Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Albaraka Türk World Business Kart

Albaraka Türk Katılım Bankası diğer kredi kartı ürünlerine ek olarak World özellikli Business Kart ürününü hizmete sunmuştur. Böylece hem harcamalarınızı yapabilir hemde World özelliğinden faydalanabilirsiniz.

World Business kredi kartı ile dünyanın her yerinde alışveriş yapabilirsiniz.  VISA ve MasterCard özellikli kredi kartının minimum limiti 2,000 TL olarak belirlenmiştir. Harcamalarınıza, kredi puanınıza göre limitiniz belirlenmektedir. Worl Business Kart aylık veya yıllık kredi kartı aidatı almamaktadır. Kredi kartınız için ek kart çıkartmak isterseniz 65 TL ödeyerek yapabilirsiniz.

Albaraka Türk World Business kartınız ile VISA ve MasterCard amblemi gördüğünüz her yerde alışveriş yapabilirsiniz. Harcamalarınızı son ödeme gününde ödediğinizde herhangi bir ek ücret veya komisyon ödemezsiniz. Harcamalarınızın ayrıntısını merak ettiğinizde dökümünü veya ödemeniz gereken tutarı gösteren ayrıntılı bir hesap bildirim cetveli yani ekstre gönderilmesini talep edebilirsiniz. Bu durumda kredi kartı harcamalarınız aylık olarak adresinize ayrıntılı biçimde gönderilir. Dilerseniz hesap ekstreniz belirttiğiniz bir faks numarasını düzenli olarak fakslanır. Bir diğer seçenek olarak kredi kartı ekstreniz düzenli olarak belirttiğiniz elektronik posta (e-mail) adresinize de gönderilebilir. Ayrıca, size en yakın Albaraka Türk şubesine uğrayarak, internet şubemizden, ya da; Alo Albaraka 444 5 666 / 0850 222 5 666 ‘ye telefon ederek, kredi kartı hesap durumu bilgilerinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

Albaraka Türk World Business kartınız ile World kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Akaryakıt, giyim ve market alışverişlerinizde harcamalarınıza uygun indirim ve puanlardan faydalanabilirsiniz. World üye iş yerlerinden yaptığınız harcamalara kazanacağınız puanlarla ödemelerinizi yapabilirsiniz.  Yaptığınız her 10 TL tutarındaki harcamanız için 1 TL World Puan kazanmaktasınız.

Kredi kartınızın ödenmesi gereken borcunu geciktirirseniz kredi kartı borç geciktirme oranı olarak %2,34 ceza uygulanır ve harcamalarınızı daha fazla ödemek zorunda kalırsınız. Ancak ödemelerinizi geciktirmez zamanında öderseniz herhangi bir ek ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Albaraka Türk bir katılım bankası olduğundan dolayı faiz oranları bulunmamaktadır. Bu nedenle faiz unsuru oluşturabilecek bazı özellikler kredi kartınızda bulunmamaktadır. Nakit çekim özelliği kredi kartınızda faiz ile verildiğinden bu özellikten faydalanamazsınız. Ayrıca normal kredi kartlarında bulunan dönem borcunun asgarisini ödeme durumu bu kartlarda bulunmamaktadır. Aylık gelen ekstrenizin tamamını ödemek zorundasınız. Herhangi bir minimum ödeme tutarı kavramı yoktur. Ödemeniz gereken tutar o ay gelen ekstrenizin tamamıdır.

Albaraka Türk World Business Kart isimli kredi kartına başvurmak için size en yakın Albaraka Türk şubesine uğrayabilir veya internet şubesi üzerinden başvuru formunu doldurarak kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kart başvurusu için internet şubeyi kullanmanız daha uygun olacaktır. Kartınızın onaylanıp onaylanmadığına dair kısa mesaj yoluyla bilgilendirme alacaksınız. Ardından kapınıza kadar kredi kartınız gönderilecektir. Kuryeden alacağınız kartınız ile sözleşmeyi imzalayarak kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Albaraka Türk World Business Kredi Kartı başvurusu için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.