Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Akbank Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Sunduğu farklı ve güzel hizmetlerden dolayı Türkiye’de en çok tercih olunan kredi kartlarından biri Akbank kredi kartıdır. Akbank kredi kartlarına sahip olarak sizde birbirinden farklı avantajlardan faydalanabilirsiniz. Bu yazımızın konusu Akbank kredi kartı ve Akbank kredi kartı borcu sorgulama ile ilgili olacaktır. Yazımızın sonunda Akbank kredi kartlarının özelliklerine ilişkin detaylı bilgilere sahip olacak ve Akbank kredi kartı borcu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını öğrenmiş olacaksınız. Akbank kredi kartlarının tüm özellikleri Axess ve Wings kartlarında belirlenmektedir. Bu kartlar ile ilgili gerekli bilgiler aşağıdaki gibidir.

Akbank Axess Kart

Axess kart ile ihtiyacınız olan nakit parayı anında karşılayabilir, istediğiniz gibi Türkiye’de ve yurt dışında alışverişlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Axess üyesi olan iş yerlerinde yapacağınız alışverişleriniz zamanı Chip para kazanmış olursunuz ve kazandığınız Chip paraları bedava harcayabilirsiniz. Bir Chip para bir TL değerinde olmaktadır. Axess kart ile aynı zamanda anlaşmalı havalimanlarına özel indirimli bilet alma fırsatından yararlanabilirsiniz. Kart borcunuzu Akbank internet bankacılığından, telefon şubesinden veye mobil bankacılıktan ödeyebilirsiniz.

axess-classic

Akbank Wings Kart

Wings kart ile Türkiye’de ve yurt dışında yapacağınız alışverişleriniz zamanı Mil puan kazanmış olursunuz. Aynı zamanda Axess üyesi olan iş yerlerinde yapacağınız alışverişleriniz zamanı Chip para kazanmış olursunuz. Böylece Chip paranız birikerek Mil puana dönüşür ve kazandığınız Mil puanları TL, USD veya Euro olarak kullanabilirsiniz. Mil puanlarınız ile alışveriş yapabilmenin yanı sıra uçak bileti, otel konaklaması, gemi turu, seyahat sigortalaması ve bu gibi diğer işlemlerden yararlanabilirsiniz.

2ca829e3-e47d-4d72-a14c-3b5ef0e1351e

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Yukarıda gördüğünüz tüm avantajlardan sizde yararlanabilmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Akbank kredi kartı başvurusunda bulunmanızdır. Akbank kredi kartı başvurusu internet üzerinden kolayca yapılabilmektedir. Başvuru için aşağıda gördüğünüz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz gibi gerekli alanları doldurarak gönder butonunun üzerine tıklayınız. Böylece başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız ve başvurunuzun onaylanması durumunda Akbank kredi kartı avantajlarından dilediğiniz gibi yararlanabileceksiniz.

Akbank’ta başvurunuzun cevabı için birçok bankalardan farklı olarak şubeye gitmeye, sıra beklemeye ve dolaysıyla extra vakit harcamaya gerek kalmamaktadır. Başvurunuzu yaptıktan sonra kartınızı alabilmeniz için size en yakın olan Akbank şube merkezinden yetkili kişi sizi arayarak kartınızı teslim edebilmek için bir adres belirlemenizi isteyecektir. Daha sonra banka temsilcisi belirlediğiniz bir zamanda belirlediğiniz adrese gelerek kartınızı size teslim edecektir. Akbank kredi kartınıza sahip olduktan sonra sizde Akbank dünyasına adımınızı atarak Akbank ailesinin bir parçası olmuş olursunuz.

akbank kredi kartı başvurusu

Akbank Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

Akbank Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Akbank kredi kartına sahibi olduktan sonra yaptığınız harcamalara göre ne kadar borcunuzun olduğunu, Akbank Direkt üzerinden Akbank kredi kartı borcu sorgulama işlemini yaparak öğrenebilirsiniz. Akbank Direkt, Akbank tarafından internet bankacılığı olarak öne sürülmüş bir hizmettir. Akbank kredi kartı borcu sorgulama işlemini internet üzerinden yapabilmeniz için öncelikli olarak Akbank Direkt’e üye olmanız yanı şifre sahibi olmanız gerekmektedir. Şifre sahibi olabilmeniz için aşağı gördüğünüz butonun üzerine tıklayınız.

Daha sonra açılan sayfanın aşağı sol kısmında bulunan şifre al butonunun üzerine tıklayınız ve gerekli alanları doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak devam butonuna tıklayınız. Toplamda dört adımda şifre alma işleminizi tamamlamış olacaksınız ve internet bankacılığına giriş yapa bildikten sonra, Akbank kredi kartı borcu sorgulama işlemi üzerinden borcunuzun ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz. Eğer zaten Akbank Diret müşterisi iseniz, sadece aşağıdaki butonun üzerine tıklayarak müşteri veya TC kimlik numaranızı resimde gördüğünüz gibi şifreniz ile birlikte girerek, Akbank kredi kartı borcu sorgulama işlemini kolayca yaparak kredi kartı borcunuzun ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra isterseniz 444 25 25 veya 0 850 222 25 25 Akbank çağrı merkezini arayarak otomatik yanıt sistemi üzerinden Akbank kredi kartı borcu sorgulama işlemini yapabilir ve ardından kredi kartın borcunuzu ödeyebilirsiniz.

akbankdirekt

Akbank Direkt İçin TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.