Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Anadolubank Business Worldcard

Anadolubank, son dönemlerde kurulmuş olan bankalara göre oldukça yenilikçi bankalardan birisidir. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine en seçkin hizmeti ve destekleri sunmaya çalışmaktadırlar. Bunları verdikleri kredilerle veya uygun faiz ve masraflarıyla sunmaktadırlar. Ayrıca bunların yanında bünyesinde birçok kredi kartı fırsatlarını da barındırmaktadır. Anadolubank’ın sunmuş olduğu kredi kartı fırsatları arasında en göze çarpanlarından birisi Anadolubank Business Worldcard kredi kartıdır. Bu Anadolubank Business Worldcard kredi kartı birçok ayrıcalıklı özelliklere sahip bir kredi kartıdır ve bu özellikler aşağıda listeli ve detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Anadolubank Business Worldcard Özelikleri

  • Öncelikli olarak Anadolubank Business Worldcard kredi kartı bütün World dünyasının özelliklerini barındırmaktadır. World dünyasında bulunan bütün avantajlar ve kampanyalardan Anadolubank Business Worldcard kredi kartı ile yararlanmak mümkündür. World dünyasında dâhil olan bütün işyerlerinden yapılan alışverişlerde ekstra taksit ve Worldpuan gibi ayrıcalıklar Anadolubank Business Worldcard kredi kartı ile mümkün olmaktadır. Aynı zamanda bu üye işyerlerinden yapılan alışverişler sonucunda kazanılan Worldpuanlar nakit yerine geçmekte ve gene bu üye işyerlerinde alışveriş sırasında kullanılabilmektedir.
  • Ayrıca Anadolubank Business Worldcard kredi kartı iş dünyasına sunulmuş olan bir kredi kartı olduğu için bünyesinde birçok iş dünyasına yönelik fırsatları barındırmaktadır. İş dünyasında yapılan mal alımlarından iş gezilerine, bankacılık işlemlerinden şirket ödemelerine ve iş dünyasındaki birçok alanda firmalara özel ayrıcalıklar ve öncelikler sunmaktadır.
  • Aynı zamanda iş dünyasında, kart firmaların genel harcamalarının yanı sıra firma çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak bir hizmet vermektedir. Bu sebepten dolayı firmanın ortak yöneticileri ve firmanın çalışanları da bu kartı kullanabilmektedirler.
  • Anadolubank Business Worldcard kredi kartı çalınmalara karşı sigortalanmıştır. Yani kartınızın çalınması durumunda herhangi bir zarara uğramazsınız ve adınıza yapılan harcamalar gerçekleşmez.
  • Normal zamandaki ekstre kesimlerinizde yaptığınız harcamalarınızın %15’i sizin asgari olarak ödemeniz gereken ödeme tutarınız olarak belirlenir.
  • Yaptığınız harcamalarınızın tutarlarını faturaların yanında bankanın sizlere sunmuş olduğu ekstre üzerinden de öğrenebilirsiniz. Ekstre üzerinde yer alan tutar sizin aynı zamanda harcamalarınızı ne zaman yaptığınızı da göstermektedir. Böylelikle düzenli bir şekilde o ay içerisinde yaptığınız alışverişlerinizin takibini rahatlıkla yapabilirsiniz.
  • Anadolubank Business Worldcard kredi kartı kullanabilmeniz için şirketinizin Türkiye içerisinde hizmet veriyor olması gerekmektedir. Böylelikle Anadolubank ülkemiz içerisinde hizmet veren firmalara destek verebilmektedir.
  • Anadolubank Business Worldcard kredi kartı ile yapabileceğiniz işlemlerden biriside nakit avans çekimleridir. Bu işlemler ile ihtiyacınız olduğu anda kartınızı kullanarak nakit para çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bu kart üzerinden nakit avanslara ve yaptığınız kredi harcamalarında uygulanan aylık faiz %2,02’dir. Geri ödemelerin gecikmesi durumunda Anadolubankın uygulamış olduğu gecikme faizi %2,52’dir.
  • Anadolubank Business Worldcard kredi kartı kullanıcılarından yıllık olarak bir kart ücreti talep edilmektedir. Bu ücret yıllık olarak 65 TL’dir.

Anadolubank Business Worldcard kredi kartı hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken en yakın bir Anadolubank şubesine gitmek veya sizlere aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıdan Anadolubankın resmi internet sayfasına ulaşmaktır. Bu bağlantıya tıklamanız durumunda açılacak olan ekranda Anadolubank Business Worldcard kredi kartı hakkında detaylı bilgi alabileceksiniz.  Aynı zamanda bu karta sunulmuş olan ekstra bilgileri, kampanya ve fırsatları öğrenebilmek için Anadolubankın telefon şubesini kullanabilirsiniz. Sitenin sağ alt kısmından Anadolubank’ ın il ve ilçelerde bulunan şube ve ATM’lerini aratabilirsiniz. Böylelikle size en yakın Anadolubank şube veya ATM’sinin yerini rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Anadolubank resmi internet sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.