Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ABank Kredileri

ABank Kredileri Nedir?

Türkiye’de bireyler tarafından sıkça tercih olunan kredilerden biride ABank kredileridir. ABank kredileri bireysel ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi olarak biliniyor. Eğer sizde 18 yaşının üzerindeyseniz ve daimi olan bir gelir kazancınız varsa, ABank kredilerine başvuruda bulunarak her türlü nakit ihtiyaçlarınızı karşılaya bilirsiniz. Bu günkü yazımızın konusu adları geçen ABank kredileri ile ilgili olacaktır. Yazımızın sonunda sizlere bu konuyla ilgili gerekli tüm bilgileri aktaracağız.

ABank İhtiyaç Kredisi

ABank ihtiyaç kredisi ile eğitimden-sağlığa, düğünden-tatile ve bu şekil diğer nakit para gerektiren ihtiyaçlarınızı kolayca karşılaya bilirsiniz. Ödemelerinizi 36 aya kadar olan vade ile sabit taksitlerle yapabilirsiniz. Kredi para biçimi yalnız TL olarak kullanılmaktadır ve her bankada olduğu gibi kredi sahibi olduğunuz zaman 15% KKDF ve 5% BSMV vergisi alınır. Adı geçen vergiler tüm ABank kredileri için geçerli olmaktadır. ABank ihtiyaç kredisinden yararlana bilmeniz için tek yapmanız gereken kredi başvurusunda bulunmaktır. Başvuruyu gerekli evraklar ile beraber size en yakın olan ABank şubesine giderek yapabilirsiniz.

ABank Taşıt Kredisi

Hayalinizdeki sıfır km yada ikinci arabaya ulaşmak için ABank taşıt kredisinden faydalanabilirsiniz. Geri ödemelerinizi 48 aya kadar olan vade ile uygun taksit ve faiz oranları ile yapabilirsiniz. İkinci el olan araçların en fazla beş yaşına kadarı için kredi sahibi olabilirsiniz. Sizde Bu avantajlardan yararlana bilmek istiyorsanız, tek yapmanız gerek taşıt kredisi başvurusunda bulunmanız. Başvuruyu gerekli evraklar ile beraber size en yakın olan ABank şubesine giderek yapabilirsiniz.

ABank Konut Kredisi

ABank konut kredisine sahip olarak sizde arzusunda olduğunuz evinize hızlıca sahip ola bilirsiniz. Kredi vade süresi 120 aya kadar olmaktadır ve geri ödemelerinizi düşük taksit ve faiz oranlarından yararlanarak hızlıca yapabilirsiniz. Kredi zamanı hayat sigortası yapılmaktadır. Sizde Bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız, tek yapmanız gerek konut kredisi başvurusunda bulunmanız. Başvuruyu gerekli evraklar ile beraber size en yakın olan ABank şubesine giderek yapabilirsiniz.

Başvuru İçin Gerekli Olan Evraklar

  • TC kimlik numarası veya nüfus cüzdanı
  • İkamette olduğunuz yere dair belge yada son üç aya ait olan herhangi bir fatura
  • Çalıştığınız yerden yaptığınız mesleğe göre gelir belgesi
  • Konut kredisi için ek olarak satın alacağınız konutun tapu fotokopisi
  • Taşıt kredisi için ek olarak sıfır km olan araçlarda proforma faturası, ikinci el oran araçlarda ruhsat fotokopisi

ABank Kredileri Hesaplama

ABank kredilerine başvuru işlemini yapmadan önce kredi hesaplama işlemini yapmanızı sizlere öneririz. Hesaplama işlemini yaparak aylık, yıllık ve toplamda ödeyeceğiniz kredi miktarını kendiniz belirlemiş olursunuz. Böylece kredinizi bütçenize göre ayarlayıp gelecekteki olası ödeme sorununun karşısını şimdiden almış olursunuz. Hesaplama işlemini yapabilmeniz için aşağıda görmüş olduğunuz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada kredi türünüzü seçerek hesaplama işleminizi yapabilirsiniz.

  • ABank Kredileri hakkında herhangi bir sorunuz için, 444 00 55 ABank Çağrı merkezini arayabilirsiniz.

abank

ABank Kredileri Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.