Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Aktif Bank Kredi Başvurusu

Her geçen gün tüketicilerin nakit ihtiyaçlarını finanse etmek amacıyla bankacılık sektörü yeni kuruluşlarla birlikte bünyesini güçlendirmektedir. Tüketici ihtiyaçları gün geçtikçe artış göstermektedir. Konut kredileri, ihtiyaç kredileri ve taşıt kredileri müşteri ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen krediler olarak karşımıza çıkmakta. Bankalar bu ürünleri tüketici ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet verebilmesi için geliştirmekte. Gelişim içerisinde bulunan bankalardan birisi de Aktif Yatırım Bankası’dır. N kolay krediler başlığı altında kredi ürünlerini sunan banka, ürünlerini “PTT’den Emekli Kredisi”, “Taksitli Alışveriş Kredisi”, “İnternetten Anında Kredi” ve “N Kolay Taşıt Kredisi” şeklinde sıralamış durumda. N kolay kredi kapsamındaki krediler için kredi notunuzun düşük olduğu noktalarda da destek sunmakta. Kredi masrafları konusunda da iddialı açıklamalarda bulunan banka şubeye gitmeden internet bankacılığı özelliklerinden faydalanarak kredi başvurusu işlemlerini gerçekleştirme üzerine kurulmuş. Başvuru şartlarının sağlanması durumunda kredinizin anında finansal destek ihtiyacınıza hizmet verebileceği de açıklamalar halinde bankanın internet bankacılığı sitesinde yer almakta. Siz de finansal destek ihtiyacınıza ilk adımı Aktif Bank kredi başvurusu ile atmak istiyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Aktif Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aktif Bank kredi ürünü grubu olan N kolay kredi başlığı altındaki ürünler şubede sıra beklemeden, sayfalarca kağıt imzalamadan ve kredi kartı veya sigorta ürünü alma zorunluluğu olmadan başvurabileceğiniz kredi seçenekleri arasında. Üstelik 20.000 Türk Lirası’na kadar kredi imkanı da Aktif Bank kredi ürünleri özellikleri arasında yerini almış durumda. İnternet üzerinden Aktif Bank kredi başvurusu yapmak için aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz link üzerinden Aktif Bank kredi başvurusu alanına ulaşmanız gerekmektedir. Aktif Bank kredi başvurusu sayfasına ulaşım sağladıktan sonra karşınıza aşağıdaki görselin içeriğine paralel bir içerik çıkacaktır.

1 numaralı alana ihtiyacımız olan kredi tutarını girmemiz gerekmektedir. 2 numaralı alanda ise ödeme planımız doğrultusunda bize uygun olan geri ödeme süresini işaretlememiz gerekiyor. 1 ve 2 numaralı alanda girdiğimiz bilgiler bizim için doğru ise 3 numaralı alanda görülen “Paranı Hemen Al” butonuna tıklamamız gerekmekte. Sonrasında ise girmiş olduğumuz bilgiler ışığında banka bizi Aktif Bank kredi başvurusu sayfasına yönlendirmekte.

Çeşitli aşamalardan oluşan Aktif Bank kredi kartı başvurusu sayfasında bizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir biçimde girmemiz ve sonraki adımlara geçerek Aktif Bank kredi başvurusunu tamamlamamız gerekmekte. Nasıl kullanırım noktasında ise banka Aktif Bank internet sitesi vasıtasıyla paranızı ücretsiz transfer edebileceğiniz bilgisine yer vermiş. Türkiye’deki tüm PTT şubelerinden kredi dahilindeki tutarı ücretsiz alabilmeniz sağlanmış durumda. İstediğiniz ATM noktasından ise paranızı çekebilmektesiniz. Kredi ödemelerinizi nasıl yapabileceğiniz noktasında ise banka Aktif Bank internet şubesinden, PTT’lerden ve PTTmatik’lerden ödemelerinizi yapabileceğinizi belirtmiş. Anlaşmalı bankalardan olan Akbank ve Vakıfbank ATM’leri ise yine taksitlerinizi yatırabileceğiniz seçenekler arasında. Vakıfbank ATM’leri ödeme yapmak için seçtiğiniz seçeneklerden birisi ise ATM menüsünden ilk önce kartsız işlemler menüsüne girmeniz gerekmektedir. Bu menü içerisinde Aktif Bank işlemlerini seçip banka kart numarası veya hesap numarası doğru ve eksiksiz bir biçimde girilmelidir. Sonrasında ise T.C. kimlik ve cep telefonu numaranızı girmeniz gerekmektedir. Bilgilerinizi kontrol edip işlem ücretini onayladıktan sonra taksit tutarını yatırabilmektesiniz. Bir başka seçenek olan Akbank ATM’lerinde ise izlemeniz gereken adımlar Vakıfbank ATM’sinde izlediğiniz adımlar ile paralellik göstermektedir. PTTmatik’lerde ise bu adımlar anlaşmalı banka işlemleri menüsü ile başlamaktadır. Sonrasında Aktif Bank işlemlerinin seçimi ile devam etmekte olup hesaba nakit yatırma sekmesini seçmeniz gerekmekte. Banka kart numarası veya hesap numarası seçilip istenen bilgiler eksiksiz ve doğru bir biçimde girildikten sonra açıklamanın seçilmesi ile işlem son bulmaktadır. Aktif Bank kredi başvurusu onaylandıktan sonra ise özel kurye aracılığı ile size özel düzenlenmiş olan zarf teslim edilmektedir.

Aktif Bank Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.