Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Anında Hızlı Kredi Veren Bankalar

Bilindiği gibi ülkemizde birçok banka müşterilerine çeşitli krediler sunmaktadır. Bunlar bankanın kendi portföyüne göre değişmekte ve zenginleşebilmektedir. Bu verilen krediler aynı zamanda kredi almak isteyen vatandaşları kendi taraflarına çekmek için günden güne daha cazip hale getirilmektedir. Bu sebeple vatandaşlar kendilerine en cazip gelen krediye yönelmektedir. Ancak bu yönelim başvuru ile sonlanmamakta ve beraberinde birçok yapılması gerekeni de getirmektedir. Normal şartlarda bir yapılan kredi başvurusunda, kredi başvurusu yapan kişiden birçok çeşit belge istenmektedir. Bu belgeler istenilen krediye ve kredinin istenildiği bankaya göre değişiklik göstermektedir. Bu belgelerdeki asıl amaç krediye başvuran kişinin bu kredinin geri ödemelerini düzenli bir şekilde yapabileceğini tespit edip etmemektir. Böylelikle bankalar güvenilir müşterilerine kredilerini sunabilmektedirler. Ancak bu belgelerin toplanması bir hayli zordur. Bu sebepten dolayı kredi alma işlemi oldukça zahmetli bir hal almaktadır. Ancak belgeleri toplayıp başvurunuzu gerçekleştirseniz bile bu başvurunuz bir kabul sürecine alınmaktadır. Çünkü bankalar krediyi vermek için müşterilerinde asgari bir limit aramaktadır. Bu limitler bankadan bankaya değişme göstermektedir. Aşağıdaki kısımda ise anında hızlı kredi veren bankalar listelenmiştir.

ING Bankası

ING Bankası diğer bankalar içerisinde kolay kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Diğer bankalar arasında farklı bir yere sahip olmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için ING Bankası müşterilerine düşük faizlerden en hızlı ve uygun kredileri sunmaktadır. Böylelikle anında kredi ihtiyacı duyanlara hızlı krediyi sunabilmektedir.

HSBC

Bankalar arasında diğer bir kolay kredi sunan bankalardan biriside HSBC bankasıdır.  Bu bankanın sunmuş olduğu kolay krediler için gerekli olan belgeler gelir belgesi, kimlik, SSK bildirgesi ve faturalardır. Aynı zamanda HSBC Bankası öğrencilere yönelik olarak hazırlamış olduğu kredi imkânları ile de ön plana çıkmaktadır.

Şekerbank

Diğer bankalar gibi Şekerbank müşterilerine anında kredi hizmetini sunmaktadır. İşlem sırasında istenilen belgelerin sayısı eğer Şekerbank müşterisi iseniz azalmaktadır. Böylelikle gereksiz yere evrak işlerine vakit harcamazsınız.

Denizbank

Denizbank kurulduğu andan itibaren yaptığı yenilikçi çalışmalar ile atılımları ile kendisinden oldukça bahsettirmektedir. Bu atılımlarından biriside anında kredidir. Bu krediler 5000 TL’den başlayarak 30000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bu kredilerde uygulanan faiz oranları alınan kredinin miktarına ve vade seçeneklerine göre farklılık gösterebilmektedir.

Odeabank

Yeni kurulmuş bankalar arasında bulunan Odeabank müşteri potansiyelini arttırmak için birçok cazip teklif sunmaktadır. Bunlar arasında birçok kişiyi ilgilendiren anında kredide bulunmaktadır. Bu banka sunmuş olduğu anında kredi imkânları ile kendisini diğer bankalardan ayırabilmektedir.

Bütün bunların yanında anında kredi alabilmeniz sizin kredi notunuza bağlıdır. Bu kredi notunuz sizin daha öncesinde almış olduğunuz kredileri nasıl ödediğinize göre değişebilmektedir. Anında kredi başvurularında istenilen belgelerin yanında bazı ekstra belgelerde istenebilmektedir. Aşağıdaki kısımda normal belgelerin yanında gerekli olabilecek belgeler sıralanmaktadır.

  • Ücretli olarak çalışan biriyseniz gelir yazınız veya bordronuz gerekli olabilir. Bu bordronuz en fazla 2 aylık olmalıdır.
  • Emekli biriyseniz tarafınıza ait olan bir emekli belgesi gerekli olabilir.
  • Şirket sahibiyseniz firmanıza ait belgeler gerekli olabilir.
  • Eğer ki bir sermaye şirket ortaklığınız var ise gene firmanıza ait belgeler gerekli olabilir.
  • Adınıza ait bulunan konutlardan herhangi bir kira alıyor iseniz kira belgeleriniz gerekli olabilir.
  • Eğer herhangi bir bankada faize yatırılmış bir paranız var ise paranın bulunduğu hesap cüzdanınız gerekli olabilir.
  • Son olarak eğer ki çiftçiyseniz çiftçilik belgeniz gerekli olabilir.

Bu belgeler bankadan bankaya değişiklik gösterebilmekte ve sizin ne tür bir gelir sahibi olduğunuza göre sizden talep edilebilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.