Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Burgan Bank İnternet Bankacılığı

Günümüzde bilgi teknolojisi hızla büyüyerek, birçok kurum ve kuruluşların online olarak hizmetini sunmaktadır. Bu şekilde bizlere hizmette bulunarak yardımcı olan kurumlardan biri de Burgan Bank internet bankacılığıdır. Sunduğumuz bu makalede Burgan Bank’la ilgili detaylı bilgilere sahip olabileceksiniz.

Burgan Bank İnternet Bankacılığı Nedir?

Öncelikle şunu söyleyelim ki Burgan Bank internet bankacılığı ile banka şubesine gitmeden bizlere sunulmak da olan tüm hizmetlerden yararlanabiliriz. Almak isteyip de almak da zorluk çektiğiniz krediler için anında başvuru yaparak sonucu bekleyebilir ya da bir kredi kartı için başvuru yapıp kredi kartı sahibi olarak ihtiyacınız olan krediye sahip olabilirsiniz. Zaten kredi kartınız varsa aşağıda söylediğimiz biçimde sunulan hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Burgan Bank İnternet Bankacılığı ile Yapabileceğimiz İşlemler Nelerdir?

Hesap Yönetimi – Tüm hesaplarımızı aynı anda görüntülemek, hesap hareketlerimizi izleyebilmek, E-posta ya da faks olarak gönderebilmek gibi işlemleri gerçekleştirebiliriz. Aynı zamanda istersek Excel programı ile bilgisayarımıza indirip kendimiz için saklayabiliriz.

Kredilerimiz – Kredilerimizi görüntüleyebilir, kalan taksitlerimizi takip edebilir ve kredi borçlarımızı şubeye gitmeden ödeyebiliriz.

Varlıklarımız – Tüm varlıklarımızın özetlerini grafik şeklinde Dolar veya Euro biçiminde kıyaslama olarak görüntüleyebiliriz.

Para Transferlerimiz – Artık yaptığımız transfer işlemlerini aklımızda tutmaya gerek kalmadı. Kredi kartı, EFT, SWIFT, havale ve kredi ödemesine ait olan son 20 işlem Burgan Bank internet şubesi sayesinde saklanıyor ve bunun sayesinde ihtiyacımız olduğu işlemleri yapmamız oldukça kolaylaşıyor.

Kredi Kartlarımız – Tüm kredi kartlarımıza ait olan işlemleri görebilir ve gerektiğinde nakit olarak para çekebiliriz. Aynı zamanda tüm faturaları anında ödeyebilir veya istersek otomatik ödeme hizmetinden yararlanarak ay sonunda tüm ödemeleri vakit harcamadan gerçekleştirebiliriz.

Yatırım İşlemlerimiz – Burgan Bank ile artık Döviz, Vadeli Hesap, Otomatik Fon Alma Talimatı, Bono, Repo, Tahvil gibi yatırım hizmetlerinden yararlanabiliriz.

Hisse Senedi İşlemlerimiz – Size en yakın olan şubemize uğrayıp yatırım hesabı açarak hisse senedi işlemlerini internet bankacılığını kullanarak başlatabilirsiniz.

Ajandam – Ödeyecekleriniz veya alacaklarınız için bir uyarı eklediğinizde, zamanı geldiğinde isterseniz E-posta ile isterseniz telefonunuza kısa bir mesaj göndererek durumdan haberdar olabilirsiniz.

Burgan Bank İnternet Bankacılığına Nasıl Giriş Yapılır?

Öncelikle kullanıcı adınızı, E-parolanızı ve tek kullanımlık şifrenizi gönderebilmeniz için cep telefonunuzun da yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu bilgileri Burgan Bank internet sitesine girdikten sonra seçtiğiniz internet bankacılığına göre giriş butonuna tıklayarak açılmış olacak olan sayfada öncelikle kullanıcı adınızı, sonra E-parolanızı yazarak tekrar giriş butonuna tıklayınız. Eğer bilgileriniz doğruysa sonraki ekranda önceden seçmekte olduğunuz güvenlik resminizi kontrol edin ve sonra, cep telefonunuza gönderilecek olan tek kullanımlık şifrenize giriniz. Şifreye girdikten sonra Burgan Bank internet bankacılığından istediğiniz tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

birey

Burgan Bank İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Burgan Bank İnternet Bankacılığına Nasıl Kayıt Olunur?

Burgan Bank internet bankacılığına kayıt olmak için kullanıcı adınızı ve şifrenizi herhangi bir Burgan Bank şubesinden ya da Şifre Al uygulamasını kullanarak alabilirsiniz.

Burgan Bank İnternet Bankacılığı’na Tam Yetkilerle Nasıl Kayıt Olunur?

Kartla girişinizi yaptıktan sonra Güvenlik Yönetimi menüsüne giriniz. Daha sonra İnternet Bankacılığı Kayıt Menüsüne tıklayarak istediğiniz bir kullanıcı kodunu ve talep olunan tüm bilgileri doğru olarak giriniz. Bunları yaptıktan sonra sistemde kayıtlı olan cep telefonunuza güvenlik kodu gönderilecek. Güvenlik koduna girerek size yetkisi verilen bankacılık işlemleri ile internet bankacılığından kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

İnternet bankacılığı ile ilgili herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız varsa 7/24 – 0850 222 8 222 numaralı çağrı merkezini arayarak Burgan Bank’ın sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Burgan Bank İnternet Bankacılığı Üzerinden Yapabileceğiniz İşlemler İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.