Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

BankPozitif Kredileri

BankPozitif Kredileri Nedir?

Türkiye’de nakit ihtiyaçlarını karşılaya bilmek için bireylerin en çok tercihte bulunduğu kredilerden biri de BankPozitif kredileridir. BankPozitif kredileri bireysel olarak ihtiyaç kredisi ve konut kredisi olarak bilinmektedir. 18 yaşını tamamlamış olan ve daimi gelir kazancı olan herkes BankPozitif kredilerine başvuruda bulunabilir. Bu makalede sizlere adları geçen bireysel BankPozitif kredileri ile ilgili gerekli bilgileri sunucağız. Makalenin sonunda sizde nakit ihtiyaçlarınızı gidere bilmek için BankPozitif kredilerine başvuruda buluna bileceksiniz.

Bank Pozitif İhtiyaç Kredisi

BankPozitif ihtiyaç kredisi ile eğitim, sağlık, düğün, tatil ve bu gibi diğer nakit ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılaya bilirsiniz. Kredi tutarı en fazla 50.000 TL’ye kadar olmaktadır. Ödemelerinizi 36 aya kadar olan vade ile bütçenize göre düşük taksit ve faiz oranları ile yapa bilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken kredi başvurusunda bulunmanızdır. BankPozitif’in sunduğu bir özel avantajda, başvuru işlemini şubeye gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden online olarak yapabilmenizdir. Başvuru için aşağıda görmüş olduğunuz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada gerekli alanları doldurarak başvur butonuna tıklayınız. Toplamda üç adımda başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız.

Başvurunuzun cevabı otomatik olarak size bildirilecektir. Başvurunuzun onaylanması durumunda kredi işlemlerinizi internet üzerinden ücretsiz yapabileceksiniz. Daha sonra banka temsilcisinin sizi istediğiniz zaman istediğiniz yerde ziyaret edebilmesi için, evinizin yada herhangi bir bulunduğunuz mekanın adresini banka temsilcisi vereceksiniz. Görüşme zamanı gerekli belgeleri temsilciye sunacaksınız. Sunduğunuz belgelerde bir sorun olmaması durumunda başvuru zamanı seçmiş olduğunuz kredi miktarı, bir başka bankada olan hesabınıza aktarılacaktır. Böylece şubeye gidip gereksiz vakit harcamadan ihtiyaç kredinize rahatça ulaşabileceksiniz.

BankPozitif İhtiyaç Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

BankPozitif Konut Kredisi

BankPozitif konut kredisi ile arzu ettiğiniz eve kolayca sahip olabileceksiniz. BankPozitif istediğiniz evi alıp üzerine kar ekleyerek, makul bir fiyata sizlere sunacaktır. Ödemelerinizi 120 aya kadar olan uzun bir vade aralığı ile bütçenize göre esnek ödeme tarifinden yararlanarak yapabilirsiniz. Satın alacağınız evini ekspertiz değerinin % 70’ine kadarını kredi olarak kullana bilirsiniz. Kredi şartlarına ek olarak ekspertiz değerinin en az 100000 TL olması ve eviniz tamamlanmış bir şekilde İstanbul, Ankara ya da İzmir’de olması dahildir.

Kredisi başvurusunu size en yakın olan BankPozitif şubesine giderek yaparak bilirsiniz. Eğer hemen ön başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıda gördüğünüz butonun üzerine tıklayınız. Daha sonra açılan sayfada gerekli alanları doldurarak hızlı başvur butonuna tıklayınız. Böylece başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız. Başvurunuzun cevabı otomatik olarak sizlere iletilecektir. Başvurunuzun olumlu olması durumunda banka temsilcisi sizi arayarak kredi şartlarını beraber oluşturmanızı sağlayacaktır.

1

BankPozitif Konut Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Başvuru İçin Gereken Belgeler

  • Kimlik bilgisi
  • İkametgah ettiğiniz konuta dair belge
  • Yaptığınız mesleğe göre gelir belgesi
  • Konut kredisi için ek olarak satın almak istediğiniz konutun tapu fotokopisi

BankPozitif Kredileri Hesaplama

BankPozitif kredilerine başvuruda bulunmadan önce hesaplama işlemini yaparak aylık, yıllık ve toplamda ödeyeceğiniz kredi miktarını önceden belirlermiş olursunuz. Böylece kredinizi bütçenize göre ayarlaya bilir ve gelecekte ödeme sıkıntısı yaşamamış olursunuz. İhtiyaç kredisi hesaplama işlemini size en yakın olan BankPozitif şubesine giderek yapa bilirsiniz. Konut kredisi hesaplama işlemi aşağıda bulunan butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada kredi miktarını ve vade aralığını seçerek hesapla butonuna basınız. Böylece hesaplama işleminizi tamamlamış olacaksınız.

  • Bank Pozitif kredileri hakkında olası bir sorunuz için, 444 4 365 BankPozitif çağrı merkezini arayıp sesli yanıt sisteminden tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

bankpozitiv2

BankPozitif Kredileri Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.