Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu

Bankacılık sektöründe hizmet veren bankalardan bir tanesi Anadolubank’tır. Anadolubank müşterilerine avantajlar ve hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla kredi kartları ve kredi hizmetleri sunmaktadır. Anadolubank müşterilerine kredi kartı altyapısı olarak Worldcard sistemini sunmaktadır. Bu yazımızda Anadolubank WorldCard kredi kartı hakkında bilgi paylaşımında bulunacak ve Anadolubank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır gibi konular hakkında sizlere yardımcı olacak konulara değineceğiz.

Anadolubank  Kredi Kartı Nedir?

Anadolubank kredi kartı olarak Worldcard kredi kartı tipini sunmaktadır. Anadolubank 3 çeşit kredi kartı tipi sunmaktadır. Bunlar; Anadolubank Worldcard kredi kartı, Anadolubank ücretsiz kredi kartı ve Anadolubank Sanal Worldcard’dır.

Anadolubank Ücretsiz Kredi Kartı

Anadolubank’ın yıllık kart aidatı almadığı kredi kartı tipidir ve bu kredi kartı ile Visa/MasterCard amblemi gördüğünüz herhangi bir işyeri veya mağazadan alışveriş yapabilir, yurtiçi veya yurtdışında Visa/MasterCard amblemi gördüğünüz her noktadan nakit paraya sıkışmanız durumunda nakit avans çekimleri yapabilirsiniz. Anadolubank kredi kartı başvurusunu şubelerden yapabilirsiniz.

Anadolubank Sanal Worldcard

Anadolubank Worldcard ile aynı özellikleri taşıyan bir kredi kartıdır sadece Anadolubank internet şubesinden oluşturulabilir ve internet üzerinde yapılacak alışverişlerde kullanılabilmektedir.

Sanalkart Worldcard’a bağlı bir kart olduğu için kendi belirlediğiniz tutarlar doğrultusunda bir limit oluşturulur ve başlangıç limiti 0 TL’dir. Sanal Worldcard Anadolubank kredi kartı başvurusu şubelerden gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolubank Worldcard

Anadolubank Worldcard, taksitli alışverişler yapabildiğiniz ve bu alışverişlerinizden Worldpuan kazandığınız, nakit paraya sıkıştığınız durumlarda nakit avans sistemini kullanarak nakit para ihtiyacınızı giderebilen ve otomatik fatura ödeme talimatları verebildiğiniz bir kredi kartıdır. Anadolubank Worldcard kendi çatısı altında 3 kart tipinden oluşmaktadır. Bunlar şu şekildedir; Anadolubank Classic Worldcard, Anadolubank Gold Worldcard ve Anadolubank Platinum Worldcard’tır. Worldcard Anadolubank kredi kartı başvurusunu şubelerden yapabilirsiniz.

Anadolubank Classic Worldcard

Anadolubank Classic Worldcard, kart limiti 1.500 TL’ye kadar olan ve yıllık kart aidatı 60 TL olan ek kart için 30 TL değerinde ücret talep edilen Worldcard özelliklerini taşıyan bir Anadolubank kredi kartıdır.

Anadolubank Gold Worldcard

1.500-3.500 TL civarında limiti bulunan ve alışverişlerinizde daha fazla Worldpuan kazandıran bir kredi kartıdır. Ek kart ücreti 35 TL’dir ve yıllık kart aidatı 75 TL olarak belirlenmiştir.

Anadolubank Platinum Worldcard

Anadolubank Platinum Worldcard, Anadolubank Gold Worldcard’dan daha fazla Worldpuan kazandıran, kart limiti 3.500 TL’den fazla olan ve kart aidatı yıllık 85 ek kart ücreti 40 TL olan bir Anadolubank kredi kartıdır.

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anadolubank kredi kartı başvurusu internet aracılığı ile kabul etmemektedir. Bunun yerine Anadolubank şubelerine giderek Anadolubank kredi kartı başvurusu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.