Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Akbank Konut Kredisi

Bankalar günden güne hayatımızın içerisinde yer alan kurumlar arasında yer almaktadır. Bizlere krediler vermekte, ödeme kolaylığı ve nakit para sağlamaktadır. Akbank da bu bankalardan birisi olup yıllardır binlerce müşteriye hizmet vermektedir. İhtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi gibi birçok kredi imkanı sunan Akbank müşterilerinin memnun olması açısından birçok yönden gelişimi yakından takip etmektedir. Bunun en büyük örneği olarak bankaya ait olan internet sitesini gösterebiliriz. Birçok işlemin müşteriler tarafından yapıldığı bu site üzerinden Akbank konut kredisi başvurusunu da bilgi sahibi olarak yapabilmekteyiz. Sizlerin bu konu hakkında bilgi sahibi olabilmesi ve kredi başvurunuzu rahatlıkla yapabilmeniz için yazımızın devamında sizlerle bazı bilgiler paylaştık.

Akbank Konut Kredisi Nedir ?

Ev sahibi olmak hemen hemen en insanın en büyük isteklerinden birisidir. Ev alabilmemiz için nakit olarak paraya ihtiyacımız olduğundan böyle bir birikmiş paramız yok ise veya büyük oranda parada açık kaldıysa bankalardan konut kredisi alarak bu miktarı sağlayabiliyoruz. İnsanlar arasında konut kredisi olarak bilinen bu sistemin adı aslında mortgage kredisidir. Konut kredisi alacak olduğunuz evi teminat olarak göstermeniz kaydı ile size verilmektedir. Akbank konut kredisi de en fazla 120 ay vade ile birlikte 500.000 TL tutarında sizlere verilmektedir.

Akbank Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır ?

Tüm kredi başvuruları gibi konut kredisi başvurusu da Akbank şubelerine giderek yapabilirsiniz. Fakat artık buna gerek kalmadan Akbank’ın resmi internet sayfası üzerinden konut kredisi başvurunuzu oldukça kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. Bu işlem için ilk olarak siteye gitmeniz gerekir ve bunun için yazımızın sonunda yer alan bağlantı adresine tıklamanız yeterlidir. Açılacak olan yeni ekranda ise ilk olarak konut kredisi hesaplama işlemi yaparak aylık taksit tutarınızı öğrenebilir ve buna göre tutar ve vade belirleyebilirsiniz. Tutar ve vade miktarını belirledikten sonra ‘şimdi başvur’ yazılı kutucuk üzerine tıklayınız.

Adsız

Bu adımdan sonra konut kredisi başvuru ekranı karşınıza çıkacaktır. Burada sizden T.C. kimlik numaranız ve cep telefon numaranız istenmektedir. Bu bilgileri yazdıktan sonra son olarak güvenlik kodunu da doğru bir şekilde yazarak ‘devam’ yazılı kutucuk üzerine tıklamanız gerekmektedir.

Adsız

Daha sonra kredi bilgilerine ulaşacaksınız ve onay vermeniz durumunda Akbank konut kredisi başvurunuz değerlendirmeye alınıp ‘sonuç’ yazılı bölümde görülecektir. Böylelikle Akbank konut kredisi işlemini oldukça kısa bir sürede tamamlamış olacaksınız.

Akbank Konut Kredisi Başvuru İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.