Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Akbank Axess

Akbank Axess kredi kartı her bir alışverişinizde chip puan kazanmanızı sağlayan ve kazanmış olduğunuz bu chip puanlar ile anlaşmalı olan işyerlerinde dilediğiniz gibi alışveriş yapmanıza imkan sağlayan, alışverişlerinizde çeşitli taksitli ödeme seçenekleri ile geri ödeme tercihleri sunan ve Akbank tarafından sunulmuş olan bir tür kredi kartıdır. Akbank Axess kredi kartının diğer kredi kartlarından kendini ayıran özellikleri ise chip para adı verilen bonus sistemine sahip olmasıdır. Bir chip para bir TL niteliği taşır. Bununla birlikte otomatik fatura ödeme imkanına erişebileceğiniz bu kredi kartı sayesinde faturaları dert etmenize gerek kalmaz. Bu talimatları verirken 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ni kullanabilir ya da Akbank Direkt yolu ile de bu talimatı verebilirsiniz. 444 25 25 numaralı telefonu aradıktan sonra hava alanı transfer hizmetlerini tuşlayarak birçok indirimden ve uygun fiyattan İzmir, İstanbul, Ankara ve Adana hava alanlarında transfer hizmeti kullanabilirsiniz.

Axess Ürünleri

Axess Ürünleri

Akbank Axess kredi kartının birçok farklı ürünü bulunmaktadır. Hızlı para, taksitli borç transferi, axess ile SMS para, taksit iste, ekstre böldür, cash para, taksitli avans, erteleme iste ve nakit avans ürünleri sayesinde Akbank Axess oldukça cazip bir kredi kartı olarak dikkat çekmeyi başarıyor. Şimdi Akbank Axess ürünlerine teker teker göz atalım.

Hızlı Para

Akbank Axess ürünlerinden biri olan Hızlı para sayesinde acil nakit ihtiyaçlarınızı ne zaman isterseniz belgesiz, evraksız ve herhangi bir ücret ödemeden karşılayabilirsiniz. Üstelik bunun için şubeye gitmenize de gerek yoktur. Dilediğiniz zaman parmaklarınızın ucunda olan bu ürüne ait borcunuzu 12 aya varan taksitler ile birlikte rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Taksitli Borç Transferi

Akbank Axess ürünlerinden bir diğeri ise Takistli Borç Transferi’dir. Bu ürün sayesinde kredi kartı borçlarınızı takistlendirebilirsiniz. Akbank Axess kredi kartına sahip olan kişiler diğer bankalarda yer alan kredi kartı borçlarını dahi Axess’e aktarabilir ve bu borçlarını kolay ve uygun bir şekilde geri ödeyebilir. Uygun faiz oranları ile birlikte masrafısz bir şekilde kullanabilme fırsatınıa sahip olduğunuz Taksitli Borç Transferi ürünü sayesinde borçlarınızı on iki aya varan taksitler ile geri ödemek oldukça kolay!

Axess ile SMS Para

Akbank Axess ürünlerinden biri olan Axess ile SMS Para ürünü sayesinde Axess’iniz ile herhangi bir ek ücret ödemeden 500 TL SMS paranızı aynı gün içinde alabilir ve bu parayı uygun faiz oranları ile birlikte üç taksit şeklinde geri ödeyebilirsiniz. Almış olduğunuz bu parayı dokuz takist ile ödemek istiyorsanız tek yapmanız gereken şey PARA9 yazmak ve kartınızın son altı hanesi ile birlikte 200 TL ile 15.000 TL arasındaki bir tutarı yazarak 5990’a kısa mesaj göndermektir. Yüzde 1,84 aylık akdi faiz oranı ile kendinize bir ödeme planı oluşturmak için yazımızın sonunda yer alan linke tıklamanız yeterli olacaktır!

Taksit İste

Akbank Axess ürünlerinden bir diğeri ise Taksit İste’dir. Bu ürün sayesinde ister peşin olarak alışveriş yapmış olun isterseniz ise Nakit Avans özelliğini kullanarak alışveriş yapın Axess ile bu ödemelerin taksitlendirmesini daha sonra yapın! Peşin bir şekilde ödemesini yaptığınız borçlarınızı on iki aya kadar taksitlendirebilir ve borcunuzu rahat rahat geri ödeyebilirsiniz.

Ekstre Böldür

Ekstra Böldür ürünü sayesinde Akbank Axess hayatınız oldukça kolay bir hâl alır. Bu ürün saeysinde ekstre borcunuzu iki ya da üç taksite bölebilir ve alışveriş sırasında taksit yapmayı dert etmeyebilirsiniz. 100 TL ile 20.000 TL arasında  iki ya da üç taksit seçeneği ve yüzde 1,79 aylık akdi faiz oranı ile birlikte borcunuzu oldukça rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz!

Cash Para

Akbank Axess ürünlerinden bir diğeri ise Cash Para’dır. Bu ürün sayesinde nakde ihtiyacınız olan herhangi bir anda faiz ve komisyon ücreti ödemeye gerek kalmadan geri ödeyebileceğiniz cash paraları kullanabilirsiniz. Üstelik bu ürün sayesinde alışveriş sayesinde sadece chip para değil aynı zamanda alışveriş tutarınızın yüzde onuna denk gelen cash para da biriktirebilirsiniz. Tüm Akbank ATM’leri üzerinden biriktirmiş olduğunuz cash paraları nakde dönüştürebilir ve bir sonraki ay borcunuza ek olarak komisyon ve faiz ücreti olmadan sadece çekmiş olduğunuz parayı geri ödeyebilirsiniz.

Taksitli Avans

Taksitli Avans ürünü sayesinde Akbank Axess kredi kartı sahipleri acil nakit ihtiyaçlarını on iki aya kadar ücretsiz bir şekilde kolayca geri öder. 200 TL ve 15.000 TL arasındaki tutarları iki ve on iki ay arasındaki taksit seçenekleri ile yüzde 1,84 aylık akdi faiz oranı ile kolay ve uygun bir şekilde geri ödeyebilirsiniz.

Erteleme İste

Erteleme İste ürünü sayesinde Akbank Axess kredi kartı sahibi kişiler, ihtiyaçlarını değil ödemelerini erteliyor! Alışverişinizi peşin ya da taksitli bir şekilde yapın, Erteleme İste özelliği sayesinde bu ödemeleri istediğiniz bir tarihe erteleyebilirsiniz. Üstelik, 50 TL ve üzeri her bir alışverişinizi üç ay kadar erteleyebileceğiniz bu özellik için herhangi bir ek ücret ödemezsiniz! Ödemelerinizi bir ay ötelediğiniz zaman yüzde 1,99 peşin faiz, iki ay ertelediğiniz zaman yüzde 2,99 peşin faiz ve üç ay ödediğiniz zaman yüzde 3,99 peşin faiz ile geri ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Nakit Avans

Akbank Axess ürünlerinden bir diğeri olan Nakit Avans sayesinde ATM ve diğer banka ATM’lerinden 7 gün 24 saat boyunca Nakit Avans çekmek için herhangi bir süre beklemezsiniz.

Nakit Avans ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya TIKLAYINIZ!

Hızlı Para ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya TIKLAYINIZ!

Taksitli Borç Transferi ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya TIKLAYINIZ!

Axess ile SMS para ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya TIKLAYINIZ!

Taksit İste ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya TIKLAYINIZ!

Ekstre Böldür ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya TIKLAYINIZ!

Cash Para ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya TIKLAYINIZ!

Taksitli Avans ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya TIKLAYINIZ!

Erteleme İste ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.