Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

BankPozitif İnternet Bankacılığı

İnternet Bankacılığı Nedir?

Bankalar müşterilerine teknolojinin ilerlediği bu dönemlerde internet bankacılığı aracılığı hizmet verebilmektedir. İnternet bankacılığı hem bankalar için hemde müşteriler içim büyük avantajlar sağlamaktadır. İnternet bankacılığının amacı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay bir şekilde, müşterilerin internet üzerinden bir çok bankacılık işlemlerinden yararlanmalarını sağlamaktadır. Bir başka avantajı da müşterilerin internet bankacılığı aracığı ile bu işlemleri yaptıkları zaman şubeye gitmeye, sıra beklemeye ve dolaysıyla çok vakit harcamalarına gerek kalmamaktadır. Ayrıca internet bankacılığı aracılığı ile yapılan işlemler için herhangi bir ücret alınmamaktadır veya işlem ücreti şubeye göre kıyaslamada daha düşük olmaktadır.

Türkiye’de internet bankacılığı sektöründe yer alan önemli bankalardan bir tanesi de BankPozitif internet bankacılığı olmaktadır. BankPozitif internet bankacılığı müşterilerine hem bireysel hemde kurumsal olarak internet bankacılığı alanında farklı hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler ile ilgili detaylı bilgileri bu yazımızda sizlere sunacağız.

BankPozitif Bireysel İnternet Bankacılığı

BankPozitif internet bankacılığı bireysel alanda müşterilerine internet üzerinden bir çok bankacılık işlemlerini yapa bilme fırsatını sağlıyor. Bu işlemler BankPozitif kredi bilgileri, BankPozitif kredi kartları, transferler, yatırım işlemleri, ödeme işlemleri ve bu gibi başka bankacılık işlemleri olarak bilinmektedir. Bireysel internet bankacılığından istediğiniz zaman 7/24 yararlanabilirsiniz. Eğer BankPozitif internet bankacılığı ile ilgili her hangi bir sorunuz veye sorununuz olursa, arzu ettiğiniz zaman 444 4 365 BankPozitif çağrı merkezini arayabilirsiniz.

BankPozitif Kurumsal İnternet Bankacılığı

BankPozitif internet bankacılığı bireysel alanda olduğu gibi kurumsal alanda da müşterilerine farklı bankacılık işlemlerinden yararlanama fırsatını sağlamaktadır. Kurumsal alanda yapa bileceğiniz işlemler çek-senet işlemleri, transfer işlemleri, ithalat-ihracat işlemleri, yatırım işlemleri, hesap işlemleri ve bu gibi diğer bankacılık işlemleri olarak bilinmektedir. Bu işlemlerden de dilediğiniz zaman 7/24 internet ortamından faydalanabilirsiniz.

BankPozitif İnternet Bankacılığına Nasıl Başvuru/Giriş Yapılır?

Yukarıda görmüş olduğunuz internet bankacılığı işlemlerinden ister bireysel olarak ister kurumsal olarak sizde faydalanmak istiyorsanız, BankPozitf internet bankacılığına başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Başvuru işleminde buluna bilmeniz için öncelikli olarak BankPozitif müşterisi olmanız gerekmektedir. BankPozitif müşterisi olabilmeniz için TC kimlik numaranız veye nüfuz cüzdanınız ile birlikte size en yakın BankPozitif şubesine gitmeniz yeterlidir. Eğer banka müşterisi iseniz aşağıda görmüş olduğunuz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz gibi sayfanın yukarı sağ köşesinden bulunan şifre işlemleri bölümüne tıklayınız. Daha sonra TC kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu yazarak devam butonuna tıklayınız. Öncelikle güvenlik nedeni ile BankPozitif tarafından cep telefonunuza tek kullanımlık bir şifre gönderilecektir.

Şifrenizi aldıktan sonra yine ana sayfanın yukarı sağ kısmında bulunan internet bankacılığı bölümüne tıklayarak isteğinize göre bireysel veye kurumsal kısmını seçiniz. Daha sonra açılan sayfada kullanıcı adınızı veye TC kimlik numaranızı şifreniz ile birlikte girerek giriş butonuna tıklayınız. Girdiğiniz bilgilerde bir yanlış olmaması durumunda sisteme girişiniz onaylanacaktır ve kalıcı şifrenizi belirledikten sonra internet bankacılığı işlemlerinden dilediğiniz yararlanabilirsiniz.

bankpozitif (1)

BankPozitif İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.