Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Anadolubank Konut Kredisi

Özellikle ailelerin en büyük hayallerinden birisi ev sahibi olmaktır. Bunun için çalışmakta ve birikim yapmaktadırlar. Herkesin bazen birikimleri almak istedikleri evin ücreti ile örtüşmemektedir. Böyle durumlarda bizlere destek olan kurumun başında bankalar gelmektedir. Birçok çeşidi olan kredilerinin arasında konut kredisi de yer almaktadır. Almak istediğiniz evi ipotek altına alarak size istediğiniz miktarda kredi sunmaktadır. Bu şekilde evinizi alıyor ve kredi taksitlerinizi düzenli olarak yatırıp, borcunuzu kapattığınız zaman evinizin üzerindeki ipotek de kalkmış oluyor. Anadolubank da insanlara kredi imkanı sunan bankalar arasındaki yerini almıştır. Bu nedenle bizlerde Anadolubank konut kredisi hakkında sizlere bilgi vermek için bu yazıyı hazırladık.

Anadolubank Konut Kredisi Nedir ?

Yazımızın başında konut kredisi hakkında vermiş olduğumuz bilgiler Anadolubank konut kredisi için de geçerlidir. Alacak olduğunuz konuta göre sizlere verilen kredi türüdür. Anadolubank bu kredi için 120 aya varan vade hakkı tanımaktadır. Her kredi türünde olduğu gibi bu krediyi alabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekir. Eğer konut kredisi almayı düşünüyorsanız, başvurunuzu yapmadan önce kredi hesaplamanızı yaparak aylık ne kadar geri ödeme yapacağınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Konut kredisi hesaplama işlemini de kendiniz internet sitesi üzerinden yapabiliyorsunuz. Dilerseniz bu işlemin nasıl yapılacağını inceleyelim.

Anadolubank Konut Kredi Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır ?

Anadolubank konut kredisi hesaplama işlemi oldukça kolay bir işlem olup kişiye almak istediği kredi detaylarını vermektedir. İşleminiz Anadolubank’ın sitesi üzeriden yapılmaktadır. Bu siteye ulaşabilmeniz için yazımızın sonunda yer alan bağlantı adresine tıklamanız yeterli olacaktır. Arkasından yeni bir ekranda işlem sayfası açılacaktır, bu ekranda sizlerden birkaç bilgi istenmektedir. İlk olarak kredi tipini konut olarak belirtmeniz gerekmektedir. Sonrasında kullanım türünü tek seçenek olan konut alımı olarak işaretledikten sonra döviz tipini de Türk Lirası olarak belirleyiniz. Sonrasında ise 120 aya kadar çıkan vade seçeneklerinden istediğinizi işaretleyip, tutarı yazmanız gerekmektedir. Tüm adımları bitirdikten sonra ‘devam’ yazılı mavi kutu üzerine tıklanması gerekir.

Adsız

Bu işlemleri takiben seçtiğiniz vade ve istediğiniz konut kredi miktarı detaylarının faizi ve geri ödeme doküman detaylarına ulaşmış olacaksınız. Böylelikle Anadolubank konut kredisi hakkında tüm bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Anadolubank Konut Kredisi Hesaplama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.