Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ABank 2. El Taşıt Kredisi

ABank, yani tam adıyla Alternatif Bank A.Ş., 1991 yılında Doğan Grubu bünyesinde kurulmuştur ve bir sene sonra, 1992 yılında, bankacılık faaliyetlerine başlamıştır. Kurumsal, Ticari ve Bireysel Bankacılık alanlarında hedefledikleri yenilikçilik, yetkin teknolojik altyapı ve operasyonel mükemmellik standartlarıyla müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmak isteyen ABank, Anadolu Grubu ve The Commercial Bank (P.Q.S.C.) hissedarlığında yola devam etmektedir. Anadolu Grubu’nun finans sektörüne girişi 1996 senesinde ABank’ın  %80’ini almasıyla gerçekleşmiştir. Ardından 2013 yılında Anadolu Grubu Alternatifbank’ın %70,84’ünü The Commercial Bank (Q.S.C.)’a satınca günümüzdeki hissedarlık yapısı yerine oturmuştur.

ABank, bu ortaklıkla ulusal ve uluslararası finans sektörlerinde önemli bir kuruluş olmayı hedeflemiştir. Fitch Ratings ve Moody’s gibi uluslararası kredi derecelendirme kuruluşları tarafından yapılan değerlendirme ile Türkiye’nin en yüksek kredi notuna sahip bankalarından birisi olarak tescil edilmiştir. Ayrıca; The Commercial Bank (Q.S.C.)’ın güçlü sermaye yapısı ve Anadolu Grubu’nun Türkiye piyasalarındaki köklü uzmanlığından güç alarak odaklı bankacılık stratejisi doğrultusunda müşterilerine mükemmel hizmet sunmak istiyor.

A BANK BANKACILIK HİZMETLERİ NELERDİR?

Bireysel, kurumsal ve ticari olarak sınıflandırabileceğimiz bankacılık hizmetleri ağına sahip olan ABank, tümünde müşteri ihtiyacı ve memnuniyetine yönelik fırsatlat sunar.
Birseysel manada sunduğu hizmetler dahilinde; mevduat ve Yatırım ürünleri, krediler, kartlar, ödemeler ve hizmetler, dijital bankacılık destek, sigorta ve emeklilik hizmetleri vardır.
Kurumsal bankacılık hizmetleri içine ise; kurumsal finansman, kurumsal krediler, ALease, Amenkul, nakit yönetimi, dış ticaret finansmanı, sigorta ve mevduat ve yatırım ürünleri dahildir.
Ticari bankacılık alanında finans sektörünün bu konuda öncü bankalarından olan ABank, finansal hizmetler, nakit yönetimi, dış ticaret finansmanı, sigorta ve mevduat ve yatırım ürünleri hizmetleri vermektedir.

ABANK’IN SUNDUĞU KREDİ FIRSATLARI

Müşteri memnuniyeti ve operasyonel mükemmellik odaklı bir misyon ve vizyona sahip olan A Bank, bu amaçla verdiği bankacılık hizmetleri dahilinde geniş yelpazeli bir kedi seçeneği ağına sahip:
+Konut Kredisi
+İhtiyaç Kredisi
+Taşıt Kredisi
+Evime Nakit Kredisi
+Kredili Mevduat Hesabı

Konut Kredisi; ABank’ın müşterilerine kira öder gibi ev sahibi olmaları konusunda sunduğu bir fırsat. Konut sahibi olma ihtiyacınızı gidermek için yapılandırılmış bu kredi seçeneğine başvurmak için en yakın ABank şubesine uğrayabilirsiniz. Böylelikle uygun ödeme seçenekleriyle kolayca ev sahibi olabilirsiniz. En az 3 ay, en fazka 120 ayı bulan vade seçenekleriyle, TL cinsinden yapacağınız işlemlerde başvuru için bazı evraklar gerekir: Nüfus cüzdanı, adres teyit edici belge, gelir belgesi, teminata verilecek gayrimenkul tapusu.
İhtiyaç Kredisi; hayatın birçok alanının dayattığı ihtiyaçlar listesini tek tek azaltmak için ihtiyaç kredisi fırsatından faydalanabilirsiniz. En az 3 ay, en fazla 36 ay olan vade seçenekleriyle başvuru için gerekli evrakları temin ederek ihtiyaç kredisi edinmeniz çok kolay.
Taşıt Kredisi; ABank, 0 km. ya da 2. el araç alımında taşıt kredisi ile yanınızda.
Evime Nakit Kredisi; ABank evime nakit kredisi ile ihtiyacınız olan nakite ulaşmak için evinizi ipotek ettirebilirsiniz.
Kredili Mevduat Hesabı; bu fırsat ile limitiniz dahilinde ihtiyacınız olan her yerde, ihtiyacınız olan her an harcama yapıp ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

abanktasit
ABANK İKİNCİ EL TAŞIT KREDİSİ

ABank, tüm müşterilerinin kolay yoldan araba sahibi olmasını sağlamak için taşıt kredisi fırsatı sunuyor. 0 km. ya da 2. el araç alımında en az 3 ay en çok 48 ay olan vade seçenekleriyle taşıt kredisi sağlar. Teminat için taşıt üzerine rehin tesis edilir. ABank taşıt kredisi borcu bitene kadar araç için “satılamaz” şerhi konulur. Kefilsiz şekilde alınabilecek ABank 2. el araç kredisi yapılacak müşteri değerlendirmesi sonucunda ise kefil ya da diğer teminatları istemesi olasıdır.  ABank taşıt kredisini gerçek kişilerin alımında vergi olarak %15 KKDF ve %5 BSMV alınmaktadır. Başvuru yapmak için gerekli olan evrakların temini zorunludur. Bunlar; nüfus cüzdanı, adres teyit edici belge, gelir belgesi (maaş bordrosu, kira kontratı vs.) 0 km. taşıt için proforma fatura.

ABank ikinci el taşıt kredisi için daha detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.