Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ABank Kredi Kartı Başvurusu

Günümüzde kredi ve kredi kartları için, birçok kişinin tercih de bulunduğu bankalardan birisi de ABank olmaktadır. ABank müşterilerine ve kredi kartı kullanıcılarına ABank Bonus Card ile hizmet de bulunmaktadır. Türkiye’nin en yaygın kredi kartı sistemlerinden olan bonus altyapısını kullanmakta olan ABank, müşterilerinin alışveriş yaptıkları zaman bonus kazanarak bedava harcama yapmalarını sağlamaktadır. Sunduğumuz bu makalede ABank Bonus Card’ın içinde bulundurdukları tüm özelliklerle ilgili detaylı bilgilere sahip olabileceksiniz.

ABank Bonus Card’ın Sunduğu Özellikler

  • ABank Bonus Card ile, ülkede ve yurt dışında Vısa ve MasterCard amblemi olan çoğu sayıda iş yerlerinde istediğiniz gibi alışveriş yaparak bonus kazanacak ve kazanacağınız bonusları bedava harcayabileceksiniz.
  • Kazandığınız bonuslar arttıkça, daha çok kazandıracak olan ABank Bonus Plus ve ABank Bonus Premium kartları ile terfi edileceksiniz.
  • Nakit paraya ihtiyaç duyduğunuz takdirde, ABank Bonus Card ile ülkede bulunan tüm ATM’lerden sıkıntınızı karşılayabilirsiniz.
  • Bonus üyesi olan iş yerlerinden ve program ortaklarından, taksitle alışveriş yapabilir ve yaptığınız her alışverişlerde bonus kazanmaya devam edersiniz.
  • ABank Bonus Card aynı zamanda bir banka kartıdır. Eğer isterseniz vadesiz hesaplarınızı kartınıza bağlatabilir, ABank ATM’lerinden ABank Bonus Card’ınıza ait vadesiz hesaplara ulaşabilirsiniz.
  • Kart borcunuzu ABank ATM’lerinden, şubelerinden ve ABank internet bankacılığından öğrenebilirsiniz.
  • Aynı zamanda kart borcunuzun ödemelerini ABank ATM’lerinden, şubelerinden, internet bankacılığından, PTT online şubelerinden ve Halkbank şubelerinden yapabilirsiniz. PTT online şubelerinden ve Halkbank şubelerinden yapmış olacağınız ödemeler için, hiçbir ücret talep edilmemektedir.
  • İhtiyacı olduğunuz kadar asıl kart sahibi olarak, sevdikleriniz için istediğiniz kadar ek kart çıkartabilirsiniz.
  • ABank Bonus Card ile şubelerimizden tüm faturalarınızı ödeyebilir, aynı zamanda isterseniz faturalarınıza otomatik ödeme talimatı vererek hiç vakit harcamayabilirsiniz. Tüm fatura ödemeleri işlemleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.

ABank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

ABank kredi kartı başvurusunu sadece ABank şubelerine giderek yapabilirsiniz. ABank kredi kartı başvurusunu 18 yaşını tamamlamış ve düzenli gelir sahibi olabilen herkes yapabilir. ABank kredi kartı başvurusu için nüfus cüzdanınızın, sürücü belgenizin ya da pasaportunuzun aslını ve bir fotokopisini, doldurmanız gereken ABank kredi kartı başvurusu formunuzla birlikte size en yakın olan ABank şubesine giderek yetkiliye teslim etmeniz gerekmektedir. ABank kredi kartı başvurusunun cevabı, en geç 48 saat için de olmak üzere E-postanıza ve telefonunuza bildirilecektir.

Başvuru Yapacağınız Şube ve ATM’ler İçin TIKLAYINIZ!

ABank Bonus Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

ABank Bonus Card’ınızın şifresini alabilmek için, önceden sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranızdan, KKSIFRE yazıp boşluk bırakmanız, ardından kartınızın son 4 numarasını ve kartınızın arka yüzünde bulunan güvenlik numarasını aralarında boşluk bırakarak yazıp, 4055’e mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir.

Misal: KKSIFRE 3456 234

SMS ile ABank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

SMS kredi başvurusu yaparken cep telefonunuzdan KREDI yazıp boşluk koymanız, ardından TC kimlik numaranızı yazıp boşluk koyarak gelirinizi yazıp, 4055’e mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. ABank kredi kartı başvurusu sonucunuzun cevabı beş dakika içerisinde belli olur. ABank kredi kartı başvurusu eğer olumluysa, kullanabileceğiniz kredi limiti ve vadesi, banka tarafından cep telefonunuza mesaj olarak gönderilir. Daha sonra yapmanız gereken tek şey size en yakın olan ABank şubesine nüfus cüzdanınız ile birlikte gitmenizdir.

ABank’la ilgili tüm soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilmek için, 444 0 055 ABank telefon bankacılığını aramanız yeterlidir.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.