler ise yukarıda değindiğimiz bireysel ABank ihtiyaç kredisi gereklilikleri ile aynı kapsamda oluşmaktadır.

Sizde ABank “Bireysel İhtiyaç Kredisi” ya da “Ötelemeli İhtiyaç Kredisi” ürünlerinden birine hızlı bir şekilde ulaşmak isterseniz aşağıdaki linkleri kullanmanız direkt olarak ABank kredi sayfalarına bağlanmanız açısından hız kazandıracaktır.

Bireysel ABank İhtiyaç Kredisi İçin TIKLAYINIZ !

Ötelemeli ABank İhtiyaç Kredisi İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.