Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Albaraka Türk World Platinum Kart

Albaraka Türk; katılma hesapları ve cari hesaplar aracılığıyla fon toplayan ve toplamış olduğu fonları proje bazında kar zarar ortaklığı, kurumsal finansman ve bireysel finansman gibi hizmet alanlarında müşterilerine hizmet veren Türkiye’ deki faizsiz bankacılık alanındaki finansal kuruluşların öncülerinden biri olan bir bankadır. Albaraka Türk müşterilerine bireysel finansman hizmet alanında Albaraka Türk World Platinum kartı müşterilerine sunmaktadır. Bu yazımızda Albaraka Türk World Platinum kartın ne olduğunu, hangi özelliklere sahip olduğunu ele alacağız.

Albaraka Türk World Platinum Kart Nedir?

Albaraka Türk bir banka olarak World Platinum kart kullanıcılarına bir çok alanda hizmet vermektedir. İşte Albaraka Türk bankasının World Platinum kart kullanıcılarına sunduğu hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz: Seyahat, medikal ve yol başta olmak üzere daha birçok alanda ayrıcalıklar sunulmaktadır. Ayrıca Albaraka Türk World Platinum kartınızı kullanarak taksitli alışveriş imkânlarından yararlanabilir, Asistans Hizmetleri’ni kullanabilir ve Worldpuan kazanabilme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Albaraka Türk World Platinum Kartın Özellikleri Nedir?

  • World üyesi olan tüm işletmelerde alışveriş yapabilir ve bu alışverişlerde taksit fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
  • Yapmış olduğunuz alışverişlerle Worldpuan biriktirebilir, kazanmış olduğunuz Worldpuanları istediğiniz zaman istediğiniz yerde harcayabilirsiniz.
  • İstanbul Atatürk Havaalanı’nda hizmet veren TAV Prime Class İç ve Dış Hatlar Lounge’larına ücretsiz bir şekilde giriş yapma imkânlarından faydalanabilme hakkına sahipsiniz. (Ancak, Atatürk Havaalanı İç Hatlar Lounge’a giriş hakkı yıllık 5 adet olarak belirlenmiş olup  belirlenmiş olan adetin üstündeki girişlerden ücret talep edilecektir. )
  • Medikal Yardım Hizmetleri (Eve hemşire ya da doktor gönderilmesi, tıbbi danışmanlık, indirimli medikal hizmetler, acil ilaç gönderme veyahut check-up organizasyonları), Yol Yardım Hizmetleri (VIP şoför, lüks araç kiralamada indirim, araç bilgi hattı veyahut araç çekici), Seyahat Yardım Hizmetleri (profesyonel sürücü temin edimi veyahut indirimli havaalanı transferi), Konut Yardım Hizmetleri (cam değişimi, profesyonel ev desteği, dahili su tesisatı veyahut elektrik tesisatı tamiri, çilingir, konut bilgi hattı), gibi hizmetlerin ve daha birçok hizmetin müşterilere sunulduğu Asistans Hizmetleri’nden ücretsiz bir şekilde yararlanma imkânı Albaraka Türk bankası tarafından müşterilerine sunulmuştur.
  • Albaraka Türk World Platinum kart kullanıcılarına özel hizmet veren Albaraka Türk müşteri temsilcisine (0216) 666 0 444 numaralı çağrı merkezini dileğiniz zaman arayabilir ve istediğiniz zaman özel destek alabilme imkanı Albaraka Türk tarafından sizlere sunulmuştur.

Albaraka Türk bir banka olarak sağlamış olduğu hizmet koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutmaktadır.

Albaraka Türk World Platinum Kart Bilgi ve Güvenlik

Kart Başvurusu

Albaraka Türk World Platinum kart sahibi olmak istiyorsanız Albaraka Türk internet sayfasından başvurunuzu yapabilir veyahut size en yakın Albaraka Türk şubelerinden birine kimlik belgenizle birlikte giderek başvurunuzu gerçekleştirebilme imkanına sahipsiniz.

Albaraka Türk World Platinum Karta başvuru yapmak için TIKLAYINIZ!

Şifre İşlemleri

Albaraka Türk World Platinum kartınızın şifre işlemlerini internet bankacılığı veyahut telefon bankacılığı hizmetlerinden birini kullanarak gerçekleştirme imkânına sahipsiniz.

Kayıp ve Çalıntı Kart İşlemleri

Albaraka Türk World Platinum kartınızı çaldırmanız durumunda veyahut kaybetmeniz halinde, en kısa süre zarfında 0216 666 0 444 numaralı Albaraka Özel Bankacılık hattını aramanız gereklidir. Ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız Albaraka Türk internet sayfasından kart güvenliği sayfasını inceleyebilirsiniz.

Albaraka Türk Kart Güvenliği sayfasına gitmek için TIKLAYINIZ!

Kullanım Detayları

Albaraka Türk kredi kartının kullanımı ve hesap bildirim cetveli ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız Albaraka Türk internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Albaraka Türk World Platinum kredi kartı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız size en yakın Albaraka Türk şubelerinden birini ziyaret edebilir veyahut Albaraka Türk internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Albaraka Türk internet sayfasını ziyaret etmek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.