Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Anadolubank Kredileri

Anadolubank Kredileri Nedir?

Günümüzde her türlü nakit ihtiyaçları giderebilmek amacıyla en çok tercih olunan kredilerden biride Anadolubank kredileri olmaktadır. Anadolubank kredileri tüketici kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi olarak bilinmektedir. Bu günkü yazımızın konusu adı keçen Anadolubank kredileri ile ilgili olmaktadır. Yazımızın sonunda bu konuya ilişkin geniş bilgilere sahip olacaksınız.

Anadolubank Tüketici Kredisi

Anadolubank tüketici kredisi ile sağlıktan-tatile, evlilikten-eğitime ve bu gibi başka nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Vade süresi 3 yıla kadar olmaktadır ve ödemeleri düşük taksit ve faiz oranları ile yapabilirsiniz. Daimi geliri olan ve 18 yaşını tamamlamış olan her kes Anadolubank tüketici kredisi başvurusunda bulunabilir. Başvuruyu bazı gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Anadolubank şubesine giderek yapabilirsiniz.

Anadolubank Taşıt Kredisi

Anadolubank taşıt kredisine sahip olarak hangi markada olursa olsun istediğiniz sıfır km ve ikinci el arabaya kolayca sahip olabilirsiniz. 4 yıla kadar varan vade seçenekleri ile ödemelerinizi düşük faiz oranı ve taksitlerle yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Anadolubank taşıt kredisi başvurusunda bulunmanızdır. Başvuruyu gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Anadolubank şubesine giderek yapabilirsiniz.

Anadolubank Konut Kredisi

Anodolubank konut kredisine sahip olarak arzu ettiğiniz eve kolayca sahip olabileceksiniz. Anodolubank konut kredisinin müşterilerine sunduğu avantajlar aşağıdaki gibidir;

  • 10 yıla kadar varan uzun vade aralığı ile, ödemelerinizi esnek ödeme koşullarından yararlanarak bütçenize uygun bir şekilde düşük taksitler ile yapabilirsiniz.
  • Satın almak istediğiniz evin ekspertiz değerinin 75%’ine kadar kredi sahibi olabilirsiniz. Ekspertiz değeriniz 50%’ine kadar ise kefilsiz olarak kredi kullanabilirsiniz.
  • Eğer isterseniz kredi kullandığınız zamanlarda oluşan masraflarınızı, kredinizi ek olarak dahil edebilirsiniz.
  • Önceden başka bankalarda olan konut kredinizi güncel faiz oranları ile birlikte Anadolubank’a aktarabilirsiniz.

Tüm bu avantajlardan yararlanarak arzu ettiğiniz eve ulaşabilmeniz için, Anadolubank konut kredisi başvurusunda bulunmanız yeterlidir. Başvuruyu gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Anadolubank şubesine giderek yapabilirsiniz.

 Başvuru İçin Gereken Belgeler

  • Nüfuz cüzdanınızın aslı ve fotokopisi
  • İkamette olduğunuz yere dair belge yada son üç aya ait doğal gaz, elektrik, su veya telefon faturası
  • Yaptığınız mesleğe göre çalıştığınız yerden belge
  • Konut kredisi için ek olarak satın almak istediğiniz evin tapu fotokopisi ve yapı kullanım izin belgesi
  • Taşıt kredisi için ek olarak sıfır km olan araçlarda proforma faturası, ikinci el oran araçlarda ruhsat fotokopisi belgesi

Anadolubank Kredileri Hesaplama

Sizde her türlü nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılaya bilmeniz için tek yapmanız gereken şey Anadolubank kredileri’ne başvuruda bulunmaktır. Başvuruda bulunmadan önce kredi hesaplama işlemini yaparak aylık, yıllık ve toplamda ödeyeceğiniz miktarı önceden belirleyebilir, bütçenize göre ödeme planınızı kendiniz oluşturarak gelecekte olası ödeme sıkıntılarının karşısını şimdiden almış olursunuz. Hesaplama işlemini yapa bilmeniz için aşağıdaki gördüğünüz linkin üzerine tıklayınız. Açılan sayfada gerekli alanları seçerek devam butonuna basıp hesaplama işleminizi yapabilirsiniz.

  • Anadolubank kredileri hakkında herhangi bir sorunuz için, 0 850 222 55 50 Anodolubank çağrı merkezini arayabilirsiniz.

anadolubank1

Anadolubank Kredileri Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.