Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

BankPozitif Mobil Uygulama

BankPozitif, bireylere ve kurumlara alışılagelmişin dışında bir bankacılık hizmeti sunan çağa ayak uyduran teknolojik bir sistem. Klasik bankalardan farklı olarak müşterilerine hizmetlerini teknoloji vasıtasıyla hızlı bir biçimde iletiyor. Şuan şubesi olmayan sadece internet üzerinden hizmet veren BankPozitif’in bankacılık deneyimi geçmiş yıllara dayanıyor. 2009 yılına kadar 14 şube ile hizmet verirken, 2011 yılında küçülme kararı alan banka, bu kararla tüm şubelerini kapatmayı tercih etmiştir. Yeni iş modeli kapsamında, 2012 yılından itibaren kredi başvurularının internet üzerinden tamamlamaya ve şubesiz bir bankacılık hizmeti sunmaya başladı. Türkiye’de bir ilk olan bu sistem ile kullanıcılar her türlü işlemlerini internet üzerinden hızlı, son derece güvenli ve kolay biçimde yapabiliyor. Bireysel Kredi, İhtiyaç Kredisi,İnternet Bankacılığı, Kurumsal Bankacılık hizmetleri ve daha sayısız bir çok hizmeti yapmanıza olanak sunuyor. Mali denetimleri uluslararası danışmanlık ve denetim şirketleri tarafından yapılan banka yatırımcılardan ve bankalardan yüksek not alıyor. BankPozitif çağa ayak uydururken aynı zamanda oldukça fazla kişiye hizmet ediyor. Biz de bu yazımızda BankPozitif Mobil Uygulama hakkında bilgi vereceğiz.

BankPozitif Mobil Uygulama Nedir?

Günlük hayatın vazgeçilmezi olan akıllı telefonlarda, bir parmak uzağınızda olmak isteyen BankPozitif,tüm bu ayrıcalıkları yalnızca bilgisayar üzerinden kullanıcılara sunmakla kalmayıp kullanıcılarına daha kolay ve iyi hizmet sunabilmek adına iOS ve Android telefonlarda kullanılabilecek mobil uygulamasını yayınladı. Bu kullanışlı uygulama sayesinde bankanızı cebinizde taşıyabilir, sıra beklemeden, evinizden,iş yerinizden hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Siz neredeyseniz orada olan BankPozitif ile İOS işletim sistemini kullanan uygulama kullanıcıları, Touch ID teknolojisi sayesinde parmak izi şifreleme yöntemiyle verilerini ve işlemlerini güvence altına alabilme imkanına da sahip. BankPozitif Mobil uygulama bu kapsamdadır.

BankPozitif Mobil Uygulama ile Neler Yapabilirim?

Hemen herkesin akıllı telefonlarında bulunan mobil bankacılık uygulamalarını kapsayan, BankPozitif Mobil Uygulaması günlük bankacılık işlerinizi tek dokunuşunuzla yapmanızı sağlayan adeta işinizi kolaylaştıran özel bankacınız oluyor. BankPozitif Mobil Uygulama ile, vadeli-vadesiz hesaplarınızı kontrol edebilir, EFT-Havale işlemlerinizi gerçekleştirebilir, Kredi Başvurusunda bulunabilir ve daha bir çok bankacılık işleminizi tek dokunuşta kolay ve son derece güvenli biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Kısa zamanda müşterilerinden oldukça olumlu geri dönüş alan BankPozitif, BankPozitif mobil uygulama ile, alanında uzman kadrosuyla size akıllı telefon ve tabletlerinizden hizmet ederken, gündelik hayatın yoğunluğunda bankaya gitme sıra bekleme mesai saatleri içerisinde işlemlerinizi gerçekleştirememe gibi tüm bu yükleri omuzlarınızdan alarak size eşsiz ve her zamankinden daha güvenli bir bankacılık deneyimi sunuyor.

bankpozitif-mobil-bankacilik

Son derece pratik bir tasarıma sahip olan BankPozitif mobil uygulama, “Kredi için BankPozitif‘i tercih edenler, bankanın müşterisi olsunlar veya olmasınlar başvurdukları anda onay alıyor. Yenilenen mobil uygulama sonucu telefon ile masrafı olmayan, dosya ve sigorta ücreti alınmayan kampanyalarla tüketiciler, ihtiyaçları olan miktarda krediyi çok uygun faiz oranlarıyla kullanabiliyor.” açıklamasıyla kullanıcılara hem ekonomik hem de pratik bir hizmet sunarak yeni nesil bankacılığın önder isimleri arasında yerini koruyor.

BankPozitif mobil uygulamasına iOS işletim sistemi kullanan tüm kullanıcılar AppStore aracılığıyla erişebilirken, Android işletim sistemi kullanıcıları ise Google Play Store sayesinde kolaylıkla erişebiliyor. Uygulama Android için 2.3.3 ve üzeri sürümleri desteklerken, iOS için ise 7.1 veya üst sürümünü gerektiriyor.

BankPozitif mobil uygulamasını yükledikten sonra uygulamadan yararlanabilmek için internet bankacılığı şifrenizi almanız gerekiyor. Müşteri numaranız ve TC kimlik numaranız ile oldukça güvenli ve hızlı biçimde adımları izleyerek internet bankacılığı şifrenizi oluşturup kullanmaya başlayabilir, verilerinize güvenli ve hızlı biçimde erişebilir, uygulamanın size sunduğu imkanlardan her an her yerde faydalanabilirsiniz.

screen696x696                       screen696x696-1

 

Hepsi ve daha fazlası için BankPozitif Mobil Uygulamayı akıllı telefon ve tabletlerinize indirirken BankPozitif mobil destek ile uygulama desteği alabilir sorun ve önerilerinizi bu platformdan uygulama geliştiricilerine kolaylıkla bildirebilirsiniz.

bankpoz

Bank Pozitif Mobil Onay Uygulamasını iOS Destekli Cihazlara İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Bank Pozitif Mobil Onay Uygulamasını Android Destekli Cihazlara İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.