Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Albaraka Türk World Gold Kart

Albaraka Türk; katılma hesapları ve cari hesaplar aracılığıyla fon toplayan ve toplamış olduğu fonları proje bazında kar zarar ortaklığı, kurumsal finansman ve bireysel finansman gibi hizmet alanlarında müşterilerine hizmet vermektedir. Albaraka Türk bankasının bir banka olarak bireysel finansman alanında sunduğu birçok hizmetten biri olan Albaraka Türk World Gold kredi kartını bu yazımızda ele alacağız.

Albaraka Türk World Gold Kart Nedir?

Artık değişen zamanla birlikte insanların nakit paraya olan ihtiyacı artmaktadır. Bu durumun kurtarıcısı da kredi kartları olmaktadır. Albaraka Türk kredi kartlarıdnan olan World Gold Kart çeşitli özellikleriyle cazip fırsatlar sunmaktadır.

Albaraka Türk World Gold kart müşterilerine birçok alanda alışveriş imkânı sunmakta olan bir kredi kartıdır. Bu kartta Albaraka Türk’ün diğer kartlarına kıyasla daha fazla limit bulunmaktadır.

Albaraka Türk World Gold kartınızı World üyesi olan tüm işyerlerinde ve işletmelerde kullanabilirsiniz. Kartınızla birlikte taksitli alışverişler yapabilirsiniz ve yaptığınız alışverişler oranında Worldpuan kazanabilme şansına sahip olabilirsiniz. Biriktirmiş olduğunuz Worldpuan’ları dilediğiniz zaman dilediğiniz World üyesi olan işyerlerinde ve işletmelerde kullanabilirsiniz.

Albaraka Türk World Gold Kart Bilgi ve Güvenlik

Kart Başvurusu

Albaraka Türk World Gold kart sahibi olmak istiyorsanız Albaraka Türk internet sayfasından başvurunuzu yapabilir ya da size en yakın Albaraka Türk şubelerinden birine kimlik belgenizle giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Türk World Gold Kart başvurusu için TIKLAYINIZ!

albaraka-turk-kredi-karti-basvurusuAlbaraka Türk internet bankacılığı sayfasında Albaraka Türk World Gold kredi kartına sahip olmak için giriş yaptığınızda yanda bulunan sayfayla karşılaşmış olacaksınız. Sizden istenmiş olan bilgileri gerekli alanlara girdikten sonra sırayla adımları takip ederek Albaraka Türk World Gold kredi kartınızın başvurusunu yapmış olacaksınız.

Albaraka Türk World Gold Kart Şifre İşlemleri

Albaraka Türk World Gold kartınızın şifre işlemlerini internet bankacılığı ya da telefon bankacılığı hizmetlerini kullanarak gerçekleştirme imkânına sahipsiniz. Eğer telefon üzerinden şifre işlemlerinizi yapmak istemiyorsanız size en yakın olan Albaraka Türk şubesine giderek de bu işleminizi halledebilirsiniz.

Kayıp ve Çalıntı Kart İşlemleri

Bilindiği üzere kartların kayıp ya da çalınması durumları olumsuz sonuçlara yol açabilmektedir. Albaraka Türk World Gold kartınızın çalınması ya da kaybolması halinde, en kısa sürede 0216 666 0 444 numaralı Albaraka Özel Bankacılık hattını aramanız gereklidir. Ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız Albaraka Türk kart güvenliği sayfasını inceleyebilirsiniz.

Albaraka Türk World Gold Kart Kullanım Detayları

Albaraka Türk kredi kartı kullanımı ve hesap bildirim cetveli ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız Albaraka Türk internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Albaraka Türk World Gold Kart hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Albaraka Türk World Gold kart hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız size en yakın Albaraka Türk şubelerinden birini ziyaret edebilir ya da Albaraka Türk internet bankacılığı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.