Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Anadolubank İnternet Bankacılığı

Günümüz ve toplum içinde internet bankacılığına olan ilginin artması nedeniyle, birçok banka müşterilerine iyi hizmette bulunabilmek için internet bankacılığını yaratmıştır. Bu bankalardan birisi de, stratejik hedefi Türkiye’nin KOBİ bankası olmak olan Anadolubank’tır. Anadolubank temel bankacılık ürünlerinin yanı sıra internet bankacılığı ile, müşterilerinin banka şubesine gitmeden temel ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Sunacağımız bu yazı da, Anadolubank internet bankacılığı ile tüm detaylı bilgilere sahip olacaksınız.

Anadolubank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Anadolubank internet bankacılığından şifre alabilmek için, öncelikle Anadolubank’ta banka veya kredi kartı hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer hesabınız yoksa yapmanız gereken tek şey, size en yakın olan Anadolubank şubesine giderek yetkiliye bu durumu bildirmenizdir. Banka veya kredi kartı sahibi olduktan sonra, size vereceğimiz bağlantı linkine tıklayarak kart seçimi yapmanız gerekmektedir.

  • Banka kartınızı seçtiyseniz: Banka kartı numaranızın boş kalan kısımlarını ve kartınızın son kullanma tarihini yazarak, devam butonuna basıp yapacağınız işlemi tamamlayabilirsiniz.

4

  • Kredi kartınızı seçtiyseniz: Kredi kartı numaranızın eksik olan kısımlarını ve kartınızın son kullanma tarihini yazarak devam butonuna basmanız gerekmektedir. Daha sonra CVV kodu’nun belirtilen karakterlerini girmeniz gerekiyor. CVV kodu üç rakamlı bir kod olarak güvenlik amaçlı sorulmaktadır. CVV kodunu girdikten sonra devam butonuna basarak yaptığınız işlemi tamamlayabilirsiniz.

5

Daha sonra kullanıcı adınız ve şifreniz, bankada önceden kayıtlı olan telefon numaranıza mesaj olarak gönderilecektir. Böylelikle siz de Anadolubank internet bankacılığının sunduğu tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Anadolubank İnternet Bankacılığı Şifre Alma İçin TIKLAYINIZ!

Eğer parolanızı unuttuysanız ya da bloke ettiyseniz, 0850 222 55 50 Anadolubank çağrı merkezini arayarak parola talebinde bulunabilir aynı zamanda parola blokenizi kaldırabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Parolanızı Almak ve Blokeyi Kaldırmak İçin TIKLAYINIZ!

Tek Kullanımlık Şifre OTP

Tek kullanımlık şifre, her kullanımda ya da belli bir zaman geçtikten sonra geçerliğini yitirerek, bir sonraki kullanım için yeniden üretilmesi gereken sayı ya da harf dizisidir. Anadolubank tek kullanımlık şifresi olarak OTP, SMS OTP ve Anadolubank şifreci hizmetlerini sunmaktadır.

  • OTP cihazı: Her kullanıldığında müşterilerine özel olarak, yeni ve belirli bir süre için geçerli ola bilen tek kullanımlık şifre üreten cihazdır. OTP cihazı, mevcut güvenlik uygulamalarına ek bir güvenlik sağlayarak, internet bankacılığı hizmetinden her yerde ve istediğiniz zaman yararlanabilmenizi sağlamaktadır. Aynı zamanda kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. OTP cihazına, Anodolubank internet şubesine girip, “Diğer İşlemler – Tek Kullanımlık Şifre İşlemleri – OTP Cihazı Başvurusu” menüsüne tıklayarak yapabilirisiniz.
  • SMS OTP: İnternet bankacılığı şubesine girerek şifre alanının üzerine geldiğinizde, cep telefonunuza mesaj ile tek kullanımlık şifre gönderilecektir. Gönderilecek olan şifreyi “Şifre” alanına yazarak internet şubesine giriş yapabilirsiniz.
  • Anadolubank Şifreci: Cep telefonunuza yüklenecek olan bir uygulama aracılığı ile, tek kullanımlık şifre üretilmesini sağlayan bir üründür. Anodolubank Şifreci’ye internet şubesine girip, “Diğer İşlemler – Tek Kullanımlık Şifre İşlemleri – Anadolubank Şifreci Başvurusu” menüsüne tıklayarak sahip olabilirsiniz.

Anadolubank İnternet Bankacılığına Nasıl Girilir?

Anadolubank internet bankacılığı ile, evinizden ya da iş yerinizden Anadolubank şubelerine gitmeden bilgisayarınızla, para çekme hariç tüm bankacılık işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Tüm fatura ödemelerinizi, havale EFT vb işlemlerinizi, altın alımı satımı işlemlerinizi, döviz alımı satımı işlemlerinizi ve diğer bankacılık işlemlerini internet üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Anadolubank internet bankacılığına giriş yapabilmek için bağlantı linkine tıklayınız. Açılacak ekranda iki giriş seçeneğinden size uygun olanı seçiniz. Eğer kullanıcı kodu ile girişi seçtiyseniz kullanıcı kodunuzu ve parolanızı doğru bir biçimde girerek giriş butonuna tıklayınız. Böylelikle Anadolubank internet bankacılığından istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

anadolubank

Anadolubank İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.