Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Bankacılık sektörü hayatımızı kolaylaştıracak ürünler açısından oldukça kullanışlı olan kredi kartlarını hayata sokmuşlardır. Kredi kartları ile artık nakit para taşıma riskini azaltarak alışverişleri kolay bir şekilde yapabiliyor, faturalarımızı sıra beklemeden veya ödemeyi unutmamız durumunda mağdur olmamak için otomatik talimata vererek ödenmelerini sağlayabiliyor, akaryakıttan giyime kadar her alanda ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyoruz. Birçok bankada durum böyle olunca müşterilerine farklı alanlarda avantajlar sağlamak amacıyla kredi kart tiplerini her geçen gün artırmaktalar. Kredi kartı hizmeti sunan banklardan bir tanesi bankacılık sektöründe büyük bir hacim sahibi olan Akbank’tır. Bu yazımızda Akbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır ve Akbank kredi kartı hakkında bilgi paylaşımında bulunacağız.

Akbank Kredi Kartı Nedir?

Akbank, kredi kartı tipi olarak Axess kredi kartını kullanmaktadır. Axess kredi kartı ile yurtiçi ve yurtdışında alışveriş yapabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızda nakit avans sistemini kullanarak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Axess kredi kartı alışverişlerinizde chip-puan kazandıran ve yapacağınız alışverişleri taksitli ödeme imkanları ile geri ödeme seçeneği sunan ve kazandığınız Chip-puanları anlaşmalı işyerlerinde dilediğiniz gibi nakit para şeklinde harcayabilmeyi sağlayan bir Akbank kredi kartıdır. Çoğu kredi kartıyla yapılabilen işlemin dışında Axess kredi kartı özellikleri şu şekildedir;

  1. Chip-Para adlı bonus sistemi vardır ve 1 Chip-Para= 1 TL niteliği taşımaktadır.
  2. Otomatik fatura ödeme talimatı vererek rahat etmenizi sağlar. Talimatınızı 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’nden veya Akbank Direkt’ten verebilirsiniz.
  3. 444 25 25 numaralı telefondan havaalanı transfer hizmetlerini tuşlayarak indirimli uygun fiyatlarla İstanbul, İzmir, Ankara, Adana’da havaalanı transfer hizmetini kullanabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank kredi kartı başvurusu herhangi bir Akbank şubesine giderek yapılabileceği gibi internet aracılığı ile de yapılabilir. İnternet aracılığı ile bu işlemi gerçekleştirmek için öncelikle aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir.

Tıklamış olduğunuz bağlantı adresi Akbank kredi kartı başvurusu işleminizi yapmanızı sağlayan, Akbank resmi internet sayfası olan ve aşağıdaki görsele benzer bir sayfadan oluşmaktadır.

akbank

Ve bu sayfada yapmanız gerekenler şu şekildedir;

  1. Adınız ve soyadınızı ilgili alana giriniz.
  2. Cep telefon numaranızı ilgili alana giriniz.
  3. T.C kimlik numaranızı ilgili alana giriniz.
  4. Başvurmak istediğiniz kredi kartı tipini seçiniz.
  5. Güvenlik kodunu giriniz.
  6. “Gönder” butonuna tıklayınız.

Tüm bu işlemlerin ardında Akbank kredi kartı başvurusu işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Akbank kredi kartı başvurusu sonucunuz hakkında detaylı bilgi Akbank tarafından telefon numaranızı en kısa süre içerisinde tarafınıza iletilecektir. Eğer herhangi bir dönüş alamadıysanız herhangi bir Akbank şubesine giderek durumu bildirmeniz halinde sizlere detaylı bilgi sağlanacaktır.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.