Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Bank Asya Tüketici Kredisi

Sosyal yaşamın gelişmesi ile beraber bireyler her yeni gün farklı bir eşya için farklı masraflar yapmak durumunda kalabiliyor. Mevcut işlerinizden aldığınız maaşlar ile bazen bu durum toplu bir şekilde nakit para ödeme zorluğuna sebep olabiliyor. Bu durum için ise bankaların bireysel alanda verdiği hizmetlerinden biri olan kredi hizmetini bireylere sunmaktalar. Bu yazımızı ise bu tür eşyaların masraflarının maddi desteğinin sağlanması amacıyla tüketici kredisi olarak verilen Bank Asya tüketici kredisi hakkında bilgi sağlaması amacıyla yazacağız.

Bank Asya Tüketici Kredisi Nedir?

Bank Asya Tüketici Finansman Desteği olarak da bilinen Bank Asya tüketici kredisi; bilgisayar, mobilya, beyaz eşya vb. ihtiyaçlarınız için mal alımına dayalı olarak kullanılabilen, düşük kar oranları ve esnek ödeme planları ile geri ödemelerinizi kolay bir şekilde yapabildiğiniz Bank Asya kredi tipidir. Ve bu kredi için 12 aya kadar vade imkanı sunulmaktadır.

Bank Asya Tüketici Kredisi Tipleri Nelerdir?

Bank Asya tüketici kredisi olarak; Ev Yenileme Finansmanı, Konut İpotekli Prefabrik Finansmanı, Arsa İpotekli Prefabrik Finansmanı, Doğalgaz Dönüşüm Finansmanı ve İzolasyon Finansmanı gibi finansman destekleri de sağlamaktadır. Bu kredi tipleri ise şu şekildedir;

Ev Yenileme Finansmanı

Evlerin dekorasyonu için yapılacak pencere, kapı, mutfak, banyo vs. gibi masrafların finansman desteğinin sağlandığı kredi tipidir ve bu masrafların proforma fatura tutarının tamamına kadar 12 aya varan vade imkanı ile sunulmaktadır.

Konut İpotekli Prefabrik Finansmanı

İkametgah ettiğiniz evin ipotek edilmesi durumunda tüketici finansmanı olarak değerlendirecek masrafların proforma fatura değerinin tamamına, aynı zamanda ipoteğe alınacak evin % 30’una kadar verilen kredi tipidir ve 12 aya kadar vade imkanı sunulmaktadır.

Arsa İpotekli Prefabrik Finansmanı

Üzerinde ipotek bulunmayan ve tek hisseli bir arsanın yerine inşa edilecek prefabrik bir yapının finansmanın sağlanması amacıyla verilen kredidir. 12 aya kadar vade imkanı, arsa değerinin % 50’sine kadar kredi imkanı ve proforma fatura değerinin tamamına kadar kredi tahsis edilebilmektedir.

Doğalgaz Dönüşüm Finansmanı

Doğalgaz dönüşümü için evinize yapacağınız tüm masrafların karşılanması amacıyla verilen kredi tipidir. 12 aya kadar vade imkanı sunulmaktadır.

İzolasyon Finansmanı

Evinizde veya binalarda enerji yalıtımını sağlamak amacıyla yapacağınız tüm masrafların finansal desteğinin sağlanması amacıyla proforma fatura değerinin tamamına kadar 12 aya kadar vade imkanı sunulan tüketici kredisi tipidir.

Bank Asya Tüketici Kredisine Nasıl Başvurulur?

Bank Asya tüketici kredisi başvuru işlemlerini Bireysel Finansman Desteği Başvuru Formu’nu doldurduktan sonra herhangi bir Bank Asya şubesine giderek yapabilirsiniz.

Bireysel Finansman Desteği Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ!

Bank Asya Tüketici Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.