Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Albaraka Türk Bereket Kart

1984 yılında Albaraka firmasından gelen teklif ile Albaraka Türk kuruluş çalışmaları başlamıştır. Faizsiz bankacılık yapan bir şirket olan Albaraka döneminde iyi işler yapmıştır. Albaraka Türk Türkiye’deki ilk özel finans kurumu olarak başlamıştır. 1988 yılında ilk kiralama işlemleri yapılmaya başlanmıştır. 1992 yılında şubelerini arttıran Albaraka Türk 10 şubeli büyük bir banka olmuştur. 1998 yılında VISA ile yaptığı anlaşma ile kredi kartı hizmeti sunmaya başlamıştır. 2002 yılı ile öz sermayesini büyük bir biçimde arttıran Albaraka Türk 70 milyon dolara ulaşmıştır. Günümüzde 202 şubesi ile büyük ve köklü bankalar arasında yer alır. Biz de bu yazımızda Albaraka Türk Bereket Kartı hakkında bilgi vereceğiz.

Kredi Kartları

Günümüzde birçok bireyin kredi kartı bulunmaktadır. Birden fazla kredi kartı taşıyan günümüz toplum insanları kredi kartlarına günün her saatinde ihtiyaç duyuyor. Kredi kartları nakit para ihtiyacınızı karşılayarak nakit paranız olmadığında dahi alışveriş yapmanızı sağlıyor. Ardından ay başında ödemelerinizi rahatça yapabiliyorsunuz. Kredi kartları günümüz de her zaman lazım olan para ihtiyacımızı yeterince karşılıyor. Kredi kartları kullanıcı kesimlerine göre ayrılmıştır ve kullanıcıya göre farklı avantajlar ve fırsatlar sunmaktadır. Günümüzde hemen hemen her bankanın kredi kartları vardır. Kredi kartları her bankaya göre farklı fırsatlar, avantajlar ve bonuslar sunuyor. Kartlar kesimlerine göre çiftçiler, iş adamları, bayanlar, taraftarlar ve baylar için farklı seçenekler sunabiliyor. Kredi kartları taksitli nakit veya direkt nakit olarak size ihtiyacınız olan tutarı sağlar ve bankaya çektiğiniz tutarı geri ödersiniz. Kredi kartları nakit para taşıma riskinizi ortadan kaldırır ve çok daha güvenlidir. Kredi kartı taşımak hırsızlık gibi birçok durumu engeller ve hafiftir. Kredi kartlarınızda şifreler bulunur ve herhangi  bir kaybolma durumunda bankanızı bilgilendirerek en az kayıpla durumu atlatırsınız.

Albaraka Türk Bereket Kart

Albaraka Türk’ün bize sunduğu Albaraka Türk Bereket Kart ile yeni gelen yılımızda birçok fırsat sunma imkanı sağlıyor. Albaraka Türk Bereket Kart ile çiftçilerimiz artık daha da rahat edecek. Eğer çiftçi iseniz yaptığınız araç, malzeme aldığınızda Toprak Mahsulleri Ofisi ile yaptığınız alışverişlerinizde malzemelerinizi Bereket Kart ile alıp ödemesini hasat vakti yapabilirsiniz. Ürünlerinizi hasat vaktinde Toprak Mahsulleri Ofisi’ne satıyorsanız masraf kesinti olmadan rahatça tahsil edebilirsiniz. Albaraka Türk Bereket Kart sahibi çiftçinin her zaman yanındadır. Toprak Mahsulleri Ofisine yaptığınız satışlarda alacağınız ödemeler anında hesabınızda olur. Çiftçimize birçok avantaj sağlayan Albaraka Türk Bereket Kart, yurt içerisinde Albaraka Türk ATM’leri ile 7/24 kullanabilirsiniz. Nakit olarak ve taksitli nakit olarak dilediğinizce kullanabilirsiniz. İşlemlerinizi para yatırma, havale, EFT ve hesabınızdaki bakiye ve buna benzer işlemleri hızlı bir biçimde beklemeden halledebilirsiniz. Bereket Kartınız yanınızda ise Bereket Kartın sağladığı avantajlar içerisinde nakit paranız olmasa bile harcama yapmanıza imkan sağlar. Albaraka Türk Bereket Kartı aklınıza gelen her yerde kullanabilirsiniz. Nakit para taşıma ihtiyacı risklidir ve çalınma ihtimali vardır bunun için Albaraka Türk Bereket Kartı yanınızda taşıyarak nakit para taşımayı kaldırabilirsiniz.

Albaraka Türk Bereket Kart Başvuru

Çiftçilerimizin büyük bir ihtiyacını karşılayan, çiftçilerimizin işlerini her zaman kolaylaştıran Albaraka Türk Bereket Kart sahip olmak için yapmanız gerekenler şöyledir:

  • Size en yakın Albaraka Türk Şubesine kimliğiniz ile gittiğiniz taktir de Albaraka Türk Bereket Kart sahibi olabilirsiniz.
  • Albaraka Türk İnternet şubesi üzerinden 7/24 başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca İnternet Şubesi üzerinden birçok işlemi şubeye gitmeden halledebilirsiniz.
  • Albara Türk müşteri hizmetleri sayesinde bilgisayarınız yoksa bile telefon ile bağlanıp gerekli işlemleri yaptıktan sonra Albaraka Türk Bereket Kart sahibi olabilirsiniz. Albaraka Müşteri hizmetlerine 444 5 666 arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Kartınızla ilgili tüm işlem, bilgi, hesap bakiyesi, aylık gider ve gelirler gibi her türlü işlemi 444 5 666 AloAlbaraka’yı arayarak halledip bilgi sahibi olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.