Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Albaraka Türk World Klasik Kart

Albaraka Türk World Klasik Kart, Albaraka Türk Bankası tarafından çıkarılmış olan ayrıcalıklı bir kredi kartıdır. Bilindiği gibi Albaraka Türk Bankası köklü bankalardan biri olup ülkemiz genelinde 1985 yılından beri hizmet vermektedir. Bu köklü banka kendi saygın, oturmuş müşterileri ile günden güne büyümekte ve sunduğu fırsat ve avantajları giderek arttırmaktadır. Bu sebeple Albaraka Türk Bankası kendisini diğer bankalardan ayrı bir yere koyarak müşterilerinin memnuniyetini amaçlayan saygın bankalardan birisi haline gelmiştir. Albaraka Türk Bankasının sunmuş olduğu imkânlar arasında krediler, kredi kartları, faiz oranları, vade imkânları ve ödeme kolaylıkları bulunmaktadır. Görüldüğü gibi bu imkânların sayısı bir hayli fazla olmakta ve müşterileri daha çok cezbetmektedir. Albaraka Türk Bankası’nın sunmuş olduğu cazip fırsatlar arasında yer alan kredi kartlarından biriside Albaraka Türk World klasik kartıdır. Bu kart bir kredi kartı olup birçok çeşit fırsatları barındırmaktadır.

Albaraka Türk World Klasik kredi kartının özellikleri

  • Kartın adı üzerinden de anlaşılabileceği gibi bu kart bir World karttır. Bilindiği gibi World dünyası World kredi kartlarına oldukça avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlar World kredi kartı kullanıcılarına özel olup aynı zamanda Albaraka Türk World Klasik Kart kullanıcılarına da sunulmaktadır. Normal World kartlar ile herhangi bir World üye anlaşması olan iye işyerinden yapacağınız alışverişlerinizde Worldpuan ve ekstra vade seçeneği alabilirsiniz. Albaraka Türk World Klasik kartı World kart olduğundan dolayı World puan ve ekstra vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Bu Worldpuanlar nakit para yerine geçmektedir ve bunu herhangi bir World anlaşmalı üye işyerinde nakit para yerine rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Normal kartlara sunulan taksitlerin yanı sıra Albaraka Türk World Klasik kart sahipleri normal taksitlendirmenin üzerine ekstra taksit ekleyebilmektedirler. Eklenen taksitler işyerine ve yapılan alışverişin miktarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunun sonucunda yapılan harcamalar daha uzun vadelere bölündüğü için normal taksitlendirmelere göre daha rahat ödenebilmektedir.
  • Albaraka Türk World Klasik Kart başvurusu yapabilmeniz için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden alışverişleriniz daha zahmetsiz ve daha kolay olmaktadır. Ancak gene istenilmesi durumunda kimliğiniz ile size en yakın Albaraka Türk şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kartınızın başvurusu sırasında sizden bazı belgeler istenebilmektedir. Böyle bir durum ile karşılaşmanız halinde bu belgeleri ayrıntılı bir şekilde öğrenebilmek için yapmanız gereken herhangi bir Albaraka Türk şubesine gitmeniz. Buradan öğrendiğiniz belgeleri toplamanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Albaraka Türk World Klasik Kart başvurusunun olumlu cevaplanması halinde size en kısa sürede bir Albaraka Türk Klasik Kredi kartı çıkarılacaktır. Bu kart sizin belirttiğiniz adrese kargo ile gönderilebilmektedir. Böylelikle Albaraka Türk Klasik Kartına zahmetsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.
  • Albaraka Türk World Klasik Kartının çıkması durumunda kartınıza ilk etapta bir geçici şifre atanacaktır. Bu şifreyi değiştirmeniz gerekmektedir. İlk şifrenizi belirlemek veya daha sonrasında şifre değişikliği işlemlerini yapmak için yapmanız gereken Albaraka Türk telefon şubesini ve internet bankacılığını kullanmanız. Buralardan rahatlıkla şifre işlemlerinizi gerçekleştirebilmektesiniz.
  • Aynı zamanda kartınızın çalınması durumunda yapmanız gereken vakit kaybetmeden Albaraka Telefon Bankacılığını kullanmanız. 444 5 666 Alo Albaraka hizmetini kullanarak rahatlıkla çalıntı veya kayıp kart bildiriminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ardından kartınız kullanıma kapatılır ve adınıza yeni bir kart çıkarılmaktadır.

Albaraka Türk World Klasik Kartı hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olmak için yapmanız gereken size en yakın bir Albaraka Türk Şubesine gitmeniz veya sizlere aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak Albaraka Türk Bankasının Albaraka Türk World Klasik Kartı için hazırlamış olduğu internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu yollardan dilediğinizi seçerek kart hakkında daha detaylı bir bilgi edinebilirsiniz.

Albaraka Türk World Klasik Kart internet sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.