Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Akbank İnternet Bankacılığı

Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesi ve müşterilerin taleplerinin artması nedeniyle, Akbank yaptığı tüm çalışmaları Akbank Direkt adı altında toplayarak, müşterilerinin finansal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilmektedir. Büyük Kırmızı Ev ve iPad bankacılık şubesi gibi yeniliklerle ülkede de pek çok ilkleri başlatmış ve banka şubesine gitmeden Akbank Direkt ile internet üzerinden kredi alma imkanını, kredi makinesi ve cep kredi gibi ürünlerle sunarak dünyada bir ilke imza atmıştır. Akbank, Global Finance dergisi tarafından Batı Avrupa’nın en iyi dijital bankası ödülüne layık görülmüştür. Sunduğumuz bu yazıda Akbank internet bankacılığı ile ilgili tüm detaylı bilgilere sahip olacaksınız.

Akbank Direkt İnternet Nedir?

Akbak Direkt internet ile, evinizden ya da iş yerinizden Akbank şubelerine gitmeden bilgisayarınızla kolayca bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz.

Akbank Direkt internetin sunduğu hizmetler;

 • Birçok sektörden çeşitli markalarla yapılacak olan işbirlikleri ile özel indirimler kazanabileceksiniz.
 • Farklı birçok tatil yerlerine düzenlenecek olan kampanyalar ile, hayalinizdeki bir deneyimi yaşama şansını kazanacaksınız.
 • Birçok avantaj sağlayan mevduat ortamları ile döviz kurallarından yararlanabilir ve avantajlı olan ücretlerle bankacılık işlemlerinizi yaparak, hem paranıza hem de vaktinize tasarruf etmiş olursunuz.
 • Akbank Direkt İnternet ile e-Devlet kapısına giriş yaparak kamu hizmetlerinizi hızlıca ve kolaylıkla alabilirsiniz. Bunun için Akbank Direkt İnternet’e giriş yapıp, e-Devlet kapısı linkine tıklamanız yeterlidir.
 • Son 15 gün içerisinde yapmış olduğunuz para transferlerini, bir saniye içinde tek tıkla tekrar edebilirsiniz.

Akbank İnternet Bankacılığına Nasıl Girilir?

Akbank internet bankacılığına girebilmek için öncelikle Akbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Size en yakın olan Akbank şubesine uğrayıp kısa bir süre içerisinde gereken işlemleri yaparak, siz de Akbank müşterisi olabilirsiniz. İşlemleri yaptıktan sonra cep telefonunuza gönderilecek olan şifre ile, siz de artık Akbank Direkt’in müşterilerinden biri olarak sunulan tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz. Daha sonra Akbank Direkt internete istediğiniz üzere TC kimlik numaranızla, müşteri numaranızla veya Akbank kredi kartı bilgilerinizle girebilirsiniz.

TC kimlik numaranız veya müşteri numaranız ile Akbank internet bankacılığına giriş yaptığınız zaman;

 • İlk açılan sayfada sizden seçmiş olduğunuz numaranız (TC ya da veya müşteri), güvenlik kodu, kullanıcı adınız ve Akbank Direkt şifreniz istenecektir.  
 • Eğer Akbank Direkt’e ilk kez giriş yapıyorsanız, kullanıcı adı olarak soyadınızı, Akbank Direkt internet şifresi olarak da önceden cep telefonunuza gelecek olan ilk giriş şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Şifreyi girip işlemi onayladıktan sonra, kullanıcı adınızı ve Akbank Direkt internet şifrenizi değiştirmeniz istenecektir.
 • Değişiklik yaptıktan sonra tüm bankacılık işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.
 • Daha sonra yapacağınız girişlerde hatalı bir giriş olmadığı sürece kullanıcı kodu talep edilmeyecektir. Eğer hatalı bir giriş olursa, yalnız ek güvenlik olarak kullanıcı kodu sorulacaktır.

Kredi kartı bilgileriniz ile Akbank internet bankacılığına giriş yaptığınız zaman;

 • Kredi kartı numaranızı ve Akbank internet bankacılığı şifrenizi girerek onay butonuna tıklamanız yeterlidir.
 • Açılan ekranda cep telefonunuza gönderilecek olan şifrenizi girerek, Akbank internet bankacılığı işlemlerine başlayabilirsiniz.

Akbank İnternet Bankacılığı Şifresi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Akbank İnternet Bankacılığına Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Akbank Direkt İnternet ile Yapabileceğiniz İşlemler

Akbank Direkt internet bankacılığı ile tüm hesap işlemlerinizi, kart işlemlerinizi, para transferlerinizi, yatırım işlemlerinizi ve tüm ödemelerinizi yapabilirsiniz.

 

NOT: Akbank Direkt internet işlemlerini, aynı zamanda Akbank Direkt uygulamasını telefonunuza indirerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.