Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Albaraka Mobil Şube

Artık teknolojinin ilerlediği ve zamanın, zamanı kullanmanın aşırı önemli bir noktaya gelen günlük yaşam ve iş yaşamında, bankalar da çağın gerektirdiği hızı müşterilerine ulaştırmanın türlü yollarını arıyorlar. Önce telefon bankacılığı ve daha sonra internetin gelişip internet hızlarının artması, internetten yapılan alışverişlerin çoğalması ve internetten ticaret yapılmasının yaygınlaşmasıyla internet bankacılığı gelişti.

Günümüzde ise cep telefonları sadece iletişim kurmakla kalmıyor, tüm fonksiyonlarıyla kullanıldığında kullanıcının yemek siparişi vermekten kredi kartı borcunu ödemeye kadar, günlük hayatta bir bireysel kredi kartı ve ya banka kartı kullanıcısının yapabileceği tüm bankacılık işlemlerini yapabilmesine olanak sağlıyor. Buna kampanyalara katılmak, indirimli mekanları taramaktan tutun havale/eft yapmak ve hatta yatırımlar hakkında bilgi almak da dahil. İşte böyle bir ortamda bu yazımızda Albaraka Mobil Şube hakkında bu yazımızda bilgiler verip, şifrenin nasıl alınıp cihazınızda nasıl Albaraka Mobil Şube‘yi indireceğinize dair bilgiler vereceğiz.

Albaraka Mobil Şube Nedir?

Albaraka Mobil Şube, Albaraka Türk Katılım Bankası’nın Android ve IOS işletimli cep telefonlarından kolay ve hızlı erişilebilir bankacılık hizmeti vermek için tasarladığı, aynı zamanda iPad’lerinize de indirip kullanabileceğiniz bir mobil bankacılık uygulamasıdır.

Albaraka Mobil Şube ve Mobil Bankacılık için indireceğiniz uygulamada internet bankacılığı için kullandığınız şifreyle Albaraka Mobil Şube uygulamasına giriş için kullanabilirsiniz. Tabii önce telefon modelinizin sisteminin Android ve ya IOS olmasına göre telefonunuza indirmeniz gerekiyor.

Android Telefonlar İçin Albaraka Mobil Şube

Android telefonunuzda Albaraka Mobil Şubeyi indirip kullanmak için Google Playstore’dan cep telefonunuza indirmeniz yeterlidir. İndirme işlemi için aşağıda ekran görüntüsünü verdiğimiz sayfadaki yükle butonuna basmanız ve sizden istenen kişiler, konum, fotoğraflar, cihaz bilgileri ve kamera gibi cihazınızın bazı özelliklerine Albaraka Mobil Şubenin erişebilme iznini vermeniz gerekmektedir.

2016-12-07_18-21-22

2016-12-07_18-35-20Albaraka mobil şube uygulamasına Şifreli giriş, T.C. Kimlik numaranız ile giriş ve kartlı giriş yapabilir, internet bankacılığı şifrenizi kullanabilirsiniz.

İnternet şubesinden Albaraka Mobil Şube üyeliği almak için aşağıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz sanal klavye ile bilgilerinizi güvenli bir şekilde girip üyeliğinizi ve şifrenizi oluşturup Albaraka Mobil Şube uygulamasında kullanabilirsiniz.

2016-12-07_18-37-14

Albaraka Mobil Şube uygulamasına giriş yaptıktan sonra döviz işlemleri ve yatırım işlemlerine kadar aklınıza gelen bütün bankacılık işlemlerini yapabilir, size en yakın Albaraka Şube ve ATM’lerinin nerde olduğunu öğrenebilirsiniz. Beni Hatırla özelliği ile şifresiz giriş yapabilir, kredi kartınızla başka bir Albaraka Kredi Kartınızın ekstresini ödeyebilir, taksit ve provizyon bilgilerine ulaşabilirsiniz, istediğiniz gibi IBAN’a, kişi ismine göre havale ve eft gönderimini yapabilirsiniz.

iOS Kullanıcıları İçin Albaraka Mobil Şube

IOS kullanıcıları içn cep telefonları ve iPadlerde Albaraka Mobil Şubeyi iTunes’tan indirip telefonunuzda gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra kullanabilirsiniz. Android ve IOS kullanımları tamamen aynı olup internet bankacılığı şifreniz giriş için yeterli olmaktadır.

Albaraka Mobil Şube Şifre Al

Aşağıda gördüğünüz ekran görüntüsünde şifre al mobil butonu bulunuyor. Uygulamayı telefonunuzda açıp buraya dokunduğunuzda karşınıza çıkan pencerede sizden 6 haneli bir PIN oluşturmanız istenecek. İstenilen şekilde oluşturduğunuz bu 6 haneli şifreyi daha sonra Albaraka Mobil Şube uygulamasına girerken kullanabilirsiniz. Oluşturduğunuz şifreyi unutmanız durumunda şifre al mobil-yeniden aktive et adımlarını uygulamada takip ettikten sonra yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

sifre-al

Albaraka Mobil Şube Özellikleri

  • Albaraka Mobil Şubeyi yurt dışında da kullanabilirsiniz.
  • Albaraka Mobil Şubeden yaptığınız işlemler ücretsizdir.
  • Uygulamayı kullanarak cep telefonunuza TL yükleyebilir, faturalarınızı ödeyebilir, Motorlu Taşıt Verginizi ödeyebilirsiniz.
  • Döviz Alış verişi ve kıymetli maden alışverişi yapabilir, birikiminizdeki paratının yatırımını uygulamadan yaparak takip edebilirsiniz.

Albaraka Mobil Şube’ye Nasıl Başvurabilirim?

Albaraka Mobil Şube kullanıcısı olmak için internet bankacılığı üyesi olmanız dediğimiz gibi yeterli. Yukarıda verdiğimiz internet şubesi linkinden de üye olup Albaraka Mobil Şube kullanıcısı olabilirsiniz. Eğer internet bankacılığı üyeliğiniz varsa Android ve IOS işletim sistemli cep telefonunuz ve ya tabletinize Google Playstore ve ya iTunes’tan uygulamayı indirmeniz yeterli olacaktır.

Albaraka Mobil Şube ve İnternet Bankacılığı üyeliği için TIKLAYINIZ!

Albaraka Mobil Şube Hakkında Sıkça Sorulan Sorular İçin TIKLAYINIZ!

Albaraka Mobil Uygulama İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.