Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı özellikleri bankadan bankaya değişmektedir. Bankalar müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına çeşitli kredi kartı özellikleri getirmektedir. Bu durum bankaların ortaklıkları veya katkıda bulundukları projeler ile de değişkenlik gösterebilmektedir. Türkiye’de başlatılan bir uygulama ile futbol maçlarının biletleri e-bilet sistemine geçirilmiştir. Bu projenin amacı futbol sahalarında yaşanan olayların kimler tarafından çıkarıldığını daha rahat tespit etmektir. E-bilet sistemi ile bireyler birer seyirci kimliğine sahip olmakta. Bu kimlikler ile gitmiş oldukları maçlarda kameralar tarafından izlenip çıkan olaylara karışıp karışmadıkları tespit edilmeye çalışılmaktadır. Türkiye’de bulunan bu e-bilet sistemine “Passolig” adı verilmekte. Aktif bank ortaklığı ile yürütülen proje banka tarafından müşterilere sunulan “Pasolig Kredi Kartı” ile desteklenmektedir. Yazımızın devamında sizlere Aktif Bank kredi kartı başvurusu hakkında daha detaylı bilgiler vereceğiz.

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aktif Bank kredi kartı özelliği olan passolig kart dostlarınız ile birlikte stadyumda güvenli bir biçimde spor müsabakalarını izleme imkanı sunmayı amaçlamaktadır. Bu kart ile sadece spor müsabakalarını izleme avantajına sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde kullanabileceğiniz finansal destek ürünü özelliğini de taşımaktadır. Kredi kartınız ile aynı zamanda nakit çekimi de yapabilmektesiniz. Alışverişleriniz sırasında passolig kredi kartı ile yaptığınız ödemeler doğrultusunda ihtiyaçlarınızı gidermekle kalmayıp aynı zamanda taraftarı olduğunuz kulübe destek de olmaktasınız. Passolig kredi kartınızı ayrıca anlaşmalı olan şehirlerde toplu taşıma araçları için de kullanabilmektesiniz. Passolig kredi kartınızın passolig özelliğini sene sonunda süresini uzatmanız gerekmektedir. Kartınızın e-bilet özelliğini passolig kredi kartınızı kullanarak ya da başka bankaların ürünlerini kullanarak uzatabilir ve ya en yakın N kolay noktalarından uzatabilmeniz mümkün.

Kredi kartı borcunuzu ödeme kanallarınız banka tarafından sitede belirtilmiş durumda. Bu ödeme kanalları; PTT Şubeleri, PTTMatikler, N Kolay İşyerleri, anlaşmalı bankalardan olan Akbank ve Vakıfbank ATM’leri ve bankalardaki hesaplarınızdan EFT seçeneği olarak belirtilmiş. Aktif Bank kredi kartı başvurusunda bulunmak için sitesini ziyaret edebilir ya da yazımızın sonunda sizlerle paylaşacağımız linke tıklayabilirsiniz. Aktif Bank kredi kartı başvurusu sayfasına ulaştığımızda aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz görsel ile paralel içeriğe sahip internet sayfası karşımıza çıkmaktadır.

Bu sayfa içerisinde 1 numaralı alanda Aktif Bank kredi kartı başvurusunda bulunacak olan kişinin uyruğunu belirtmesi gerekmektedir. 2 numaralı alana geldiğimizde ise uyruğunu TÜRKİYE olarak seçen kişiler için T.C. kimlik numarasını eksiksiz ve doğru bir biçimde girmesi gereken alan karşımıza çıkmaktadır. Aktif Bank kredi kartı başvurusu için 3 numaralı alana geldiğimizde ise doğum tarihimizi gün-ay-yıl formatında girmemiz gerekiyor. Aktif Bank kredi kartı başvurusu için 4 numaralı alanda destekte bulunduğumuz takımı seçmemiz gerekmekte. Seçilen bu takım daha sonrasında değiştirilemediği için dikkatli bir biçimde seçmemiz lazım. Ayrıca takımımızı seçtiğimiz zaman sadece o takımın maçlarını izlemeye gitmek zorunda olduğumuzu da belirtelim. Aktif Bank kredi kartı başvurusu için 5 ve 6 numaralı alanda bulunan cep telefonu ve e-posta adresi alanları doğru bir biçimde doldurulmalı. Bankanın iletişime geçmek için kullanacağı iletişim bilgileri olduğu için bankanın sizlerle iletişim kurabilmesi adına önem arz etmekte. Son olarak 7 numaralı alanda banka tarafından müşterilerinin bilgilerini korumak için şifreleme uygulaması kullanılmakta. Aktif Bank kredi kartı başvurusu için 7 numaralı alanda karşınıza çıkacak kodun ilgili alana eksiksiz ve doğru bir biçimde girilmesi kaydınızı tamamlamak adına önem arz etmekte.

Aktif Bank Kredi Kartları İçin TIKLAYINIZ!

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.