Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Aktif Bank İnternet Bankacılığı

Aktif Bank İnternet Bankacılığı Nedir?

Türkiye’deki bankaların birçoğu internet bankacılığı üzerinden müşterilerine hizmet verebilmektedir. Bu hizmetler sayesinde banka müşterilerinin şubeye gitmeye gerek kalmadan birçok bankacılık işlemlerini internet üzerinden kolayca yapa bilmeleri sağlanmaktadır. Günümüzde en çok yaygın olan internet bankacılığından biri de Aktif Bank internet bankacılığıdır. Aktif Bank internet bankacılığı hem bireysel hemde kurumsal olarak müşterilerine internet bankacılığı alanında büyük hizmetler sunmaktadır.

Aktif Bank Bireysel İnternet Bankacılığı

Aktif Bank internet bankacılığı bireysel olarak müşterilerine birçok bankacılık işlemlerinden kolayca yararlanma fırsatını sağlamaktadır. Bu işlemler genel krediler, kedi kartı, transfer işlemleri, yatırım işlemleri, çeşitli ödeme işlemleri ve diğer bankacılık işlemleri olarak bilinmektedir. Bu işlemlerden istediğiniz zaman, 7/24 internet olan bir ortamda hızlı ve kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda Aktif Bank internet bankacılığı ile ilgili herhangi bir sorunuz için, 0 850 724 30 50 Aktif Bank çağrı merkezini arayarak sorularınıza kolay çözüm bulabilirsiniz.

Aktif Bank Kurumsal İnternet Bankacılığı

Aktif Bank internet bankacılığı kurumsal olarak banka müşterisi olan şirketlere internet üzerinden bir çok bankacılık işlemlerinden yararlanma fırsatını sağlamaktadır. Kurumsal olarak yapabileceğiniz işlemler firmanızın çek ve senet işlemleri, para transferleri, ithalat ve ihracat işlemleri, her türlü yatırım işlemleri, hesap işlemleri ve bu gibi diğer bankacılık işlemleri olmaktadır. Bu işlemlerden dilediğiniz zaman internet olan bir ortamda 7/24 yararlanabilirsiniz. Üstelik bu işlemleri yaptığınız zaman hiç bir ücret ödemezsiniz.

Aktif Bank İnternet Bankacılığına Nasıl Başvuru Yapılır?

Aktif Bank’ ın müşterilerine sunmuş olduğu bireysel ve kurumsal hizmetlerden faydalanmak için Aktif Bank internet bankacılığına başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Başvuruda bulunabilmeniz için öncelikle banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Aktif Bank müşterisi olduğunuz taktirde bireysel internet bankacılığına başvuruda bulunabilmek için, 0 850 724 30 50 Aktif Bank çağrı merkezini arayıp ardından iki kere 1 tuşuna basarak bireysel internet bankacılığı için şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Şirketleriniz için kurumsal internet bankacılığına başvuruda buluna bilmeniz için öncelikli olarak vadesiz ticari hesaba sahip olamanız gerekmektedir. Bunun yarı sıra aşağıda gördüğünüz başvuru butonunun üzerine tıklayarak başvuru formunu doldurmanız ve size en yakın olan Aktif Bank şubesine giderek kurumsal internet bankacılığına başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Başvuru yaptıktan hemen sonra başvuru işleminiz Aktif Bank tarafından değerlendirilecektir ve başvurunuz onaylandığı taktirde şifre zarfınız özel kurye ile birlikte sahibi olduğunuz firmanın adresine teslim edilecektir.

Başvuru Forumu İçin TIKLAYINIZ!

Aktif Bank İnternet Bankacılığına Nasıl Giriş Yapılır?

Aktif Bank İnternet Bankacılığı şifresine sahip olduktan hemen sonra internet şubesine giriş yaparak, yukarıda behsedilen işlemlerden anında çok kolay hızlı ve güvenli bir şekilde yararlanabilirsiniz. İnternet şubesine giriş yapmak için seçiminize göre aşağıda görmüş olduğunuz bireysel ve kurumsal internet bankacılığı butonlarının üzerine tıklayınız. Açılacak olan sayfalarda gerekli olan alanları doldurduktan sonra bireysel bankacılık için giriş, kurumsal bankacılık için devam butonuna basınız. Böylece şifreniz aktif hale getirilecektir ve siz de Aktif Bank müşterilerinden biri olarak Aktif Bank’ın sunduğu tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Bireysel İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Kurumsal İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.