Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

A&T Bank İnternet Bankacılığı

İnternet Bankacılığı Nedir?

İnternet bankacılığı günümüzdeki birçok bankaların müşterilerine daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hizmet vere bilme amacıyla tasarlamış olduğu bir işlemdir. Teknolojinin hızla ilerlediği bu dönemlerden bankalar da faydalanarak, internet bankacılığı üzerinden hem kendileri için hemde müşterileri için büyük bir avantaj sağlamaktadırlar. Bu avantajların en önemlisi şubeye gitmeye ve sıra beklemeye gerek kalmadan birçok bankacılık işlemlerini sadece internet olan bir ortamdan yapa bilmenizdir. Üstelik bu işlemleri yaptığınız zaman işlem ücreti bazı bankalarda şubeye göre kıyaslamada daha düşük olmakta, bazı bankalarda ise hiç bir işlem ücreti alınmamaktadır. Bu olanaklar her bankaya göre değişmektedir.

Türkiye’deki internet bankacılığı alanında hızla ilerleyen bankalardan biri de A&T Bank internet bankacılığı olmaktadır. A&T Bank internet bankacılığı hem bireysel hemde kurumsal olarak müşterilerine internet bankacılığı üzerinden çeşitli hizmetler suna bilmektedir. Bu hizmetlere ilişkin detaylı bilgilere bu makalemiz den ulaşa bileceksiniz. A&T Bank internet bankacılığı hakkında gerekli olan bilgilere ulaşacağınız gibi, internet bankacılığına kayıt işlemlerinin nasıl yapıldığını ve internet bankacılığına nasıl giriş yapabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

A&T Bank Bireysel İnternet Bankacılığı

A&T Bank internet bankacılığı bireysel olarak müşterilerine çeşitli bankacılık işlemlerinden yararlanma fırsatını sağlıyor. Bu işlemler kredi bilgileri, kedi kartı, transfer işlemleri, yatırım işlemleri ve ödeme işlemleri olarak biliniyor. İstediğiniz zaman bu işlemlerden 7/24 internet üzerinden yararlanabilirsiniz. Yapılan bankacılık işlemlerinde her hangi bir ücret ödemezsiniz. A&T Bank internet bankacılığı ile ilgili herhangi bir sorunuz için, 0 212 373 62 00 veya 0 212 225 05 00 A&T Bank çağrı merkezini arayabilirsiniz.

A&T Bank Kurumsal İnternet Bankacılığı

A&T Bank internet bankacılığı kurumsal olarak banka müşterilerine internet üzerinden çeşitli işlemler sunmaktadır. Kurumsal olarak yararlanabileceğiniz bu işlemler çek ve senet işlemleri, para transferleri, ithalat ve ihracat, yatırım işlemleri, hesap işlemleri ve bu gibi diğer bankacılık işlemleri olarak bilinmektedir. Bu işlemlerden istediğiniz zaman 7/24 internet üzerinden yararlanabilirsiniz. Yapılan bankacılık işlemlerde her hangi bir ücret ödemezsiniz.

A&T Bank İnternet Bankacılığına Nasıl Başvuru/Giriş Yapılır?

Sizde A&T Bank internet bankacılığının bireysel ve kurumsal olarak sunduğu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, yapmanız gereken şey A&T Bank internet bankacılığına başvuruda bulunmaktır. İnternet bankacılığına başvuru yapabilmek için öncelikle A&T Bank müşterisi olmanız gerekecektir. Eğer A&T Bank müşterisi iseniz başvuruda bulunabilmeniz için, gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan A&T Bank şubesine giderek başvuru formunu doldurmanız ve şifre talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Başvuru için gerekli olan belgeler başvuru formunuz yanı sıra TC kimlik numarası, nüfuz cüzdanı, pasaport veya ehliyet olmaktadır. Kurumsal internet bankacılığı için ek olarak imza sirküleri de gerekmektedir.

Başvurunuz onaylandığı taktirde sizlere bir kere için internet bankacılığı şifresi sunulacaktır. Daha sonra sisteme giriş yapabilmeniz için seçiminize göre aşağıda görmüş olduğunuz bireysel ve kurumsal internet bankacılığı butonlarının üzerine tıklayınız. Açılan sayfada gerekli alanları doldurarak giriş butonuna basınız. Daha sonra kalıcı şifrenizi ayarlayarak tüm bankacılık işlemlerinden 7/24 istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

Bireysel İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Kurumsal İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.