Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Aktif Bank Passolig Kredi Kartı

Aktif Bank Passolig kredi kartı¸ Aktif Bankasının çıkarmış olduğu bir kredi kartıdır ve bu kart spor dünyasında kullanıma birçok şekilde açılmış olup yapılan bütün harcamaları çok rahat bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Bilindiği gibi ülkemizde spora ilgi duyan kesimin çokluğu nedeni ile birçok banka spor ile ilgili yapılan harcamalara yönelik birçok avantaj geliştirmektedir. Bu bankalardan biriside Aktif Banktır. Aktif Bank Passolig kredi kartı ülke genelindeki bütün stadyumlara girişin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Aşağıdaki kısımda Aktif Bank Passolig kredi kartı özellikleri listeli bir şekilde açıklanmaktadır.

 • Aktif Bank Passolig kredi kartının sahip olmuş olduğu kredi limiti ülke genelinde veya ülke dışında nakit yerine geçmekte ve alışverişlerde kullanılabilmektedir. Aktif Bank Passolig kredi kartı limiti ile isterseniz direk alışverişler yapabilir veya limitiniz miktarı aşılmayacak şekilde nakit para çekimi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak daha öncesinde kart ile yapmış olduğunuz alışverişlerin tutarları sizin kredi limitinizden düştüğünden dolayı yapacağınız nakit çekimleri limitinizin harcamalardan arta kalan kısmını geçemeyecektir.
 • Aktif Bank Passolig kredi kartı ile yapacağınız bütün alışverişleriniz ile tuttuğunuz takıma destek olabilirsiniz. Bu alışverişler sonucunda Aktif Bank sizin yerinize tuttuğunuz takıma maddi destek sağlamaktadır.
 • Aktif Bank Passolig kredi kartı ile yapacağınız maç bileti alışverişleri sonrasında stadyumlara sevdikleriniz ile birlikte güvenli bir şekilde giriş yapabilirsiniz ve izlediğiniz maçı olabilecek olan bütün olumsuzluklardan uzak bir şekilde izleyebilirsiniz. Maç bitiminde anlaşmalı olan illerde Aktif Bank Passolig kredi kartınız toplu taşıma kartı yerine geçmektedir ve böylelikle maç sonrasında toplu taşıma araçları ile nakit derdi olamadan ulaşımınızı gerçekleştirebilmektesiniz.
 • Aktif Bank Passolig kredi kartı çıkarmadan önce tuttuğunuz takıma özel bir kredi olarak çıkarma imkânınız bulunmaktadır. Toplamda 35 tane takım olan takımlar içerisinden tuttuğunuz takımı seçerek o takıma özel bir kredi kartı çıkarabilirsiniz. Bunların içerisinde Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor gibi büyük takımlar da bulunmaktadır.
 • Seçtiğiniz takımın kredi kartı ile takımınızın Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig maçlarına giriş yapabilirsiniz. Hesabınızda herhangi bir para bulunmasa dahi Aktif Bank Passolig kredi kartınızın limiti ile maç bileti veya kombine alabilirsiniz. Ayrıca bu takım kartını yurtiçi veya dışında bütün alışverişlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yüzlerce marka tarafından kartınıza özel olarak hazırlanmış olan özel kampanyalardan rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Bu kart ile dilerseniz nakit çekimi yapabilir veya alışverişler yaparak takımınıza destek olabilirsiniz.
 • Aktif Bank Passolig kredi kartının sahip olduğu bir diğer eşsiz özelliği ise kartınız ile daha önceden satın almış olduğunuz kombineleri Aktif Bank Passolig kredi kartı kartınıza tanımlayarak daha sonradan maça gitmeseniz dahi bu bileti bir arkadaşınıza devredebilirsiniz. Böylelikle biletleriniz yanmak yerine sevdikleriniz tarafından değerlendirilebilmektedir.

Aktif Bank Passolig Kredi Kartı Borcu Ödeme

Ayrıca Aktif Bank Passolig kredi kartı borcunuzu ödeyebileceğiniz birçok yol bulunmaktadır. Bunlar sırası ile aşağıda listelenmiştir.

 • Hesabınızdan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
 • PTT şubelerine giderek ödeyebilirsiniz.
 • PTT Matikler üzerinden ödeyebilirsiniz.
 • Diğer bankalarda bulunan hesaplarınızdan EFT işlemi vererek ödeyebilirsiniz.
 • Akbank ATM’leri üzerinden ödeyebilirsiniz.
 • Vakıfbank ATM’leri üzerinden ödeyebilirsiniz.
 • N Kolay işlemlerden ödeyebilirsiniz.

Ayrıca Aktif Bank Passolig kredi kartı hakkında öğrenmek istediğin her şey için 0850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezini arayabilirsiniz. Aktif Bank Passolig kredi kartına internet üzerinden başvuru yapmak için aşağıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak internet başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Aktif Bank Passolig kredi kartınız ile takımınız için biletlerinizi internet üzerinden alabilirsiniz. Aktif Bankın bu amaçla kurmuş olduğu internet sayfasına ulaşmak için sayfanın sonunda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayınız.

Aktif Bankın Passolig kredi kartı için özel olarak kurmuş olduğu bir internet sitesi bulunmaktadır. Bu internet sayfası üzerinden bütün Passolig kartları hakkında ve özel olarak Passolig kredi kartı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu internet sayfasına ulaşmak için aşağıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Aktif Bank Passolig Kredi Kartı hakkında en detaylı bilgiyi almak için size en yakın bulunan bir Aktif Bank şubesine gidiniz. Size en yakın Aktif Bank şubesini öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

En yakın Aktif Bank şubesini öğrenmek için TIKLAYINIZ!

Aktif Bank Passolig Kredi Kartı internet başvurusu için TIKLAYINIZ!

Aktif Bank Passolig Kredi Kartı ile bilet alım sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Aktif Bank Passolig Kredi Kartı bilgilendirme sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.