Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Aktif Yatırım Bankası Kredileri

Aktif Yatırım Bankası Kredileri Nelerdir?

Türkiye’de çeşitli nakit ihtiyaçları gidermek için en çok baş vurulan kredilerden biri de Aktif Yatırım Bankası kredileridir. Aktif Yatırım Bankası kredileri bireysel olarak N-kolay ihtiyaç kredisi, N-kolay taşıt kredisi, PTT’den emekli kredisi ve taksitli alış-veriş kredisi olarak biliniyor. 18 yaşını tamamlamış ve daimi gelir kazancı sahibi olan herkes Aktif Yatırım Bankası kredilerine başvuruda buluna bilir. Bu günkü yazımızın konusu Aktif Yatırım Bankası kredileri ile ilgili olacaktır. Bu yazımızda sizlere adları geçen Aktif Yatırım Bankası kredilerine ilişkin gerekli tüm bilgileri sunacağız.

N-Kolay İhtiyaç Kredisi

Bu kredi türü ile şubeye gitmeye ve sıra beklemeye gerek kalmadan internet üzerinden nakit ihtiyacınız için hızlıca kredi sahibi olabilirsiniz. Kredi tutarı en fazla 20000 TL’ye kadar olmaktadır. Ödemelerinizi 36 aya kadar olan vade ile düşük taksit ve faiz oranlarından yararlanarak yapabilirsiniz. Bu fırsatlardan yararlanabilmeniz için tek yapmanız gereken kredi başvurusunda bulunmanızdır. Başvuru için aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayınız. Açılan sayfada öncelikli olarak birinci resimde gördüğünüz üzere ihtiyacınız olan kredi tutarını ödemek istediğiniz vade süresi birlikte yazarak ”Paranı Hemen Al” butonuna tıklayınız. Daha sonra ikinci resimde gördüğünüz üzere gerekli alanları doldurarak ”Kredimi Hazırla” butonuna tıklayınız. Girdiğiniz bilgiler eksiksiz ve doğruysa, toplamda dört adımda başvuru işleminizi tamamlayarak kredinize sahip olabileceksiniz.

  • 1aktif-bank
  • 2aktif1

 

N-Kolay İhtiyaç Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

N-Kolay Taşıt Kredisi

N-Kolay taşıt kredisi ile arzu ettiğiniz sıfır km veya ikinci el araca kolayca sahip olabilirsiniz. Sıfır km olan araçlarda satın alacağınız aracın fatura değerinin 50000 TL’ye kadar olan kısmı için 70%’ini, 50 TL’nin üzerinde olan kısmı için 50%’ini kredi olarak kullanabilirsiniz. İkinci el olan araçlarda aracın kasko değeri esas alınmaktadır ve en fazla yedi yaşına kadar olan araçlar için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ödemelerinizi 48 aya kadar olan vade ile düşük taksit ve faiz oranlarından yararlanarak yapabilirsiniz. Başvuru işlemini gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Aktif Yatırım Bankası şubesine giderek yapabilirsiniz.

 Taksitli Alış-Veriş Kedisi

Bu kredi ile, Aktif Yatırım Bankası’nın Türkiye’de en ünlü olan markalarla olan anlaşmasına dayanarak beyaz eşya, mobilya ve bu gibi bir sürü ihtiyaçlarınız için gerekli olan nakit sıkıntınızı karşılayabilirsiniz. Kredi tutarı en fazla 20000 TL’ye kadar olmaktadır. Ödemelerinizi 36 aya kadar olan vade ile düşük taksit ve faiz oranları ile yapabilirsiniz. Bu avantajlardan yararlanabilmeniz için anlaşma yapıldığı markalara giderek cep telefonunuzdan TAKSİT yazıp boşluk bırakıp ardından TC kimlik numaranızı yazarak 3050’ye mesaj ile göndermeniz yeterlidir.

PTT’den Emekli Kredisi

Bu kredi türü ile PTT’den emekli maaşını alan emekliler acil nakit ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılayabilirler. 40000 TL’ye kadar olan kredi tutarında vade süresi 36 aya kadar olmaktadır. Kredi başvuru işlemini hiçbir kefil veya şart gerekmeden size en yakın olan PTT merkezine giderek yapabilirsiniz.

  • Aktif Yatırım Bankası kredileri hakkında olası bir sorunuz için, 0850 724 30 50 Aktif Yatırım Bankası iletişim merkezini arayabilirsiniz.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • TC kimlik numarası veya nüfuz cüzdanı
  • İkamette ettiğiniz yerin belgesi
  • Yaptığınız mesleğe göre gelir belgesi
  • Taşıt kredisi için ek olarak sıfır km olan araçlarda proforma faturası, ikinci el oran araçlarda ruhsat fotokopisi

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.