Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

A&T Bank Mobil Onay

Dünya artık eskisi kadar büyük değil. Bundan kasıt mesafelerdeki herhangi bir kısalma veya küçülme değil bu mesafeleri eskiye nazaran çok çabuk ve kolay kat edebilme özelliğine kavuşmuş olmamız. Bunun en önemli sebeplerinden biri hiç kuşkusuz an ve an gelişen teknoloji, öyle ki örnek verecek olursak para transferleri günler, haftalar sürerken artık elimizin altında ve saniyeler içerisinde gerçekleşmektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte artık bankalar cebimizde diyebiliriz. Banka şubelerinin ve ATM’lerin yapabildiği hemen hemen çoğu işi yapabilen Mobil Şubeler bizleri banka şubelerine ve ATM’lere gitmemize gerek kalmadan işlemlerimizi kolaylıkla ve güvenle yapabilmemize olanak sağlamaktadır. Bunlardan biri de Türkiye ve Orta Doğu ile Kuzey Afrika arasında ticaret işlemlerinde uzmanlaşmış ilk Türk bankası olarak kendini tanımlayan A&T Bank. A&T Bank, müşterilerinin işlemlerini kolaylıkla yerine getirebilmelerine olanak sağlaması amacıyla oluşturduğu A&T Bank Mobil Onay uygulamasını müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Aşağıda A&T Bank Mobil Onay uygulamasını detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

A&T Bank Mobil Onay

A&T Bank müşterileri için geliştirmiş olduğu A&T Bank Mobil Onay uygulaması ile şubelerde ve ATM’lerde yapabilecekleri EFT, havale, fatura işlemleri, borç sorgulama gibi bir çok işlemi zahmetsizce yerine getirebileceklerdir. Ayrıca İnternet Şubesine giriş aşamasında ve maddi işlemler aşamasında ki işlem detaylarının görüntülenmesi ve incelenebilmesi, onay ve red butonlarını kullanarak da gerekli kışın sağlandığı bir uygulamadır. Bu uygulamayı cihazınız iOS destekli ise APP Store’dan, Android destekli ise Google Play den aşağıda vereceğimiz linklerden kolaylıkla indirebilirsiniz.

A&T Bank Mobil Onay Nasıl Kullanılır?

Aşağıda belirteceğimiz linklerden indirmiş olduğunuz uygulamayı açtığınızda karşınıza yukarıdaki görselde olduğu gibi bir sayfa çıkacaktır. Kullanıcı ile belirtilen kısma bireysel müşteri iseniz UserID olarak 6 haneli müşteri numaranızı, kurumsal müşteri iseniz UserID 6 haneli kurumsal müşteri numaranızı yazınız. Aktivasyon Kodu ile belirtilen kısma size aktivasyon için gönderilen kodu yazarak üst kısmı tamamlayabilirsiniz. Pin belirleme kısmında ise istediğiniz 6 haneli herhangi bir şifre alabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen talimatları izlediğinizde Mobil şubenizdeki kayıt işlemlerini tamamlamış olursunuz.

Uygulamaya kayıt olma işlemlerini tamamlayıp uygulamayı yeniden açtığınızda karşınıza bu sayfa çıkacaktır. Sayfaya giriş dedikten sonra istenilen bilgileri girerek A&T Bank Mobil Onay uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. A&T Bank müşterilerinin güvenliğine çok önem vermektedir. Evinizden, ofisinizden ve istediğiniz her yerden girebildiğiniz uygulamanın güvenliğini en üst seviyede tutmaktadır.

Mobil Onay uygulamanızın bozuk, çalıntı veya kayıp olması durumunda şubeniz ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. A&T Bank şubesi sizin için yeni bir tanımlama işlemi gerçekleştirecektir.

A&T Bank Mobil Onay Nasıl İndirilir?

Yazımızın sonunda verdiğimiz linkler ile Android ve iOS destekli telefonlarınıza, sonrasında ise Window Phone Store’da yakında yayınlanacak Windows destekli cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Ayrıca A&T Bank hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse; henüz Türkiye de pek bilinen bir banka olmamasına karşın 30 yılı geçen bir süre de Orta Doğu ve Kuzey Afrika ile Türkiye arasında ticareti geliştirmek amacıyla önemli bir çok başarıya sahiptir. Ticaret üzerinde oldukça başarılı bir banka olan A&T Bank kurumsal müşterilerine gösterdiği ilgi kadar bireysel müşterilerine de bir o kadar ilgi göstermektedir. Banka çalışanlarının Türkçe dışında Arapça, İngilizce, Almanca, Fransızca gibi pek çok dil bilmeleri de müşterilerine ve müşteri çeşitliliklerine verdiği önemi göstermektedir. Arap ve Türk Bankası adıyla kurulan banka büyük ortakları, geniş vizyonu ile A&T Bank olarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

A&T Bank Mobil Onay Uygulamasını iOS Destekli Cihazlara İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

A&T Bank Mobil Onay Uygulamasını Android Destekli Cihazlara İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.