Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

BankPozitif İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi Nedir?

İhtiyaç kredisi, nakit para sıkıntısı çeken kişilere yönelik tasarlanmış olan bireysel bir kredi türüdür. Siz de nakit sıkıntılarınızı giderebilmek için ihtiyaç kredisi sahibi olmak istiyorsanız, aşağıda görmüş olduğunuz şartlara uymanız gerekir. Bu şartlar böyledir;

  • Bankalara kredi başvurusunda bulunabilmeniz için, kanunen 18 yaşınızı tamamlamış olmanız gerekiyor. Fakat birçok bankada bu yaş sınırı 20 yaş ve üzeri olmaktadır.
  • SSK kaydınızın veya vergi levhanızın olması gerekiyor. Bununla beraber SSK kaydınızın iş yerinizden üç ay olması, vergi levhanızın karlı gözükmesi gerekiyor.
  • Bankalarla önceden herhangi bir sorununuzun olmaması gerekiyor. Bilhassa ödemelerinizi zamanında yapmanız gerekiyor.

Bu şartlara uyduğunuz takdirde siz de ihtiyaç kredisine kolayca sahip olabilirsiniz. Bugünkü yazımızın konusu, nakit sıkıntılarını giderebilmek için birçok kişinin tercih ettiği BankPozitif ihtiyaç kredisi ile ilgilidir. Yazımızın sonunda bu konuya ilişkin gerekli tüm bilgilere sahip olabileceksiniz.

BankPozitif İhtiyaç Kredisi Nedir?

Siz de BankPozitif ihtiyaç kredisine sahip olarak sağlıktan eğitime, evlilikten tatile ve bu gibi başka nakit ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar alabileceğiniz ihtiyaç kredisinde vade süresi üç yıla kadar olduğu için, ödemeleri esnek ödeme tarifinden yararlanarak bütçenize uygun bir şekilde düşük taksit ve faiz oranları ile yapabilirsiniz. Tüm bu fırsatlardan yararlanabilmeniz için tek yapmanız gereken şey, BankPozitif ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanızdır.

BankPozitif İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

BankPozitif diğer bankalardan farklı olarak bireysel kredilerini, müşterilerine kolaylık sağlayabilmesi için internet ve diğer teknolojik ürünleri üzerinden sunmaktadır. Bu nedenle BankPozitif ihtiyaç kredisi başvurusunu, şubeye gitmeye ve sıra beklemeye gerek kalmadan internet üzerinden hemen online olarak kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmek için aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayınız. Açılacak olan sayfada resimde gördüğünüz üzere gereken boşlukları doldurarak başvur butonuna tıklayınız. Böylece başvuru işleminizi tamamlamış olursunuz.

İnternet üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman, başvurunuzun cevabı otomatik olarak anında size bildirilir. Eğer krediniz onaylanmışsa kredi işlemlerinizi de internet üzerinden ücretsiz olarak yaparak, banka temsilcisinin sizi istediğiniz zaman istediğiniz bir yerde ziyaret edebilmesi için evinizin veya iş yerinizin adresini verirsiniz. Banka temsilcisi ile görüşüp gereken bazı belgeleri kendisine sunarsınız. Sunduğunuz belgelerde hiçbir sorun yoksa eğer, seçtiğiniz kredi miktarı herhangi bir başka bankada olan hesabınıza anında gönderilir. Böylelikle istediğiniz krediye, hiçbir sıkıntı veya zorluk çekmeden kolayca sahip olmuş olursunuz.

bankpozitiv1

BankPozitif İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Başvuru İçin Gereken Belgeler

  • TC kimlik numarası, nüfus cüzdanı veya Pasaport
  • Sahibi olduğunuz eve ait ikametgah belgesi ya da son üç aya ait olan elektik, su, doğalgaz veya telefon faturası
  • Çalıştığınız yerden yaptığınız mesleğe göre belge

BankPozitif İhtiyaç Kredisi Hesaplama

BankPozitif ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini yaparak aylık, yıllık ve toplam ödeyeceğiniz kredi tutarını, aynı zamanda kredi vadesini ve faiz oranını inceleyebilirsiniz. Böylece kredinizi bütçenize ayarlamış olur, gelecekteki olası ödeme sıkıntısının karşısını şimdiden almış olursunuz. Hesaplama işlemini size en yakın olan BankPozitif şubesine giderek yapabilirsiniz.

BankPozitif tüketici kredisi ile ilgili herhangi bir sorunuz için, 44 44 365 BankPozitif çağrı merkezini arayabilirsiniz.

BankPozitif İhtiyaç Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.