Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu

Bankalar bireysel alanda verdikleri hizmetleri gün geçtikçe artırmaktalar. Bankaların en çok talep gören ürünleri arasında ise kredi kartları ve kredi türleri yer almaktadır. Birçoğumuzda en az 1 bankanın kredi kartı bulunmaktadır. Kredi kartları sayesinde ise artık nakit para taşımaksızın alışveriş yapabiliyor, otomatik ödeme talimatları verebiliyor ve nakit paraya ihtiyaç duyduğumuz takdirde nakit avans sistemlerini kullanarak ihtiyacımızı karşılayabiliyoruz. Ayrıca kredi kartları ile yaptığımız alışverişlerde bonuslar kazanarak bu bonuslar ile alışveriş yapabiliyoruz. Durum bu şekilde oldukça kredi kartlarına her gün yeni bir tip ekleniyor. Kredi kartı hizmeti veren banka sayısı ise oldukça fazla ve bu bankalardan bir tanesi de Bank Asya’dır. Bu yazımızı Bank Asya kredi kartı başvurusu nasıl yapılır ve bu konu hakkında bilgilendirme sağlayabilmesi amacıyla yazacağız.

Bank Asya Kredi Kartları Nelerdir?

Bank Asya’nın en çok talep edilen kredi kartı ve en kullanışlı kredi kartı AsyaCard olarak bilinmektedir. AsyaCard alışverişlerinizde AsyaPuan kazandırmaktadır ve birçok kredi kartı ile benzer özellikleri taşımaktadır. AsyaCard ile yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da yapacağınız alışverişlerde AsyaPuan kazanabilirsiniz. Bu kredi kartı ile otomatik ödeme talimatları verebilirsiniz. Visa/MasterCard amblemi gördüğünüz herhangi bir noktadan alışveriş yapabilir ve bu amblemleri taşıyan ATM’lerden nakit avans çekimi gerçekleştirebilirsiniz.

Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bank Asya kredi kartı başvurusunu herhangi bir Bank Asya şubesine giderek gerçekleştirebileceğiniz gibi teknolojinin ilerlemesi sayesinde internet kullanımının artmasıyla birlikte artık internet aracılığı ile bu işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın devamında bu işlemin internet hizmetlerini kullanarak nasıl yapıldığını anlatacağız lakin bunun öncesinde başvuru işleminin yapıldığı aşağıdaki bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir.

Tıklamış olduğunuz bağlantı adresi Bank Asya resmi internet sayfası olup aşağıdaki görsele benzer bir sayfadan oluşmaktadır.

bankasya

Ve bu sayfada yapmanız gerekenler şu şekildedir;

  1. Adınız ve soyadınızı gerekli alana giriniz.
  2. Telefon numaranızı, iletişim bilgileri kısmına giriniz.
  3. T.C kimlik numaranızı ilgili alana giriniz.
  4. E-Posta adresinizi giriniz.
  5. Güvenlik Kodunu giriniz.
  6. “Tamam” butonuna tıklayınız.

Tüm bu işlemleri eksiksiz ve doğru bir şekilde gerçekleştirdikten sonra Bank Asya kredi kartı başvurusu işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Bank Asya kredi kartı başvurusu ile ilgili geri dönüş sizlere iletişim bilgileriniz kısmına girdiğiniz telefon numaranıza kısa süre içerisinde Bank Asya tarafından yapılacaktır.

Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.