Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Anadolubank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Bankacılık sektörü ürünlerinden olan kredi kartları günümüzde oldukça yaygın kullanım ağına sahiptir. Tüketicilerin anlık tüketim harcamalarını finanse etmek amacı ile oluşturulan kredi kartı ürünleri farklı bankalarca çeşitlendirilerek farklı tiplerde tüketim alışkanlığı gösteren müşterilerine hizmet etmeyi amaçlamaktadır. Kredi kartları bankaların ürün grubunda bulunan konut,ihtiyaç ve taşıt kredileri ile benzer özellikler göstermektedir.

Belirtmiş olduğumuz kredi ürünleri uzun vadeli geri ödeme sürelerine sahip iken kredi kartları 12 ay vade seçeneği ile tüketicilerin kullanımına sunulmuş bankacılık sektörü ürünleridir. Bankaların sunmuş oldukları kredi kartlarının bir çok farklı özelliği bulunmaktadır. Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren Anadolubank’da rakiplerinin izlemiş olduğu farklılaştırma stratejisine ayak uydurup kredi kartı ürününü farklı tiplerden oluşan müşteri profiline göre düzenlemiştir. Yazımızın devamında Anadolubank kredi kartı ürünlerinden, kredi kartı başvurusunun nasıl yapılacağından ve Anadolubank kredi kartı başvuru sonucu hangi yolla öğrenebileceğinizden bahsedeceğiz.

Anadolubank Kredi Kartları ve Özellikleri

Anadolubank bankacılık sektöründe hizmet veren ve ulaşmış olduğu müşteri profilindeki tüketicilere finansal kaynak yaratmaya çalışan bankalardan birisi konumundadır. Kredi kartı ürünü ile birçok tüketicinin anlık ihtiyaçlarını finanse etmeye çalışan Anadolubank kredi kartı ürünleri bir takım özellikler içermektedir. Bunlardan bahsetmemiz gerekirse Anadolubank kredi kartları Worldcard özellikli kartlardan oluşmaktadır. Bunun anlamı harcadıkça parapuan kazandıran sistem Anadolubank kredi kartları kullanımı sonucu söz konusu olacaktır.

Kredi kartı kullanım süreleri ise 3 yıldan oluşmaktadır. Yıllık üyelik ücretleri ise ekstre aracılığı ile tahsil edilmektedir. İnternette güvenli alışveriş imkanı sağlayan Anadolubank kredi kartı yan ürünü olarak Sanal Kredi Kartı ürününü de tüketiciler ile buluşturmuş durumdadır. Anadolubank kredi kartı bir özelliği olarak diğer kredi kartı ürünlerinde de olduğu gibi ek kart imkanına sahiptir. İki farklı kredi kartı gibi çalışan sistem tek hesap üzerinden işlem görmektedir.

Global boyutlarda işlem yapılabilmesi açısından Anadolubank kredi kartları tüm dünyada geçerli olan VISA ve MasterCard özelliklerini de taşımaktadır. Bu özellik sayesinde VISA ve MasterCard logosunu görmüş olduğunuz her yerde Anadolubank kredi kartı ile alışveriş yapabilmektesiniz. Anadolu bank kredi kartı başvurusu gerçekleştirmek istiyorsanız size en yakın Anadolubank şubesine gidip kredi kartı talep formu oluşturmanız gerekmektedir. Banka müşteri temsilcileri tarafından sizin bütçenize ve ödeme planınıza uygun olan kredi kartı ürünü yine banka müşteri temsilcisi tarafından sizlerin kullanımına hazırlanacaktır.

Anadolubank yıllık kart ücretleri classic worldcard özellikli kredi kartı için asıl kart yıllık ücreti 60 Türk Lirası ek kart yıllık ücreti 30 Türk Lirası gold card worldcard asıl kart yıllık ücreti olarak 75 Türk Lirası ek kart yıllık ücreti 35 Türk Lirası platinum worldcard asıl kart yıllık ücreti 85 Türk Lirası ek kart yıllık ücreti 40 Türk Lirası olarak karşımıza çıkmaktadır. Anadolubank kredi kart faiz oranı ve nakit çekim faiz oranı yüzde 2.02 olarak belirlenmiş durumdadır.

Anadolubank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Anadolubank kredi kartı başvuru sonucu işleminizin hangi aşamada olduğunu öğrenmeniz aşamasından web tabanlı bir sistem maalesef bulunmamaktadır. Yapmış olduğunuz Anadolubank kredi kartı başvuru sonucu hangi aşamada olduğunu öğrenmek için size en yakın olan Anadolubank şubesine gidip müşteri temsilcisi ile görüşme yapmanızı ve bu yöntem ile Anadolubank kredi kartı başvuru sonucu sorgulamanızı yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Anadolu bank müşteri hizmetleri telefon hattı üzerinden de Anadolubank kredi kartı başvuru sonucu sorgulaması yaptırabilmektesiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.