Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Akbank Direkt Mobil

Özel sermayeli bir banka olarak 1948’de Adana’da pamuk üreticilerine destek olmak amacıyla kurulan ticari bir bankadır. Bankacılık sektöründe yatırımlar, hisse senedi, kobicilik, para piyasaları ve ulusal ile uluslararası bankacılık gibi birçok alanda hizmet veren Akbank, bankacılığın yanı sıra Aksigorta, AvivaSA gibi sigorta şirketleriyle sigortacılık sektöründe de önemli bir yere sahiptir. Biz de  bu yazımızda Akbank Direkt Mobil‘i işledik.

14.000’den fazla çalışan ve 900’ün üzerinde şubesi, ülkenin dört bir yanına dağılmış Akbank destekli POS cihazlarıyla ülkemizin tamamına dağılmış bir altyapıya sahip olan Akbank, müşterilerin finansal ihtiyaçlarını en kısa yoldan nasıl giderebileceğini düşünmüş, bunun için Büyük Kırmızı Ev ve iPad Bankacılık Şubesi gibi projelerle bankacılık, sigortacılık ve finansal hizmetlerini müşterinin ayağına kadar getirmiştir. Kredi Makinesi ve Cep kredi gibi uygulamalarla dünyada bir ilke imza atan Akbank, dijital bankacılığa önem veren ve bu doğrultuda ürünler üreterek bankacılık hayatına başarıyla devam eden bir bankadır.

Akbank’ın dijital bankacılıktaki en büyük ürünlerinden biri de Akbank Direkt Mobil’dir. Dijital bankacılık çalışmalarını Direkt çatısı altında toplayan Akbank, hem yeni teknolojilerin ülkemize girmesine öncülük etmekte, hem de gelişen çağa ayak uydurarak müşterisinin finansal ihtiyaçlarına zaman kısıtlaması olmadan yanıt vermektedir.

Yazımızın devamında Akbank Direkt Mobil uygulamasını inceleyecek, indirme, kullanım ve şifre alma konularında bilgiler paylaşacağız.

Akbank Direkt Mobil Uygulaması Nedir, Ne Gibi Özelliklere Sahiptir?

Kişiselleştirebileceğiniz ana sayfasıyla aklınıza gelebilecek bankacılıkla ilgili her işlemi saniyeler içinde birkaç dokunuşla yapabileceğiniz, size özel bir mobil bankacılık deneyimi yaşamak istiyorsanız, Akbank Direkt Mobil uygulamasını indirmelisiniz. Döviz işlemlerinizi, fatura ödemelerinizi, paranızı değerlendirebileceğiniz yatırım hareketlerinizi yönetebileceğiniz Akbank Direkt Mobil’de, tüm kredi işlemlerinizi ve kredi kartı borcu ödemenizi de kısa bir süre içinde yapabilirsiniz.

Tek şifreyle giriş yapabileceğiniz sistemiyle kolaylık ve güvenliği bir arada tutan Akbank Direkt Mobil’e ayrıca kredi kartı bilgilerinizi kullanarak da giriş yapabiliriz.

Akbank Direkt Mobil Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

Günümüzde mobil uygulamaların kullanıldığı ve teknolojik olarak gelişmiş birçok cep telefonu bulunmaktadır. Android ve İOS işletim sistemine sahip cep telefonunuzda sırasıyla Play Store ve App Store’dan indirebilir, ayrıca QR kodu taratarak telefonunuza indirebilirsiniz.

Akbank Direkt Mobil Uygulamasını QR Koduyla İndirmek

Yazımızın sonunda verdiğimiz linkte gördüğünüz QR kodunu telefonunuzla tarayarak Akbank Direkt Mobil uygulamasını telefonunuza hemen indirebilirsiniz.

Cep Telefonunuzdan Atacağınız Bir SMS Yoluyla İndirmek

Yazımızın sonunda linkini verdiğimiz sayfaya tıkladığınızda, Mobilin Bankası Akbank sloganı altında gördüğünüz cep telefonu numarası bölmesine numaranızı yazıp güvenlik kodunu girdikten sonra gönder butonuna tıkladığınızda Akbank Direkt Mobil Uygulamasını cep telefonunuza indirmeye başlarsınız.

Google Play Store’dan İndirmek

Play Store’dan Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuza yükleme işlemi için istenecek konum, fotoğraf, dosyalara erişme gibi izinlere onay verdikten sonra yükleyebilirsiniz.

App Store’dan İndirmek

Akbank Direkt Mobil Uygulamasını İOS İşletim sistemli iPad ve iPhone’unuza indirmek için App Store’u bu cihazlarınızdan açıp indir butonuna tıklamanız yeterli.

Akbank Direkt Mobil Uygulamasına Şifremi Nasıl Alabilirim?

Linkten yönlendirileceğiniz sayfada, Müşteri No veya T.C. Kimlik No bilgileriniz ve annenizin evlenmeden önceki soyadının ilk ve son harfini girdikten sonra, kart şifreniz ve cep şifrenizle ilgili bilgileri girdikten sonra sonuç kısmına geçmiş olursunuz ve Akbank Direkt şifrenizi alırsınız.

Akbank Cep Şifre Nedir?

Akbank Cep şifre, Akbank Direkt çatısı altında yapacağınız tüm internet işlemlerini daha güvenli hale getirmek adına müşteriden SMS yoluyla onay alma işlemidir. Akbank Direkt İnternet’e girişte, bankanız sizden Cep şifre de isteyerek girişleri daha güvenli hale getirmiştir. Ayrıca tüm havale ve EFT işlemleriniz, kredi kartı ve banka kartınızla yapacağınız tüm işlemlerde Cep Şifre kullanmanız gereklidir.

Ayrıntılı bilgi için yazımızın sonunda verdiğimiz linke tıklamanız yeterli.

Akbank Direkt Mobil Uygulamasını Nasıl Kullanabilirim?

Yukarıda indirme yollarını anlattığımız Akbank Direkt Mobil’i cep telefonunuza indirip yükledikten sonra, aşağıya koyduğumuz ana sayfanın görselinde görüldüğü gibi, Başvuru ve Nakit İhtiyaçları, Nakit İşlemleri, Yatırım ve Döviz İşlemleri, Varlıklarım, Hesaplarım ve Kartlarım gibi birçok başlık altına yayılmış, kolaylıkla erişeceğiniz bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla halledebilir, Kampanyalarım kısmına dokunarak devam eden veya katılmış olduğunuz kampanyalar hakkında bilgi alabilir, para transferi ve ödeme kısımlarıyla tüm bankadan bankaya transfer ve fatura, borç ödeme işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Yine aşağıda görmüş olduğunuz Akbank Direkt Mobil giriş sayfasında size en yakın Akbank Şubesi’ni bulabilir, direkt kredi başvurusu yapabilir, döviz ve kur hesaplamanızı yapabilirsiniz.

Ayrıca Akbank Direkt Mobil uygulaması telefonunuza da bildirimler göndererek size yapacağınız veya yapmanız gereken işlemler hakkında hatırlatmalarda bulunacaktır.

Akbank Direkt Mobil Uygulamasını QR koduyla İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Cep Telefonunuzdan Atacağınız Bir SMS Yoluyla İndirmek için TIKLAYINIZ!

Akbank Cep Şifre İle İlgili Bilgileri İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.