Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Anadolubank Kredi Kartı

Anadolubank Taşıt KredisiAnadolubank; küçük ölçekli ve orta ölçekli işletmelere, kısa ve orta vadeli işletme sermayesi hizmetlerinin yanında ticaret finansman kredileri de hizmet olarak sunmaktadır. Bireysel hizmet alanında da müşterilerine kredi ve mevduat ürünlerini hizmet olarak sunmaktadır. Bu yazımızda da Anadolubank’ ın müşterilerine sunmuş olduğu Anadolubank kredi kartı hizmetlerini ele alacağız.

 Anadolubank Kredi Kartı ve Avantajları Nedir?

Anadolubank kredi kartı, Anadolubank’ ın müşterilerine sunduğu bireysel hizmetlerden sadece bir tanesidir. Anadolubank kredi kartınızı peşin işlemlerinizde yıllık kart aidatı ödemeden kullanabilme avantajı size banka tarafından sunulmaktadır. İsterseniz yurt içinde isterseniz de yurt dışında VISA / Mastercard logosunun bulunduğu 200.000 ‘ i aşkın işletmede Anadolubank kredi kartınızı rahatlıkla kullanarak alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Nakit avans ihtiyacı duyduğunuz zamanlarda ise yurt içindeki size en yakın Anadolabnk ATM’ lerinden veyahut şubelerinden ve ayrıca yurt içindeki diğer bankaların ATM’ lerinden de o ülkenin para cinsine göre nakit avans ihtiyacınızı karşılayabilme imkânına sahipsiniz. Eğer yurt dışında bulunduğunuz zamanlarda nakit avansa ihtiyaç duyarsanız; VISA ve Mastercard amblemlerinin bulunduğu tüm ATM’ lerden nakit avans ihtiyacınızı karşılayabilme imkânına sahipsiniz. Ayrıca nakit avans kullanımınızı eşit taksitlere böldürmek için size en yakın Anadolubank ATM’lerine uğrayabilir, Anadolubank Çağrı Merkezini arayabilir ya da Anadolubank internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Vereceğiniz otomatik ödeme talimatıyla, kredi kartı ödemelerinizi vadesiz hesabınız üzerinden düzenli olarak ödenmesini sağlayabilme imkânı banka tarafından sizlere sağlanmıştır.

Anadolubank Kredi Kartı Kullanımına Dair Açıklamalar

Kredi Kartı Limiti

Yurt içine veyahut yurt dışında yaptığınız harcamalar ve nakit avans çekimleri için Anadolubank kredi kartınıza belirlenen toplam kredi limitinizi belirtmektedir. Kullanacağız hesap bakiyesinin bu limitler içinde olmasına özen gösteriniz.

Nakit Kredi Limiti

Yurt içinde veyahut yurt dışında ihtiyaç duyduğunuz nakit avans çekimleriniz için belirlenen maksimum nakit avans limitinizi belirtmektedir.

Kullanılabilir Limit

Kartınızın belirlenen hesap kesim tarihine kadar olan sürede Anadolubank bankasına ulaşan gerçekleştirilmiş harcamalar ve harcama onayları düşülen provizyonlar belirlendikten sonra kredi kartı limitinizde kalan tutardır.

Hesap Kesim Tarihi

Anadolubank kredi kartınızın kullanmış olduğunuz hesap özetinizin basılma tarihidir. Dönem hesabınızdaki alacak ve borç işlemlerinizi ve harcama işlemlerinizi belirtmektedir.

Son Ödeme Tarihi

Hesap özetinizde gösterilen kredi kart borcunuzu ödeyebilmeniz için gereken son tarihtir. Kullanmış olduğunuz kredi kartına ait hesap özetinizin belirlenen son ödeme tarihine kadar elinize ulaşmadığı durumlarda; hesabınıza uygulanacak olan faiz tahakkukunu önleyebilmek amacıyla kredi kartınızı aldığınız Anadolubank şubesinden veyahut Anadolubank Çağrı Merkezinden öğrenebilme imkânına sahipsiniz.

Son Hesap Özeti Bakiyesi

Kullanmış olduğunuz Anadolubank kredi kartının ilgili hesap özeti dönemine ait kart bakiyesidir.

Ödenmesi Gerekli Olan Asgari Tutar

Kullanmış olduğunuz Anadolubank kredi kartınızın hesap özetinde Anadolubank tarafından belirlenmiş olan ödemeniz gereken asgari tutarı belirtmektedir.

Yaptığınız Ödeme ve Diğer Alacaklar

Kartınızın bir önceki hesap kesim tarihinden sonra Anadolubank kredi kartınızı kullanarak yapmış olduğunuz ödemelerin ve diğer alacakların toplamını göstermektedir.

Dönem İçi Harcama ve Borçlarınız

Kullanmış olduğunuz Anadolubank kredi kartınızın bir önceki hesap kesim tarihinden sonra Anadolubank kredi kartınıza yansıtılmış borç hareketlerinizin toplamını göstermektedir.

Kullandığınız Nakit Avans

Anadolubank kredi kartınızın en son gerçekleştirilen hesap kesim tarihinden sonra nakit avans ihtiyacınızı karşılamak amacıyla gerçekleştirdiğiniz nakit avans işlemlerinin toplam tutarını belirtmektedir.

Önceki Bakiye

Kullanmış olduğunuz Anadolubank kredi kartınızın son hesap özetinin son hesap bakiyesini göstermektedir.

İşlem Tarihi

Anadolubank kredi kartınızın hesabına kayıt edilmiş olan borç ve alacak işlemlerinin işlem kayıt tarihi olarak belirtilmektedir.

Tutar

Anadolubank kredi kartınızın hesabına kaydedilen işlemlerin tutarıdır. Yurtdışı işlemlerinizde hesaplanan tutarlar Anadolubank döviz kurundan Türk Lirası değerinde hesaplanarak kredi kartınızın hesabına yansıtılır.

 

Anadolubank kredi kartı çıkartmak istiyorsanız size en yakın Anadolubank şubelerinden birini ziyaret edebilirsiniz.

Anadolubank kredi kartı hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız size en yakın Anadolubank şubelerinden birini ziyaret edebilir veyahut Anadolubank internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

ANADOLUBANK İNTERNET SAYFASINI ZİYARET ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ!!

 

 

 

 

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.