Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Albaraka Türk İnternet Bankacılığı

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi nedeniyle internet kullanım oranı günden güne artmaktadır. Herkes gibi bu fırsattan yararlanmak isteyenlerin biri de bankalardır. Genel olarak bankalar internete ayak uydurabilmek için internet bankacılığını yaratarak, bankalara gitmeden tüm işlemlerin kolaylıkla internetten üzerinden yapılmasını sağlamakta olup, aynı zamanda müşterileri memnun etmeyi başarmışlar. Bu bankalardan biri de Albaraka Türk internet bankacılığıdır.

Kısaca Albaraka’yı tanıtırsak;

 • Cari ve katılım hesaplarında birikmiş olan fon ticari ve sanayi olarak finansmanlar da işletiliyor ve faizsiz olarak elde olunan kazanç müşterilerle paylaşılıyor.
 • Müşterilere kurumsal finansman, bireysel finansman, finansal kiralama, proje bazlı gibi hizmetler sunulmaktadır.
 • Ana ortağı olarak belirlenen Albaraka Banking Group’un faaliyet de bulunduğu Körfez, Ortadoğu ve Kuzey Afrika coğrafyalarında hizmet de bulunarak bölgesel olarak en iyi banka vizyonuna sahiptir.
 • Güney Afrika’dan Fas’a, Avustralya’dan Kazakistan’a ve Singapur’dan İngiltere’ye 80 ülkeden 1000’e yakın bankalarla kurulmuş olan geniş muhbir ağıyla müşterilere hızlı, güvenli ve kaliteli ticaret yapma fırsatı sunulmaktadır.
 • Toplamda 213 şube (biri yurt dışında olmak üzere) ve 3753 personel ile birlikte Türkiye’deki müşterilere global bir katılım bankası olarak hizmet veriliyor. Aynı zamanda bireysel ve küçük işletmelerin finansal olarak ihtiyaçlarına yardım ediliyor.

  Albaraka Türk İnternet Bankacılığına Nasıl Girilir?

  İnternet bankacılığı hem güvenlik hem de işlem ağı bakımından oldukça gelişmektedir. Bankanın internet şubesi sayesinde gereken işlemleri yapmak daha kolay olarak işlemlere çok az vakit harcanmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda Albaraka Türk internet bankacılığı üzerinden yapılan işlemler için ödenecek olan masraflar banka şubesinden daha az bir miktara mal olacaktır. Eğer ortalama iki-üç dakika harcayarak Albaraka Türk İnternet bankacılığı hizmetinden yararlanmak istiyorsak tek yapmamız gereken şey müşteri numaranızı, kullanıcı şifrenizi ve kullanıcı kodunuzu girmenizdir.

1

Albaraka Türk İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Albaraka Türk İnternet Bankacılığından Şifre Alma

Albaraka Türk internet bankacılığı şifresine sahip olarak mevduat hesaplarımızı yönetmek, herhangi bir işlemi yapmak, yatırımlarımızı kontrol etmek gibi işlemleri anında gerçekleştirebiliriz. Eğer internet bankacılığını ilk kez kullanıyorsak nüfuz cüzdanı fotokopisi ile birlikte bize en yakın olan Albaraka Türk şubesine giderek başvuru yapmamız gerekmektedir. Başvuru zamanı herhangi bir ek kart kabul edilmiyor. O yüzden anında şifre yöntemi ile kredi kartımızı veya banka kartımızı kullanarak sanal klavye yardımıyla kartımızın numarasını ve şifresini yazarak, ardından kartımızın üzerinde bulunan kart vadesine tuşlamamız gerekmektedir. Sonra telefonumuza gelmiş olacak bilgi mesajıyla yapmış olduğumuz işlemi tamamlamış olacağız.

Albaraka Türk İnternet Bankacılığı Şifremi Unutursam Ne Yapmalıyım?

Bizlere verilmiş olan internet şifresini unuttuğumuz takdirde banka kartımızla internet şubesini ya da telefon bankacılığını kullanarak yeni bir şifreye sahip olabilir veya bizlere en yakın olan Albaraka Türk şubesine başvuru yapabiliriz.

 • Telefon bankacılığından şifre alabilmek için, 444 5 666’yı ya da 0850 222 5 666’yı arayabiliriz.
 • İnternet üzerinden şifre almak için, size vereceğimiz bağlantı adresine tıklayıp şifre bölümüne ulaşmamız yeterlidir. Gelecek olan sayfada şifremi unuttum kısmına tıklayıp banka veya kredi kartımızın numarasını, şifresini, vadesini ilgili alanlara yazmamız gerekmektedir. Ardından önceden sisteme kayıtlı olan cep telefonumuza onay mesajı gönderilecektir. Mesajdaki onaya tıklayarak yapmış olduğumuz işlemi tamamlayabiliriz.

2

Albaraka Türk İnternet Bankacılığı Şifremi Unuttum Sayfası İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.