Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Anadolubank Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’dede bireylerin çoğunluğu nakit sıkıntılarını giderebilmek için farklı bankalardan kredi kartlarına sahip olmaktadır. Kredi kartlarına sahip olarak nakit ihtiyaçları karşılaya bilmenin yanı sıra her bankaya özel farklı avantajlardan da yararlana bilmekteyiz. Türkiye’de müşteri memnuniyetine göre en çok tercih olunan kredi kartlarından biride Anadolubank kredi kartıdır. Bu günkü yazımızın konusu Anadolubank kredi kartı ve Anadolubank kredi kartı borcu sorgulama ile ilgili olacaktır. Yazımızın sonunda Anadolubank kredi kartına ilişkin detaylı bilgilere sahip olacak ve Anadolubank kredi kartı borcu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını bilmiş olacaksınız. Anadolubank müşterilerine bireysel olarak Anadolubank Worldcard kredi kartı ile hizmet vere bilmektedir. Bu kredi kartı ile ilgili detaylı bilgiler aşağıdaki gibidir.

Anadolubank Worldcard Nedir?

Anadolubank Worldcard ile dünyanın her yerinde VISA ve MasterCard amblemi bulunan milyonlarca iş yerlerinde dilediğiniz gibi alışverişlerinin taksitli ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Yapacağınız her alışveriş zamanı Worldpuan kazanmış olursunuz ve kazandığınız Worldpuanlarınızı isterseniz anında harcayabilir ya da biriktirerek diğer harcamalarınız için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Anadolubank internet şubesine üye olarak sanal ailemden alışverişlerinizi kolay, hızlı ve en önemlisi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman önceden belirlemiş olduğunuz kredi limitine kadar nakit avans sahibi olabilirsiniz ve kredi kartınızın kullanım süresi toplamda üç seneye kadar olmaktadır ve kullanım süresi kredi kartınıza sahip olduğunuz günden hesaplanmaktadır. Eğer isterseniz kartınıza bağlı ve kart limiti sizin tarafınızdan belirlenecek bir şekilde birden fazla ek kart çıkartabilir ve bu ek kartları sevdiklerinize hediye ederek onlarında sizin gibi Anodolubank Worldcard avantajlarından yararlanabilmesini sağlayabilirsiniz. Anadolubank Worldcard kredi kartına nasıl başvuru yapabileceğinizi aşağıda sizlere sunmaktayız.

anadolu-bank-word-ka-702e900451414d6579fc

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer yukarıda gördüğünüz tüm avantajlardan sizde yararlanabilmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken şey Anadolubank kredi kartı başvurusunda bulunmanızdır. Anadolubank kredi kartı başvurusunun internet üzerinden yapıla bilinmesi için Anadolubank tarafından henüz bir işlem öne sürülmemiştir. Bu nedenle kredi kartı başvurusunda bulunabilmeniz için, TC kimlik numaranız ile birlikte size en yakın ola Anadolubank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayarak Anadolubank şubelerine ilişkin detaylı tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Bunun için linke tıkladıktan sonra açılan sayfanın en aşağı sağ kısmında bulunan il seçiniz bölümüne giriniz. Daha sonra bulunduğunuz şehir ve ilçeni seçerek Anadolubank şubeleri ile ilgili gerekli olan bilgilere ulaşmış olacaksınız. Anadolubank kredi kartı başvursun da bulunduktan sonra Anadolubank kredi kartı borcu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını aşağıda sizlere sunmaktayız.

anadolubank (1)

Anadolubank Şubeleri İçin TIKLAYINIZ!

Anadolubank Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Anadolubank kredi kartı borcu sorgulama işlemini, Anadolubank internet bankacılığı üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak Anadolubank internet bankacılığına üye olmanız gerekmektedir. İnternet bankacılığına üye ola bilmek için aşağıda gördüğünüz başvuru butonunun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz gibi kredi kartı bölümünü seçerek devama butonuna tıklayınız. Daha sonra diğer adımları tamamlayarak internet bankacılığına giriş yapabilmeniz için parolanızı almış olacaksınız. Ardından sisteme giriş yapabilmeniz için yene aşağıda görmüş olduğunuz giriş butonunun üzerine tıklayınız.

Açılan sayfada resimdeki gibi kullanıcı kodunuzu ve parolanızı yazarak giriş butonunun üzerine tıklayınız. Böylece internet bankacılığına giriş yapmış olacaksınız ve Anadolubank kredi kartı borcu sorgulama işlemini kullanarak kart limitinizin ne durumda olduğunu ve kart borcunuzun ne kadar olduğunu öğrenmiş olacaksınız. Anadolubank kredi kartı borcu sorgulama işlemini aynı zamanda 0 850 222 55 50 Anadolubank çağrı merkezini arayarak da öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer isterseniz size en yakın olan Anadolubank şubesine giderek Anadolubank kredi kartı borcu sorgulama işlemini yapabilir ve borcunuzu anında şubeden ödeyebilirsiniz. İsterseniz otomatik ödeme talimatı vererek hiç vakit harcamadan ödemelerinizin aylık olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz.

  • 1)5
  • 2)dfsdf-1

Anadolubank İnternet Bankacılığına Başvuru İçin TIKLAYINIZ!

Anadolubank İnternet Bankacılığına Giriş İçin TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.