Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Bank Asya İnternet Bankacılığı

İnternet bankacılığı geleneksel şube bankacılığına göre bankalara ve müşterilere birçok avantaj sağlamaktadır. Şube bankacılığında yürütülen işlemlerin hızı internet bankacılığında çok daha hızlı gerçekleşmektedir. İnternet bankacılığı işlem prosedürleri şube bankacılığına göre çok daha az olduğu için işlemler bu kadar kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir. Bankalar müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için internet bankacılığı alanında girişimde bulunmaktadır. Bugün birçok banka tarafından kullanılan internet bankacılığı, yapılabilen işlem sayısı bakımından diğer bankalar ile rekabet içerisinde olmaktadırlar. İnternet bankacılığı alanında işlem yapan bankalardan birisi de Bank Asya’dır. Yazımızın devamında sizlere Bank Asya internet bankacılığı hakkında bilgi vereceğiz.

Bank Asya İnternet Bankacılığına Giriş Nasıl Yapılır?

Bank Asya internet bankacılığı vasıtası ile gerçekleştirilebilecek işlemler müşteri profiline göre çeşitlilik göstermektedir. İşlem grupları bireysel, KOBİ, ticari/kurumsal, yatırımcı ilişkileri ve uluslararası işlemler olarak karşımıza çıkmakta. Bireysel kısımda sunulan hizmetler; kartlar, altın ürünleri, finansman desteği, şubesiz bankacılık, yatırım ürünleri, sigorta ürünleri ve bireysel emeklilik işlemleridir. Bankanın KOBİ kısmında Bank Asya internet bankacılığı vasıtası ile yapabileceğiniz işlemler; finansman desteği, nakit yönetimi, dış ticaret desteği, kredi kartları,sigorta ürünleri ve anlaşmalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Ticari veya kurumsal yapıların internet bankacılığı vasıtası ile yapabileceği işlemler finansman desteği, dış ticaret desteği, nakit yönetimi, sigorta hizmetleri ve kredi kartı işlemleri olarak görülmektedir. Yatırımcı ilişkileri kısmında ise kurumsal yönetim, finansal bilgiler, hisse bilgileri, özel durum açıklamaları, bilgi toplumu hizmetleri ve sürdürülebilirliktir.

Uluslararası boyutta işlem yapmak istediğinizde ise banka ürün ve hizmetleri, hesap muhabirleri, derecelendirme notları, finansal bilgileri ve finansal kurumlar olarak karşımıza çıkmaktadır Ayrıca kredi risk raporunuza Bank Asya şubelerinden veya Bank Asya internet sayfasından ulaşabilmektesiniz. Bank Asya internet bankacılığı ile şubeye gitmeksizin kredi kartınızın borcunu ödeyebilir aynı zamanda ev kiranızı yatırabilirsiniz. Havale/EFT işlemlerini şubeye gitmeye gerek kalmadan halledebilmektesiniz. Bank Asya internet bankacılığı uygulaması sayesinde kredi kartı başvurularınızı ve aynı zamanda kredi başvurularınızı da şubeye gitmeye gerek kalmadan gerçekleştirebilmektesiniz. Bank Asya internet bankacılığına giriş aşamaları aşağıda sizlerle görselini paylaştığımız sayfa gerçekleşmektedir.

Bank Asya internet bankacılığı giriş sayfasına ulaşım sağladıktan sonra 1 numaralı alanda internet bankacılığı kayıt sırasında oluşturmuş olduğunuz kullanıcı adını girmeniz gerekmektedir. Sonrasında ise 2 numaralı alanda sizin belirlediğiniz parolayı doğru bir biçimde girip sonrasında “GİRİŞ” sekmesine tıklamanız gerekmekte. Bu durum bireysel kullanıcılar için anlatılan aşamalardan oluşurken ticari müşteriler için değişiklik göstermektedir. 3 numaralı alanda görülen ticari müşterilerin belirlediği kullanıcı kodu ticari kullanıcıların girişi için gerekli olan bilgidir. Kullanıcı adı girişi bu şekilde oluşurken Bank Asya internet şubesine T.C. kimlik numaranız ile giriş yapmanız da mümkün. T.C. kimlik numaranız ile girişinizi yapmak için internet şubesine giriş sayfasından “TCKN ile Giriş” seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bu giriş seçeneğinde giriş yapacak kişinin T.C. kimlik numarasını eksiksiz ve doğru bir biçimde girmiş olması ve sonrasında kendisinin belirlediği parolayı ilgili alana girerek “GİRİŞ” sekmesine tıklaması gerekmektedir.

Bank Asya İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.