Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Akbank Kredileri

Akbank Kredileri Nedir?

Türkiye’de çeşitli nakit para sıkıntılarını gidere bilmek için en çok tercih olunan kredilerden biride Akbank kredileri‘dir. Akbank kredileri bireysel olarak ihtiyaç kredisi, ev kredisi ve araç kredisi olarak bilinmektedir. Bu yazımızın sonunda adı keçen Akbank kredileri’ne ilişkin gerekli bilgilere ulaşacaksınız.

Akbank İhtiyaç Kredisi

Akbank ihtiyaç kredisine sahip olarak sizde eğitim, tatil, düğün, sağlık ve bu gibi başka ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Vade süresi 36 aya kadar olduğu için, ödemelerinizi bütçenize uygun düşük taksitlerle yapabilirsiniz. Başvuruyu gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Akbank şubesine giderek, ya da aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayıp, gerekli alanları doldurup en sonda hemen başvur butonuna basarak yapabilirsiniz.

akbank1

Akbank İhtiyaç Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Akbank Ev Kredisi

Akbank ev kredisine sahip olarak hayallerinizdeki eve kolayca ulaşabileceksiniz. Akbank ev kredisinin müşterilerine sunduğu avantajlar aşağıdaki gibidir;

 • Vade süresi 120 aya kadar uzun bir süre içerisinde olduğundan, ödemelerinizi esnek ödeme tariflerinden yararlanarak bütçenize uygun bir şekilde düşük taksit ve faiz oranları kira öder gibi ile yapabilirsiniz.
 • İstediğiniz taktirde ödemelerinizin bir kısmını önceden yapa bilir, böylece aylık taksit tutarınızı ve faiz oranınızı düşürebilirsiniz. Peşin faiz oranı 1% ile 5% arası olmaktadır.
 • Satın alacağınızın evin 100% değerinde kredi kullanarak, istediğiniz eve anapara ödemeden sahip olabilirsiniz.
 • Daimi gelirinizden öte ekstra geliriniz veya ikramiye, prim gibi ek geliriniz varsa üç aydan, altı aydan ya da bir yıldan bir ara ödeme yapabilirsiniz. Böylece komisyon ödemeden taksitlerinizi azaltarak faiz ödemeleriniz için avantaj sağlamış olursunuz.
 • Mevcut olan evinizi bir yıl içerisinde satabilme fırsatından yararlanarak, yeni almak istediğinizin evin 100% değerinde kredi sahibi olabilirsiniz. Böylece evinizi değerinden düşük fiyata satmak zorunluğunda kalmazsınız.
 • Kredinizin 30% kısmını taksitle değil vade sonunda toplu bir şekilde ödeyerek düşük tutarlı taksit işleminden faydalanabilirsiniz.
 • Tehlikeli alanlarda bulunan evinizin yenilenmesi için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Hayallerinizdeki eve ulaşabilmeniz için Akbank ev kredisi başvurusunda bulunmanız yeterlidir. Başvuruyu size en yakın Akbank şubesine giderek, ya da aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayıp, gerekli alanları doldurup en sonda devam butonuna basarak yapabilirsiniz.

akbank2

Akbank Ev Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Akbank Araç Kredisi

Akbank araç kredisi ile istediğiniz sıfır km ve ikinci el arabaya kolayca sahip olabilirsiniz. İstediğiniz markada aracınızı seçip ödemenizi 48 aya kadar varan vade seçenekleri ile düşük taksitlerle yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Akbank araç kredisi başvurusunda bulunmanızdır. Başvuruyu size en yakın Akbank şubesine giderek, yada aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayıp, gerekli alanları doldurup en sonda devam butonuna basarak yapabilirsiniz.

akbank3

Akbank Araç Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Başvuru İçin Gereken Belgeler

 • TC kimlik numarası, nüfuz cüzdanı, pasaport veya sürücülük belgesinin fotokopisi
 • İkamette olduğunuz yere dair belge yada son üç aya ait doğal gaz, elektrik, su veya telefon faturası
 • Yaptığınız mesleğe göre çalıştığınız yerden belge
 • Ev kredisi için ek olarak satın almak istediğiniz evin tapu fotokopisi
 • Araç kredisi için ek olarak sıfır km olan araçlarda proforma faturası, ikinci el oran araçlarda ruhsat fotokopisi

Akbank Kredileri Hesaplama

Sizde Akbank kredileri’ne başvuruda bulunarak her türlü nakit sıkıntılarınızı kolayca giderebilirsiniz. Başvuruda bulunmadan önce kredi hesaplama işlemini kullanarak aylık, yıllık ve toplamda ödeyeceğiniz miktarı belirleyebilir, böylece bütçenize göre ödeme planınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayarak kredi türünüzü seçip hesaplama işleminizi yapabilirsiniz.

akbank4

 • Akbank kredileri hakkında herhangi bir sorunuz için, 444 25 25 ve 0850 222 25 25 Akbank çağrı merkezini arayıp sesli yanıt sisteminden sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Akbank Kredileri Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

Akbank Kedileri Başvuru Sonucu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.