Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

AKBANK EVLİLİK KREDİSİ

İhtiyaçlar bitmez. Öğrenci olursunuz, para biriktirmek gerekir. İşsiz kalırsınız, acil ihtiyaçlara finansman sağlamak gerekir. Çalışırsınız, ev almak ya da araba almak lazım gelir, kredi çekersiniz. Hepsi bitse gün gelir de o kişiyi bulduğunuz da onunla bir hayat kurmak istersiniz. Hem de iki kişilik hayatınıza en güzel tasarlanmış bir gün ile başlamak istersiniz. Hal böyle olunca tüm ihtiyaçlarınızı en kolay şekilde karşılayın diye size özel ödeme planları ile yapılandırılmış kredi sağlayan bankanız Akbank, size hizmet vermek için sabırsızlanıyor. Dilediğiniz her şeye sizi ulaştırabilmeyi vaat eden çeşitli ihtiyaç kredisi seçeneklerinden size en uygun olanını seçip dilerseniz uzun vadeli yaşantınızı kolaylaştırmak için kredi çekebilir, dilerseniz ev/araba gibi ihtiyaçlarınızı kolay yoldan sağlayabileceğiniz krediyi uygun vade süreleri ve faiz oranlarıyla birçok bankadan çekebilirsiniz. Akbank da güzel fırsatlı kredi seçenekleriyle bu bankalardan sadece bir tanesi.

images
Akbank İhtiyaç Kredileri

Avantajlı ihtiyaç kredilerinden yararlanmanız için birçok kolaylaştırıcı adımlar sunan Akbank, uzun vadeli tüketici kredileri ve uygun faiz oranlarıyla acil ihtiyaçlarınızı karşılıksız bırakmamanız için çeşitli seçenekler sunar. Tabii tüm bankacılık hizmetlerinde olduğu gibi bu hizmeti size sağlarken kimi beklentilere sahip olur. Bu, bankanın size sağlayacağı parayı geri alabilmesine dair bir güven teminatıdır. Bunun için geri ödeyebilecek durumda olduğunuzu kanıtlayabileceğiniz bir gelir belgesi temin etmeni gerekir. Kredi notunuzun olumlu referans aralıkları içinde olması, ödenmemiş bir borcunuzun olmaması, sigortalılık sürenizin 6 aydan uzun olması diğer koşullar arasında sayılır. Kredi çekme için 18 yaşından büyük olunmalı, risk ve istihbaratta olumsuzluk olmamalıdır. Kredinin taksidi ailenin genel gelir ortalamasının %50’sini geçmemelidir. Bunların dışında Akbank, resmi sitesinde kredi alımı için gereklilikleri şöyle sıralar: Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaportun aslı ve fotokopisi, adres teyidi amaçlı belge. Ücretliler için; maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren iş yerince onaylı belge. Serbest meslek sahipleri için vergi levhası şirket ortakları için vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi’nde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi, gayrimenkul geliri beyan edenler için tapu aslı ve fotokopisi, emekliler için hesap cüzdan ve özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi getirmesi gerekli bulunur.

Size en uygun Akbank İhtiyaç Kredisini tespit etmek  için TIKLAYINIZ!

Akbank Evlilik Kredisini Nasıl Alabilirim?

Yazımızda bahsettiğimiz tüm bu ihtiyaç karşılama gayesinin içinde Akbank, elbette insanın en mutlu günü sayabileceği düğün gününü de es geçmemiştir. İnsanların evlilik hayalini gerçekleştirmeye yetecek paraya sahip olmaması durumunda bu ihtiyacını karşılamak için Akbank Evlilik Kredisi hazır.  Akbank evlilik kredisi almak için önünüzde planladığınız bir düğün ve sizinle evlenmek isteyen birinden başka bir şeye ihtiyacınız yok! Çünkü Akbank, krediyi size sağlamak için diğer kredilerde olduğu gibi adımlardan biraz olsun yoksun. Birçok ihtiyaç kredisi seçenekleri arasında Akbank evlilik kredisinin bir farkı vardır: bu krediyi almak için şubeye gitmenize gerek yoktur ve istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Evlilik kredisi için belirlenen en düşük miktar 1.000 TL, en büyük miktar ise 15.000 TL’dir. Bu aralık içinde dilediğiniz miktarda kredi çekebilirsiniz. Ayrıca Akbank evlilik kredisi için belirlenen faiz orası, her ay 1.4 oranındadır. Akbank internet bankacılığı hizmetiyle Akbank evlilik kredinizi kısa bir işlem zinciri ardından hemen hesabınıza geçirir. “Akbank Direkt Kredi” sayesinde şubeye gitmeden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kullanabileceğiniz kredi miktarını öğrenebileceğiniz bir hesaplama aracı ardından kredi alabilecek durumdaysanız para anında hesabınıza geçiyor.

Akbank evlilik kredisi sayesinde tüm düğün ve ev içi masraflarınızı ödemek için size destek sağlayacak 15.000’e varan parayı dilediğiniz miktarda ve vadede hesabınıza almak için Akbank’ın sitesini ziyaret edip başvurmanız yeterli.

Akbank Evlilik Kredisi hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.