Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Anadolubank Worldcard

     Anadolubank Worldcard

Anadolubank Taşıt KredisiAnadolubank; Türk Ekspres A.Ş ile Buğday Bankası A.Ş’ nin 1961 yılında birleşmesiyle kurulmuş asıl hedefini Türkiye’ nin dış ticaretini geliştirmek olarak belirlemiş bir bankadır. Anadolubank bir banka olarak müşterilerine kartlar, zap hesap, tarım, mobil bankacılık, anadolu yatırım, krediler, mevduat, sigorta, kurum ödemeleri gibi birçok bankacılık hizmetlerini sunmaktadır. Bu yazımızda ise Anadolubank’ ın müşterilerine sunmuş olduğu Anadolubank Worlcard kartının ne olduğunu, hangi avantajları sağladığını ele alacağız.

         Anadolubank Worldcard Nedir?

Anadolubank Worldcard dünyanın her yerinde Visa ve Mastercar’ a ait logoların bulunduğu tüm alanlarda geçerli olan ve ayrıca World Üye İş yerlerinde kullanıldığı zaman Worldpuan imkânı sağlayan ve taksit seçenekleri sunan Anadolubank kredi kartlarından bir tanesidir. Anadolubank Worldcard limit miktarlarına göre üçe ayrılmıştır:

  • Anadolubank Classic Worldcard
  • Anadolubank Gold Worldcard
  • Anadolubank Platinum Worldcard

Şimdi bu üç kartı teker teker inceleyelim.

1)Anadolubank Classic Worldcard

Standart limiti 1500 TL olarak belirlenen Anadolubank Classic Worldcard size ek kart çıkartma imkânı da sunmaktadır. Anadolubank Classic Worldcard yıllık kart ücreti 60 TL olarak belirlenmişken ek kartın yıllık ücreti 30 TL olarak belirlenmiştir. Kart ödemelerinizi yapabilmeniz için size geniş bir yelpazede ödeme noktaları sunulmuştur. İşte ödemelerinizi yapabileceğiniz noktalar; Anadolubank’ ın tüm şubeleri, aynı zamanda EFT talimatı vererek diğer bankalar, postaneler, Anadolubank’ ın internet şubeleri, otomatik ödeme talimatı verdiğiniz takdirde kredili mevduat hesapları veyahut vadesiz hesaplar.

2)Anadolubank Gold Worldcard

Limit aralığı 1500 – 3500 TL arası olarak belirlenen Anadolubank Gold Worldcard sizlere ek kart çıkartma imkanı da sağlamaktadır. Anadolubank Gold Worldcard yıllık ücreti 75 TL olarak belirlenmişken çıkarttığınız ek kartın yıllık ücreti 35 TL olarak belirlenmiştir. Kart ödemelerinizi yapabilmeniz için size geniş bir seçenekte ödeme noktaları belirlenmiştir. Anadolubank’ ın tüm şubeleri, aynı zamanda EFT talimatı verdiğiniz diğer bankalar, postaneler, Anadolubank’ ın internet şubeleri, otomatik ödeme talimatı verdiğiniz takdirde kredili mevduat hesapları veyahut vadesiz hesaplar kart ödemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz noktalardır.

3)Anadolubank Platinum Worldcard

Anadolubank Platinum Worldcard klasik kartın sunmuş olduğu tüm avantajların yanında sizlere hem yurt içinde hem de yurt dışında tüm bankacılık işlemlerinizde kolaylık sağlar. Ayrıca Anadolubank Platinum Worldcard yurtdışı seyahatlerinizde ihtiyaç duyduğunuz her şeyi karşılamayı da siz müşterilerine bir avantaj olarak vermektedir. Anadolubank Platinum Worldcard kartının standart limiti 3500 TL ve üzeri olarak belirlenmiştir. Kartınızın yıllık ücreti 85 TL olarak belirlenmişken ek kart ücreti de 40 TL olarak belirlenmiştir. Kart ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilmeniz adına birçok ödeme noktası belirlenmiştir. . Anadolubank’ ın tüm şubeleri, aynı zamanda EFT talimatı verdiğiniz diğer bankalar, postaneler, Anadolubank’ ın internet şubeleri, otomatik ödeme talimatı verdiğiniz takdirde kredili mevduat hesapları veyahut vadesiz hesaplar Anadolubank Platinum Worldcard kartınızın ödemelerini yapabileceğiniz noktalardır.

Anadolubank Worldcard Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

  • Taksitli Alışveriş

Anadolubank Worldcard’ ınızı kullanarak World sistemine dahil edilmiş 200.000’ i aşkın üye noktalarda 12 aya varan taksit imkânlarıyla alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

  • World Puan

Yaptığınız tüm alışverişlerde World puan kazanırsınız. Kazanmış olduğunuz World puanlarla, World sistemine dahil edilmiş 200.000’ i aşkın üye noktalarında alışverişinizi bedava yapabilme imkânı kazanmış olursunuz. 1 Anadolubank World puan kazanabilmeniz için en az 10 TL’ lik alışveriş yapmanız gerekmektedir. Yani kısaca diyebiliriz ki her bir World puan 0,005 TL’ ye denk gelmektedir.

  • Nakit Avans

Nakit avansa ihtiyaç duyduğunuz takdirde yurt içinde Anadolubank ATM’ lerinden ve diğer tüm banka ATM’ lerinden nakit avansınızı çekebilirsiniz. Eğer nakit avansa yurt dışında ihtiyaç duyduysanız VISA ve MasterCard logosunu taşıyan tüm ATM’ lerden ihtiyaç duyduğunuz nakit avansınızı çekebilme imkânına sahipsiniz.

  • Esnek Ek Kart Limiti

Almış olduğunuz ek kartlarınızın limitlerini istediğiniz şekilde belirleme hakkı size Anadolubank tarafından sunulmuştur.

  • Ekstreler

Ekstreleriniz ister e-mail yoluyla isterseniz de faks aracılığıyla alma seçeneği Anadolubank tarafından size sunulmuştur.

Anadolubank Worldcard başvurularınızı size en yakın Anadolubank şubelerinden birine giderek gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolubank Worldard hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız size en yakın Anadolubank şubelerini ziyaret edebilir veyahut Anadolubank internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ANADOLUBANK İNTERNET SAYFASINI ZİYARET ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ!!

 

 

 

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.