Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Anadolubank Sanal Worldcard

Anadolubank ülkemiz genelinde son zamanlarda faaliyet gösteren yeni kurulmuş bankalardan birisidir. Yeni kurulmasına rağmen yaptığı yenilikçi çalışmalar ile birçok vatandaşa destek olma ve bu desteklerini gerçekleştirdiği yenilikçi çalışmalar ile daima ileriye götürmektedir. Yeni kurulmuş olmasından dolayı da diğer bankalar ile rekabet edebilmek adına sürekli ileriye yönelik hareket etmektedir. Bu sebeple diğer bankalardan öne çıkabilecek ve daha cazip gelebilecek fırsatları bütün herkese sunmaktadır. Bu amaçla Anadolubank’ın çıkarmış olduğu birçok kredi kartı, kredi ve fırsatlar bulunmaktadır. Bunlar kendi aralarında çeşitlenmekte ve bu sebepten dolayı çok cazip bir hal almaktadır. Özellikle kredi kartlarının barındırdığı özellikler Anadolubank’ ı ayrı bir yere taşımaktadır. Bu kredi kartları içerisinde yaygın olarak kullanılan kredi kartlarından birisi de Anadolubank Sanal Worldcard kredi kartıdır. Bu kredi kartı birçok açıdan kullanıcılarına kolaylıklar sağlamaktadır. Aşağıdaki kısımda ise Anadolubank Sanal Worldcard kredi kartının sahip olduğu özellikler listeli bir şekilde anlatılmaktadır.

Anadolubank Sanal Worldcard Özelikleri

  • Öncelikli olarak Anadolubank Sanal Worldcard kredi kartı internet şubesi üzerinden anında oluşturulabilmektedir. Böylelikle herhangi bir şube üzerinden bekleme yaşamadan rahatlıkla çıkarılabilmektedir. Ayrıca Anadolubank Sanal Worldcard kredi kartı internet üzerinden yapılan bütün alışverişlerde kullanılabilmektedir. Bu özelliği ile kullanıcılarına rahat bir internet alışverişi sunmaktadır.
  • Anadolubank Sanal Worldcard fiziki olarak basılmış olan bir kredi kartı değildir. Bu yüzden gerçek kredi kartlarının aksine normal alışverişlerde kullanılamaz. Kullanım alanı sanal ortamda mümkün olan bir kredi kartıdır.
  • Anadolubank Sanal Worldcard’ın basılı olmaması kart kullanıcıları için çok büyük bir önem taşımakta ve onlar için bir ayrıcalık statüsündedir. Bu kart ile internet üzerinden yapılan alışverişlerde kart bilgileri gizli ve güvenli bir ortam oluşmaktadır.
  • World dünyasına yönelik sunulan bütün kampanya ve fırsatlardan rahatlıkla faydalanılır. Bilindiği gibi World dünyasında geçerli olan kredi kartları ile yapılan alışverişlerden Worldpuan kazanılmaktadır. Bu puanlar sadece World üye anlaşması olan işyerlerinden yapılan alışverişlerden kazanılabilmektedir. Ayrıca bu puanlar bu işyerlerinde nakit yerine geçmekte ve daha sonrasında yapılan alışverişlerin ödenmesi için kullanılabilmektedir.
  • Anadolubank Sanal Worldcard kredi kartı müşterilerin asıl kredi kartlarının yanında ek olarak oluşturulmaktadır. Aynı zamanda bu asıl kredi kartına bağlı olup yapılan alışverişler asıl kredi kartın ekstresine yansıtılmaktadır.
  • Alışveriş sırasında istenilen son kullanım tarihi, güvenlik numarası ve kart numarası gibi bilgiler internet sitesinden rahatlıkla görüntülenebilmektedir. Bu bilgiler istenildiği an internet sitesine yansımaktadır.
  • Kart sahipleri internette onların adına yapılacak olan habersiz alışverişlere karşı güven altındadır. Çünkü Anadolubank bu sanal karta ilk başta 0 TL bakiye atamaktadır. Böylelikle alışveriş yapılması istenildiği anda kart sahibi internet bankacılığı üzerinden hesabına dilediği miktarda asıl hesabından limit transferi yapar. Böylelikle harcamaları doğrultusunda bir limit transferi gerçekleşir ve daha sonrasında kart bilgileri çalınsa dahi kartta limit olmadığından dolayı herhangi bir alışveriş yapmaları mümkün değildir.
  • Anadolubank Sanal Worldcard kredi kartına transfer edilebilecek olan maksimum limit asıl kartın sahip olduğu limit kadardır. Böylelikle kart sahipleri asıl kartlarında bulunan limiti aşmayacak şekilde internet üzerinden rahatlıkla alışverişlerini gerçekleştirebilirler.
  • Bu karta başvuru yapabilmek için istenilen 2 farklı koşul bulunmaktadır. Bunlardan birincisi internet bankacılığı kullanıcı olunması veya Anadolubank kredi kartına sahip olunmasıdır. Bunlardan herhangi birisine sahip olunması durumunda rahatlıkla internet şubesi kullanılarak Anadolubank Sanal Worldcard kredi kartı başvurusu yapabilir ve adınıza ait bir sanal kart sahibi olabilirsiniz.

Anadolubank Sanal Worldcard kredi kartı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için en yakın bir Anadolubank şubesine gidebilirsiniz veya sizlere aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıdan Anadolubank’ın kendi Anadolubank Sanal Worldcard kredi kartı internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Anadolubank Sanal Worldcard kredi kartı internet sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.