Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ABank İnternet Bankacılığı

ABank İnternet Bankacılığı Nedir?

ABank teknolojinin hızla ilerlemesini müşterilerinin lehine kullanarak ABank internet bankacılığını yarattı. ABank internet şubesi üzerinden şubeye gitmeden daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay bir şekilde bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu işlemler kredi kartları, hesaplama, para transferi, yatırım işlemleri, ödeme ve kullanıcı işlemleri olarak bilinmektedir. Bu yazımızda konuya ilişkin detaylı bilgi sahibi olabileceksiniz.

  • Kredi kartları işlemi ile, sahibi olduğunuz kredi kartlarına ait ABank’ta bulunan limit, statü, ekstre tarihi  ve bonus bilgilerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda kullandığınız kredilerin aylık ve toplam kredi tutarını levha şeklinde olarak görüntüleyebilirsiniz.
  • Hesaplama işlemi ile döviz hesaplarını, hesap bakiyelerini, teminata verdiğiniz çekleri ve var olan borç özetini inceleyebilirsiniz.
  • Para transferi işlemini kullanarak ülkede ve yurt dışında istediğiniz bir hesaba para aktarabilirsiniz. Aynı zamanda belirlediğiniz süre boyunca her hafta ya da her ay otomatik olarak EFT gönderme talimatı verebilirsiniz.
  • Yatırım işlemi hizmeti üzerinden döviz alış-satışı, bono alış-satışı, yatırım fonu fiyatları ve bu gibi başka yatırımcılık işlemlerini değerlendirebilirsiniz.
  • İnternet bankacılığı ödeme ürününü kullanarak isterseniz tüm faturalarınızı, ev kiranızı, trafik cezanızı veya başka bir banka olan ödemenizi aylık olarak kendiniz yapabilir, isterseniz de otomatik ödeme talimatı vererek siz hiç vakit harcamadan banka tarafından yapılmasını sağlarsınız.
  • Kullanıcı işlemleri hizmetinden faydalanarak EFT, havale, fatura ödemeleri gibi bankacılık işlemleri için önceden tanımladığınız işlem bilgilerini değiştirebilir, aynı zamanda yeni işlemleri başlatabilirsiniz

ABank İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

ABank internet bankacılığını kullanmak için size en yakın olan ABank şubesine giderek başvuruda bulunmanız yeterlidir. Başvurunuz onaylandığı takdirde kullanıcı adınızı, şifrenizi ve onay şifrenizi kendiniz belirlemiş olursunuz. Onay şifresini bir tek kurumsal internet bankacılığında kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden yapacağınız ödemeler, para transferleri ve başka bu gibi işlemler için sizden onay şifresi talep olunacaktır.

Belirli olarak bilinen bankacılık işlemlerini onaylarken, sizden aynı zamanda tek kullanımlık şifre talep edilecektir. Tek kullanımlık şifre işlemini iki yöntem ile değerlendirebilirsiniz. Birinci yöntemde, işlem yaptığınız zaman SMS ile cep telefonunuza şifre gönderilecektir. İkinci yöntemde ABank’tan alacağınız tek kullanımlık şifre cihazı ile, işlem zamanı tek kullanımlık şifre üretebilirsiniz. Şifre seçiminizi ABank internet şubesi başvurusunda bulunduğunuz zaman yapabilirsiniz.

ABank İnternet Bankacılığına Nasıl Giriş Yapılır?

Şifre sahibi olduktan hemen sonra ABank internet bankacılığı şubesine giriş yapıp, istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. ABank internet şubesi şubesine giriş yapabilmeniz için, aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayınız. Açılan sayfada kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazıp giriş butonuna tıklayınız. Böylece siz de ABank internet şubesi ürünlerinden yaralanarak bankacılık işlemleriniz kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

ABank internet bankacılığı hakkında herhangi bir sorunuz için, 444 00 55 ABank çağrı merkezini arayabilirsiniz.

ABank İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.