Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

A&T Bank Kredi Başvurusu

Yoğun talep gören tüketici ürün gruplarından birisi de bankacılık sektörü içerisinde bulunan ürünlerdir. Tüketicilerin her çeşit ihtiyacına finansal destek imkanı sunan bu ürünler değişen dünya şartlarına en hızlı uyum sağlayan ürünler grubunda bulunmaktadır. İnsanoğlunun ihtiyaçları gün geçtikçe değişim göstermekte. Bu değişimler sonucunda tüketim harcamalarında artış görünmektedir. Bu artış her zaman sadece nakit ile finanse edilmemektedir. Finansal destek sağlanan durumlardan birisi de kredi kullanımıdır. Tüketiciler ihtiyaçlarını nakit yetersizliğinden ya da nakit akışlarını düzenlemek için kredi kullanımı yoluna başvurmaktadırlar. Bankalar ise bu duruma karşılık kredi ürünlerini gün geçtikçe geliştirmekte ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak noktasında daha güçlü bir hale getirmektedir. Hal böyle olunca talebin yoğun olduğu pazarların genel özelliği olan rekabet ortamı da gün geçtikçe kızışmaktadır.

Sermaye ortaklığı ile bankacılık sektörüne dahil olan rekabetçi kuruluşlardan birisi de A&T Bank olarak karşımıza çıkmaktadır. A&T Bank yüzde 35 Türk yüzde 65 Arap sermayesi ile finanse edilen özel bir bankadır. Banka finans ve sigorta sektörlerinde hizmet vermekle birlikte Arap ve Türk ülkeleri arasındaki finansal sektörler arasında köprü görevini üstlenmeyi ilke edinmiş durumdadır. A&T Bank yüksek yatırım miktarlı devlet projelerinden orta ölçekli yatırımların finansmanına, KOBİ’lerin yatırım sermayesi ihtiyaçlarından mevduat birikimi yapmak isteyen tüketicilere tabiri caiz ise yatırım yapma amacında olan her türlü tüketiciye hizmet vermektedir. A&T Bank ülkemiz bankacılık sektörü içerisinde ismini istenilen düzeyde duyuramamış olsa da 35 ülkede bulunan 400 bankası ile SWIFT bağlantısı bulunan banka konumundadır. Bankanın işlem hacmi içerisinde vadesiz ve vadeli mevduat hesapları, nakdi ve gayri nakdi krediler, eximbank kredileri, tahvil bono veya repo gibi hazine ürünleri ve SWIFT üzerinden döviz havalesi bulunmakta. Banka içerisinde kredi bölümlendirmesi ise spot, rotatif ve döviz kredileri olmak üzere 3 grupta toplanmış durumda. Bu kredi ürünleri nakdi krediler çatısı altında spot kredi, rotatif kredi, dövize endeksli kredi, eximbank kredileri, döviz kredileri, taksitli ticari krediler, O/N endeksli rotatif kredi, KTH-kredili ticari mevduat hesabı, gün içi kredi ve iskonto & iştira kredileri şeklinde belirtilmiş. Gayri nakdi krediler ise teminat mektupları, akreditif, aval-kabul kredileri ve referans mektupları şeklinde belirtilmiş durumda. Yazımızın devamında A&T Bank kredi başvurusu hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

A&T Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Bankanın hedef kitlesi genel olarak üst düzey işlem hacmine sahip müşterilerden oluşmakta. Bu nedenle bankanın ihtiyaç duyduğu şube sayısı bünyesinde bulundurduğu müşteri sayısına göre değil daha hedef alınan işlem yerlerini kapsayacak şekilde belirlenmiş. A&T Bank bankasının ülkemiz içerisindeki merkezi Nişantaşı’nda bulunuyor. Merkez şube dışında İstanbul Kozyatağı, İstanbul Güneşli, Ankara, Gaziantep, Kayseri ve Konya’da şubeleri müşterilerine hizmet vermektedir. A&T Bank kredi başvurusu yapabileceğiniz platformlar içerisinde internet bankacılığı bulunmamakta. Dolayısıyla internet bankacılığı üzerinden A&T Bank kredi başvurusu yapamıyorsunuz. Banka A&T Bank kredi başvurusu  için sadece şube bankacılığını tercih etmiş gözüküyor. A&T Bank kredi başvurusu yapmak için A&T Bank’ı tercih ettiğiniz vakit size en yakın şubesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. A&T Bank kredi başvurusu hizmeti veren A&T Bank şubelerine hızlı bir şekilde ulaşmak için yazımızın sonunda sizlerle paylaşacağımız linki ziyaret etmenizi öneririz.

A&T Bank Şube Bilgileri İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.