Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Aktif Bank N Kolay Kart

Aktif Bank N Kolay Kart, Aktif Bankası’nın çıkarmış olduğu bol kazançlı kredi kartlarından birisidir. Bilindiği gibi Aktif Bank müşterilerine çıkarmış olduğu avantajlı kredi kartları ile birçok farklılıklar sunmaktadır. Bu avantajlı kredi kartlarından biriside Aktif Bank N Kolay Kartı’dır. Bu kartın en göze çarpan özelliklerinden birisi sunmuş olduğu nakit ihtiyacıdır Bunların dışında kalan Aktif Bank N Kolay Kart özellikleri aşağıdaki kısımda listeli bir şekilde anlatılmıştır.

  • Aktif Bank N Kolay Kart özellikleri ile ülke genelinde bulunan bütün Aktif Bank ATM’lerinden veya Aktif Bank şubelerinden nakit çekim işlemi gerçekleştirebildiğiniz gibi dünyanın neresinde olursa olsun Visa/MasterCard amblemi bulunan bütün işyerlerinden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.
  • Ayrıca Aktif Bank N Kolay Kart ile internet üzerinden alışverişinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu alışverişleriniz Aktif Bank güvencesi altında sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.
  • Aktif Bank N Kolay Kart avantajlı bir kredi kartı olmanın yanı sıra ayrıca bir banka kartıdır ve bu yüzden bir banka kartının taşımış olduğu bütün özelliklere sahip bir karttır ve yurtiçi ve yurtdışında bulunan tüm ATM’lerden para çekimini banka hesabınız veya kredi kartı limitiniz üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
  • Aktif Bank N Kolay Kart üzerinden yapılmış olan bütün harcamaların takibini Aktif Bank İnternet Şubesi üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca Aktif Bank internet şubesi ile Aktif Bank N Kolay Kartınızı kullanarak neredeyse bütün bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Buradan belirli dönemler ile oluşturulmuş olan dökümlerinizi kayıt edebilir veya sadece limit takip işlemi için kullanabilirsiniz.
  • Aktif bank sizlere günü geldiği zaman kredilerinizin ödemelerini gerçekleştirebileceğiniz birçok çeşit olanakta sunmaktadır. Aktif Bank N Kolay Kart kredi ödemelerinizi PTTMatiklerinden, PTT şubelerinden, N’Kolay işyerlerinden, Akbank ATM’lerinden, diğer bankalarda bulunan hesaplarınızdan EFT işlemi gerçekleştirerek, Aktif Bank İnternet Şubesinden, Vakıfbank ATMlerinden yapabilirsiniz.

Aktif Bank N Kolay Kart hakkında merak ettiğiniz bütün her şeyi 0850 724 30 50 Aktif Bank İletişim merkezini arayıp sorarak öğrenebilirsiniz.

Aktif Bank N Kolay Karta Nasıl Başvurulur?

Aktif Bank N Kolay Kart sahibi olabilmek için yapabileceğiniz birden fazla yol bulunmaktadır. Bunlardan ilki size en yakın bulunan Aktif Bank şubesine giderek Aktif Bank N Kolay Kart başvurusu yapmak istediğinizi belirtmenizdir. Bu başvuru talebinizden sonra banka sizin adınıza bir başvuru işlemi başlatacaktır ve başvurunuzun kabul edilmesi durumunda en kısa zamanda adınıza bir Aktif Bank N Kolay Kart çıkartılacaktır.

Diğer bir yol ise sizlere aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak Aktif Bank N Kolay Kart başvuru sayfasına ulaşmanızdır. Bu sayfaya ulaştıktan sonra sayfanın üst kısmında bulunan N Kolay Kredi butonuna tıklamanız gerekmektedir. Buna tıkladıktan sonra ekranınıza dört farklı seçenek gelecektir. Bunlar sırası ile Aktif Bank Müşterisiyim, Passolig Banka Kartım Var, Ön ödemeli Kartım Var ve Yeni Müşteriyimdir. Bunlardan size uygun olanı seçtikten sonra size bir sözleşme gönderilecektir. Bu sözleşmeyi kuryeden teslim aldıktan sonra bunu imzalamanız gerekmektedir. Bunu imzaladıktan sonra bütün sözleşme koşullarını kabul etmiş olacaksınız ve bunu herhangi bir Aktif Bank şubesine teslim ettikten sonra adınıza bir başvuru başlatılarak banka size en kısa zamanda bir Aktif Bank N Kolay Kart çıkartacaktır.

Bu kart ile yukarıda bahsedilmiş olan ve ayrıca sizlere özel olarak sunulan bütün kampanya ve fırsatlardan rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Ayrıca size vermiş olduğumuz bağlantı sayfasında bulunan “İhtiyacın olan tutarı gir” kısmına almak istediğini kredi miktarını girebilirsiniz. Bu kısma yazacağınız tutar sizin Aktif Bank N Kolay Kartınıza yansıtılacak olan limitten hariç bir kredidir. Bunu kaç taksit ile ödemek istediğinizi tutar girme kısmının hemen yanında bulunan kısımdan seçebilirsiniz. “Paranı Hemen Al” butonuna tıklamanız halinde sizi yeni bir sayfaya yönlendirecektir. Burada sizden kimlik bilgileri ve bazı diğer bilgiler istenmektedir. Bu başvuruyu yaptıktan sonra banka bu başvurunuzu işleme alacaktır. Kabul edilmesi halinde size bu kredi sağlanacaktır. Dilerseniz bunu kartınıza limit olarak yansıtabilirsiniz. Ancak bunun için bankaya başvurmanız gerekmektedir.

Aktif Bank N Kolay Kart başvuru sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.